https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Szybko, nieinwazyjnie, skutecznie: zastrzyk, który koryguje kształt nosa! - IMESO
Szybko, nieinwazyjnie, skutecznie: zastrzyk, który koryguje kształt nosa!

Szybko, nieinwazyjnie, skutecznie: zastrzyk, który koryguje kształt nosa!

Medycyna estetyczna oferuje możliwość nieinwazyjnej korekcji kształtu nosa przy użyciu kwasu hialuronowego. Zabieg trwa około 15 minut i jego efekty są zauważalne natychmiastowo. Rezultat utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.

Modelowanie przy użyciu kwasu hialuronowego może skorygować nierówności, widoczną chrząstkę lub zapadnięcie. Jest to zabieg nieinwazyjny i niewywołujący skutków ubocznych.

 

– Podczas zabiegu nakładamy krem znieczulający i po 15 minutach możemy przystąpić do zabiegu modelowania kwasem hialuronowym. Istnieje niewielkie ryzyko, że może się pojawić niewielki krwiak, bo używamy igły, ale rzadko się to zdarza. Właściwie po 20 minutach możemy wyjść na ulicę, cieszyć się nowym nosem i nikt nawet nie zauważy, że była jakaś interwencja, ale zauważy nowy nos – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle dr Agnieszka Bliżanowska, dermatolog estetyczny w Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm.

 

Zabieg polega na podaniu w odpowiednie miejsca kwasu hialuronowego, który ma konsystencję przypominającą galaretkę. Podczas modelowania ekspert ocenia, które miejsca należy wypełnić kwasem, w efekcie niwelując krzywizny i sprawiając, że nos optycznie dopasowuje się do twarzy. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się 12-18 miesięcy.

 

– Nie oznacza to, że po tym czasie budzimy się z nosem sprzed zabiegu. Kwas hialuronowy naturalnie ulega biodegradacji w skórze, więc ten proces następuje bardzo powoli. Ale musimy pamiętać, że preparaty stosowane podczas zabiegu są biodegradowalne. Chcemy, żeby te preparaty nie były trwałe. Bo cała nasza twarz się zmienia. Zmienia się struktura twarzy, zmienia się struktura kości, zmienia się struktura skóry. Takie modelowanie daje nam gwarancję naturalnego wyglądu – tłumaczy dr Agnieszka Bliżanowska.

 

Zabieg korekcji nosa kwasem hialuronowym kosztuje ok. 1000 zł. Mogą z niego skorzystać niemal wszyscy, jednak w przypadku nosów wymagających np. operacji przegrody, niezbędna staje się procedura chirurgiczna.

 

Źródło: Newseria

Zobacz produkty

Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące

Komentarze

5/5
Bardzo się cieszę, że medycyna estetyczna tak bardzo się rozwija i wprowadza coraz to nowe zabiegi pozwalające nam dbać o nasz wygląd i korygować niedoskonałości bez użycia skalpela

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1