https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Ujędrnianie biustu -zabiegi - IMESO
Ujędrnianie biustu -zabiegi

Ujędrnianie biustu -zabiegi

Zabiegi ujędrniające biust są jednymi z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wśród kobiet. Nic dziwnego skoro marzeniem każdej kobiety jest jędrny, kształtny biust. Kiedy jesteśmy młode zdrowa dieta i regularne ćwiczenia zazwyczaj wystarczają do utrzymania piersi w dobrej kondycji i pięknym wyglądzie. Niestety wraz z upływem czasu, po naturalnym karmieniu dziecka, skóra piersi traci swoją elastyczność i jędrność, a wygląd biustu się zmienia. Medycyna estetyczna oprócz popularnej plastyki piersi proponuje także szereg innych zabiegów poprawiających wygląd biustu bez pomocy skalpela.

Jakie zabiegi na ujędrnianie biustu?

Jeżeli zależy nam na poprawie wyglądu swojego biustu, kiedy jesteśmy po ciąży, karmieniu piersią lub szybkiej utracie wagi, a nie chcemy korzystać z operacji plastycznych, które bardzo ingerują w nasze ciało, wymagają odpowiedniego przygotowania i długiej rekonwalescencji, możemy skorzystać z nieinwazyjnych zabiegów ujędrniających biust. Gabinety medycyny estetycznej oferują wiele skutecznych i bezpiecznych, a przede wszystkim niechirurgicznych zabiegów poprawiających wygląd piersi takich jak: mezoterapia igłowa, karboksyterapia, fale radiowe RF, lifting biustu, i zabieg z użyciem nici PDO.

 

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest jedną z najpopularniejszych terapii poprawiających napięcie i elastyczność skóry piersi, z powodzeniem stosowana jest także w pierwszych oznakach starzenia się biustu. Zwłaszcza po okresie letnim, w czasie którego skóra biustu była często odsłaniana i wystawiana na ekspozycję słoneczną przyspieszającą starzenie, zaczynamy dostrzegać niekorzystne zmiany i zastanawiamy się jak temu zaradzić. Mezoterapia igłowa polega na wprowadzeniu pod skórę piersi specjalnie dobranych substancji, najczęściej są to witaminy i substancje mające właściwości ujędrniające na bazie kwasu hialuronowego. Mezoterapia poprzez dostarczenie skórze niezbędnych składników nawilżających i rewitalizujących ma właściwości przeciwstarzeniowe. Efekt odmłodzenia skóry pogłębia wzmocnienie tkanki łącznej, poprawia napięcie skóry w obrębie piersi, podniesienie i wypełnienie biustu nadające mu jędrność, oraz głębokie nawilżenie i wypełnienie skóry. Mezoterapia mikroigłowa zalecana jest w serii 6 zabiegów, wtedy daje też efekt tzw. naturalnego biustonosza idealnie ściągając i rewitalizując włókna kolagenowe biustu.

 

Karboksyterapia

Terapia dwutlenkiem węgla jaką jest karboksyterapia polega na pobudzeniu produkcji elastyny i kolagenu dwutlenkiem węgla. Karboksyterapię wykonuje się przy użyciu pneumatycznego pistoletu, który pozwala na szybkie i precyzyjne podawanie dokładnie określonej dawki dwutlenku węgla. Zabieg daje możliwość wprowadzenia CO2, zarówno śródskórnie jak i podskórnie w sposób dokładny i bezpieczny, co stymuluje fibroblasty do produkcji elastyny i nowych włókien kolagenu powodując zniwelowanie rozstępów, zagęszczenie skóry, odżywienie i rewitalizację. Zabieg daje świetne efekty w połączeniu z mezoterapią u kobiet w wieku 20-30 lat chcących po okresie ciąży i karmienia piersią wrócić do formy, ale także u takich, które zauważają u siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry i takich, które utraciły w krótkim czasie wiele kilogramów.

 

Fale radiowe RF

Zabieg falami radiowymi RF powoduje przyspieszenie wewnątrzkomórkowych procesów metabolicznych oraz aktywizację wydzielania kwasów tłuszczowych, dzięki temu, że fale docierają do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych. fale radiowe stymulują proces syntezy włókien i regenerują je, co powoduje nie tylko skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej czy cellulitu, ale też uelastycznia i podnosi biust. Tłuszcz przedostający się do przestrzeni międzykomórkowej jest usuwany z organizmu w procesie metabolicznym.

 

Endymologia LPG

Endymologia LPG inaczej zwana Liftingiem biustu polega na zastosowaniu dwóch niezależnie obracających się rolek w połączeniu z podciśnieniem i oddziaływaniu nim na skórę i tkankę podskórną. Wykonywany jest w ten sposób precyzyjny, mechaniczny masaż podciśnieniowy, który działa na tkankę skórną piersi i dekoltu poprzez wymianę płynów międzykomórkowych, poprawę cyrkulacji krwi i limfy, usuniecie toksyn, oraz odżywienie i dotlenienie komórek. Lifting biustu wzmacnia wiązadła podtrzymujące biust, uelastycznia i poprawia wygląd skóry oraz ogólny kształt piersi.

 

Nici PDO

Zabieg z użyciem nici liftingujących piersi, polega na wprowadzeniu pod skórę rozpuszczalnych nici, które mają na swojej powierzchni haczyki, dzięki takiemu działaniu szybko uzyskuje się podniesienie biustu. Skóra wytwarza wokół nici nowe włókna kolagenowe i tworzy naturalne rusztowanie dla opadających tkanek. Za sprężystość skóry odpowiedzialna w tym zabiegu jest synteza kwasu hialuronowego i elastyny, którą powoduje stymulacja fibroblastów. Zabieg polecany jest dla kobiet mających mniejsze rozmiary biustu od A do C. Skóra piersi po tym zabiegu jest bardziej elastyczna i jędrna.

Zobacz produkty

Komentarze

5/5
Ciesze się,że medycyna estetyczna posiada tak ogromny wybór zabiegów, które pozwalają nam na odzyskanie dawnego wyglądu, a co za tym idzie przywracają pewność siebie. Macierzyństwo, to super sprawa, to cud...tylko nasze ciało, a przynajmniej moje bardzo na tym ucierpiało. Nie poznawałam swojego ciała tak się zmieniało przez cały okres ciąży i karmienia. Piersi straciły dawną jędrność i zdrowy wygląd. Gdyby nie karboksyterapia wstydziłabym się pokazać w stroju kąpielowym. Zabieg przywrócił mi dawną pewność siebie i uśmiech na twarzy.
5/5
Po ciąży niestety musiałam coś zrobić z piersiami, bo wyglądały okropnie, a ja straciłam dawną pewność siebie. Bardzo skuteczny okazał się u mnie zabieg z wykorzystaniem fal radiowych . Jestem zadowolona z jego efektu. Piersi znów są jędrne - może nie tak jak wcześniej ,ale efekt jest super.
monika9
5/5
Bardzo ciekawy artykuł. Chcę się dowiedzieć czy ujędrnienie biustu może być wyłącznie mezoterapią igłową czy bezigłową też? Czym one się różnią?

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1