Urządzenia dla medycyny estetycznej - jak wybrać wyposażenie gabinetu?

Urządzenia dla medycyny estetycznej - jak wybrać wyposażenie gabinetu?

Zakup odpowiedniego sprzętu do gabinetu medycyny estetycznej to bardzo odpowiedzialne zadanie. Z jednej strony urządzenia takie muszą być funkcjonalne, aby ułatwić pracę specjaliście. Z drugiej zaś, bardzo ważne jest to jakie dają efekty i czy są odpowiednio bezpieczne – wszystko to, aby zapewniać pacjentom usługi na najwyższym poziomie.


Jakie masz potrzeby?

Wybierając odpowiedni sprzęt do swojego gabinetu, najpierw należy dokładnie przeanalizować potrzeby placówki. W końcu kupujemy tylko ten sprzęt, który niezbędny będzie do wykonania zabiegów z naszej oferty. Tak więc urządzenia dobieramy do zakresu prowadzonej przez nas działalności. Dobrze jest tutaj orientować się jakie potrzeby zgłaszają pacjentki, wtedy ofertę gabinetu można dostosować odpowiednio do ich potrzeb, a tym samym kupić odpowiednie urządzenia. Kiedy już wiesz jakie zabiegi będziesz wykonywać, możesz dokładnie określić czego oczekujesz od urządzeń. Dokładnie przemyśl na jakich funkcjach Ci zależy, czy do każdego zabiegu chcesz wykorzystać pojedyncze urządzenie, czy może szukasz czegoś bardziej wielofunkcyjnego. Sprawdź oferty równych producentów – porównaj poszczególne funkcje i możliwości. Zawsze warto w pierwszej kolejności brać pod uwagę oferty rekomendowanych marek światowej klasy – to bowiem większa pewność, że urządzenia spełnią Twoje i pacjentów oczekiwania. Polecaną marką jest IMESO AESTHETIC GROUP, która w swojej ofercie posiada innowacyjne urządzenie do kriolipolizy – Zimmer Z Lipo, do terapii falą uderzeniową Z Wave Pro, Zimmer Z Cyro do chłodzenia zimnym powietrzem w trakcie zabiegów i wiele innych.

 

Sprawdź innowacyjne technologie

Poszukując odpowiedniego sprzętu zwróć uwagę z jakich technologii korzystają takie urządzenia. Warto bowiem decydować się tylko na takie, które pracują w oparciu o nowoczesne rozwiązania. Taki sprzęt nie tylko ułatwi pracę i przyczyni się do zwiększenia skuteczności zabiegów, ale również posłuży Ci przez długi czas, bez konieczności szybkiej wymiany na nowszy model. Wybierz kilka urządzeń, poczytaj o nich. Wyszukaj w sieci aktualności o najnowszych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach, które będą dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem.

 

Zakup sprzętu

Kupując urządzenia zwróć uwagę na to, czy masz do dyspozycji serwis gwarancyjny dla takich urządzeń oraz pomoc od producenta w razie jakichkolwiek uwag co do działania. I tak, decydując się na wysokiej klasy urządzenia z oferty IMESO AESTHETIC GROUP masz do dyspozycji nie tylko wsparcie serwisowe, ale również kompleksowe wsparcie szkoleniowe oraz merytoryczne w zakresie obsługi urządzeń i nie tylko. To bardzo ważne, ponieważ kompetentna pomoc ułatwi Ci późniejsze efektywne wykorzystanie urządzeń przy zabiegach.

 

Innowacyjne zabiegi wymagają najlepszego sprzętu

Jeżeli w swoim gabinecie wykonywać będziesz innowacyjne zabiegi, takie jak na przykład kriolipoliza, czy terapia falą uderzeniową to potrzebne Ci będą sprzęty niezawodne i nowoczesne. Pamiętaj, że lepiej jest wybrać ten najlepszy sprzęt, aniżeli korzystać z aparatów kiepskiej jakości, które mogłyby narazić pacjentów na ewentualne niebezpieczeństwa i urazy. Planujesz wykonywać w swoim gabinecie kriolipolizę? Wybierz Zimmer Z Lipo. Będziesz prowadzić terapię falą uderzeniową? Do tego celu wykorzystaj Zimmer Z Wave Pro. To funkcjonalne urządzenia najwyższej jakości. Ich parametry bez problemy dopasujesz do potrzeb danego zabiegu i potrzeb pacjenta. Są niezwykle łatwe i intuicyjne w codziennej obsłudze. Idealnie sprawdzą się w codziennej pracy. Jeżeli planujesz wykonywać zabiegi z wykorzystaniem lasera, kup urządzenie Zimmer Z Cyro. To system chłodzenia, który zmniejszy u pacjenta ból w trakcie zabiegu. Urządzenie takie sprawdzi się w wielu zabiegach, dlatego zdecydowanie warto je mieć w swoim gabinecie.

 

Dobrze dobrane wyposażenie do gabinetu pozwoli Ci na sprawne wykonywanie zabiegów każdego dnia. Ale co najważniejsze, zabiegi te będą skuteczne, dzięki czemu Twoi pacjenci będą zawsze zadowoleni z efektów i chętnie do Ciebie wrócą.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

SOFTFIL® PRECISION 30G/25/XL Kaniula do zabiegów estetycznych

Komentarze

5/5
Marzy mi się mój własny gabinet medycyny estetycznej. Artykuł na pewno zachowam na przyszłość.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły