Urządzenia wyszczuplające i modelujące sylwetkę

Urządzenia wyszczuplające i modelujące sylwetkę

Piękne i wymodelowane ciało to marzenie każdej osoby. Współczesna medycyna estetyczna daje na szczęście sporo możliwości w zakresie modelowania sylwetki – to na przykład terapia falą uderzeniową. Do zabiegu konieczne jest wykorzystanie odpowiedniego sprzętu.


Czym jest fala uderzeniowa?

Terapia falą uderzeniową jest jedną z innowacyjnych metod w walce z niedoskonałościami ciała. Daje bardzo zadowalające efekty, a jednocześnie jest w pełni bezpieczna dla pacjenta. Skutecznie redukuje wiele niedoskonałości ciała, jednocześnie modelując całą sylwetkę.

 

Fala uderzeniowa może być z powodzeniem stosowana w redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej, w redukcji cellulitu, rozstępów, sprawdza się też w rewitalizacji skóry, redukcji blizn i wielu innych problemach sylwetki. Terapia falą uderzeniową jest więc doskonałą metodą walki z niedoskonałościami. A skoro medycyna estetyczna daje nam takie możliwości, to nie warto już dłużej narzekać na swoje ciało – warto poddać się innowacyjnej terapii i pozbyć się kompleksów.

 

Jak dokładnie wygląda zabieg falą uderzeniową? Jest to zabieg zupełnie bezinwazyjny tak więc bezpieczny dla pacjenta. Jeszcze przed przystąpieniem do niego, pacjenta należy odpowiednio przygotować. Obszar ciała, na którym ma zostać wykonany zabieg zostaje najpierw dokładnie oczyszczony. Kolejnym krokiem jest nałożenie na niego ciekłej parafiny. Po takim przygotowaniu do obszaru zabiegowego ciała przystawia się aplikator specjalnego urządzenia generującego fale uderzeniowe – polecanym jest aparat do fali uderzeniowej Zimmer Z Wave Pro z oferty IMESO AESTHETIC GROUP. Parametry urządzenia dobierane są odpowiednio do indywidualnych potrzeb zabiegu.

 

Terapia falą uderzeniową pobudza metabolizm komórek tłuszczowych oraz skutecznie zwiększa przepływ krwi. Zabieg powoduje też na ciele efekt drenażu limfatycznego. Trzeba też wspomnieć o tym, że fala uderzeniowa wspomaga odbudowę kolagenu, a to ma spore znaczenie w odbudowie skóry. Szereg tych procesów sprawia, że w wyniku terapii falą uderzeniową można uzyskać bardzo widoczne i satysfakcjonujące efekty modelowania ciała.

 

Innowacyjny Zimmer Z Wave Pro

Terapia falą uderzeniową nie byłyby możliwa bez nowoczesnego sprzętu. Polecanym aparatem jest innowacyjny Zimmer Z Wave Pro. Jest to urządzenie funkcjonalne, które sprawdzi się doskonale w każdym gabinecie medycyny estetycznej chcącym świadczyć zabiegi na najwyższym poziomie. Urządzenie można z powodzeniem stosować na różne partie ciała – pośladki, brzuch, uda, nogi, ramiona. Z Wave Pro wyposażony jest w nowoczesny kompresor, dzięki któremu możliwe jest generowanie fal uderzeniowych nawet o bardzo wysokiej energii. Posiada aż 8 programów wbudowanych, które można swobodnie regulować, dopasowując je do indywidualnych potrzeb danego zabiegu. Sterowanie jest bardzo wygodne i proste. Terapia falą uderzeniową przy zastosowaniu Z Wave Pro jest w pełni bezpieczna i komfortowa dla pacjenta.

 

Siła Synergii koncepcją Sukcesu! Z Wave Pro w połączeniu z Z Lipo

Chcąc jednak uzyskać o wiele lepsze rezultaty w zakresie modelowania ciała, można połączyć dwie metody zabiegowe – terapię falą uderzeniową Z Wave Pro oraz kriolipolizę przy użyciu Zimmer Z Lipo. Jest to przełomowa koncepcja w walce z niedoskonałościami i w modelowaniu sylwetki. Najpierw wykonuje się zabieg kriolipolizy, który polega na zmrożeniu zbędnych komórek tłuszczowych. Są one potem usuwane z organizmu poprzez naturalne procesy metaboliczne. Następnie stosuje się terapię falą uderzeniową. Jak wykazały badania – zastosowanie terapii falą uderzeniową zaraz po kriolipolizie zwiększa skuteczność pierwszego zabiegu o 44%. Dzięki temu połączeniu możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej na poziomie aż 35%. Połączenie tych metod jest bezinwazyjne – to doskonała alternatywa dla inwazyjnych zabiegów, które obarczone są ryzykiem pojawienia się skutków ubocznych.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Large (L)

Komentarze

5/5
Połączenie tych dwóch metod daje naprawdę świetne efekty. Osobiście jestem bardzo zadowolona
gtx1050Ti
5/5
Duzy krok dla medycyny estetycznej, ale czy bezpieczny? pewnie o wadach sie przekonamy dopiero po czasie.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły