Terapia falą uderzeniową na cellulit - IMESO
Terapia falą uderzeniową na cellulit

Terapia falą uderzeniową na cellulit

Fala uderzeniowa to metoda szeroko wykorzystywana w medycynie i dermatologii estetycznej. Jest to bowiem nieinwazyjny i bardzo skuteczny sposób na modelowanie ciała, redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej, likwidację cellulitu.


Chyba każda osoba borykająca się z cellulitem zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno pozbyć się tych niechcianych na ciele zmian. Czym jest cellulit? To nic innego jak nieprawidłowe rozmieszczenie komórek tłuszczu na pewnych obszarach ciała. Może być ono spowodowane między innymi przez nadwagę, siedzący tryb życia, zmiany hormonalne, źle skomponowaną dietę, palenie papierosów, albo nawet noszenie zbyt ciasnych ubrań. Cellulit dotyka najczęściej kobiety, ponieważ posiadają one zdecydowanie więcej tkanki tłuszczowej niż mężczyźni.

 

Jak pozbyć się cellulitu?

Jeżeli cellulit jest już w bardzo zaawansowanym stadium, to niestety nie zlikwidują go żadne kosmetyki. Wtedy konieczne jest zastosowanie odpowiednich zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Takim bardzo skutecznym sposobem jest właśnie zastosowanie fali uderzeniowej. Jest to rozwiązanie dobre zresztą nie tylko do redukcji uporczywego cellulitu, ale również do modelowania ciała, likwidacji rozstępów, blizn i różnych innych niedoskonałości.

Co najważniejsze, redukcja cellulitu z zastosowaniem fal uderzeniowych jest nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim bezinwazyjna i tym samym zupełnie bezpieczna.

 

Jak realizowany jest zabieg?

Skóra dotknięta cellulitem, najpierw musi zostać odpowiednio przygotowana poprzez oczyszczenie i nałożenie parafiny ciekłej. Substancja ta znacząco ułatwia wykonanie zabiegu z wykorzystaniem fali na pożądanym obszarze dotkniętym cellulitem. Następnie głowicę urządzenia przystosowanego do zabiegu kieruje się na zmieniony obszar skóry. Urządzenie generuje falę, która działa na cellulit. Parametry zabiegu zawsze dobierane są przez specjalistę stosownie do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. W przypadku bardzo uporczywego cellulitu (III Stopień Cellulitu) zaleca się pacjentom kilka do kilkunastu sesji zabiegowych.

 

Jak fala działa na cellulit?

Przede wszystkim fala uderzeniowa eliminuje nadmiar zbędnych złogów tłuszczu oraz wspomaga odbudowę kolagenu. Znacząco wspomaga też mikrokrążenie. Połączenie wszystkich tych właściwości sprawia, że w efekcie skóra staje się bardzo sprężysta. Jest wygładzona i odmłodzona, bez widocznych oznak cellulitu.

 

Metoda bez bólu

To co bardzo ważne dla każdego pacjenta – redukcja cellulitu z wykorzystaniem fal radiowych to zabieg całkowicie bezbolesny. Jest to bowiem bezinwazyjna metoda, która gwarantuje pacjentowi pełne bezpieczeństwo. W trakcie zabiegu pacjent może co najwyżej odczuwać lekkie szczypanie lub wibracje ciała w obszarze zabiegu. Nie jest to jednak nic bardzo nieprzyjemnego. Bezpieczeństwo i skuteczność metody sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z niej.

 

Jakie urządzenie?

Do zabiegu likwidacji cellulitu z wykorzystaniem fali uderzeniowej potrzebne jest oczywiście odpowiednie urządzenie. Jednym z takich ciekawych rozwiązań dla medycyny estetycznej jest aparat do terapii falą uderzeniową Zimmer Z Wave Pro z oferty IMESO AESTHETIC GROUP. Jest to innowacyjny sprzęt, który gwarantuje skuteczność zabiegu oraz pełne bezpieczeństwo dla pacjenta i dla osoby, która zajmuje się wykonywaniem zabiegu. Zimmer Z Wave Pro można stosować na brzuch, uda, nogi, pośladki, ramiona. Sprzęt wykorzystywany jest nie tylko do zabiegów likwidujących cellulit, ale również do modelowania sylwetki, redukcji rozstępów, redukcji tkanki tłuszczowej, redukcji blizn. Zastosowano w nim innowacyjne technologie, które usprawniają każdy zabieg. Urządzenie umożliwia ustawienie parametrów zabiegu dokładnie do potrzeb danego pacjenta.

 

Likwidacja cellulitu jeszcze nigdy nie była tak prosta. Fala uderzeniowa to rewolucyjna metoda walki z uporczywą „skórką pomarańczową”. To rozwiązanie dla każdej kobiety, która boryka się z tym problemem, i której nie daje on spokoju. Atrakcyjne i piękne ciało to zawsze od razu lepsze samopoczucie, co zdecydowanie przekłada się na funkcjonowanie w różnych sferach życia. Skoro współczesna medycyna estetyczna daje taką możliwość aby wreszcie raz na zawsze pozbyć się cellulitu , to warto z niej skorzystać. Z Wave Pro to urządzenie posiadające certyfikat FDA potwierdzający najwyższą światową skuteczność terapii leczenia cellulitu. Urządzenie to wykorzystywane jest na całym świecie w najlepszych klinikach w USA, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Australii itp.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Głowica zabiegowa generująca 2 mln impulsów fali uderzeniowej

Komentarze

5/5
Zimmer Z Wave Pro pozbył się raz na zawsze cellulitu. Co za ulga!
Roksana Og.
5/5
Ile lat zmagałam się z "pomarańczową skórką"... Kremy i ćwiczenia dawały marne rezultaty. Zdecydowałam się na terapie falą uderzeniową i efekty prawie natychmiastowe! Oczywiście nadal ćwiczę ale dopiero po tym zabiegu cellulit zaczął znikać!

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły