https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Usuwanie rozstępów laserem - IMESO
Usuwanie rozstępów laserem

Usuwanie rozstępów laserem

Rozstępy mają postać wrzecionowatych pasm i pojawiają się najczęściej na skórze brzucha , ud, pośladków a także piersi. Główną przyczyną ich powstawania jest wzrost kortyzolu we krwi, który ma miejsce w czasie ciąży, w okresie pokwitania, a także przy otyłości lub nagłym wzroście wagi. Na ich pojawienie się mają także wpływ skłonności genetyczne, oraz stosowanie leków zawierających glkokortykosteroidy. Mogą się one pojawiać zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Dotyczą one osób otyłych jak i szczupłych. Rozstępy są przyczyną wielu kompleksów, zwłaszcza młodych mam. Niestety kosmetyki , różnego rodzaju kremy czy domowe sposoby niewiele pomagają. Skuteczną i bezpieczną metodą pozbycia się rozstępów są zabiegi kosmetyczne. Szczególnie dobre efekty można uzyskać usuwając rozstępy laserem frakcyjnym. 

Jak wygląda laserowe usuwanie rozstępów?

Rozstępy pojawiają się poprzez zerwanie włókien kolagenowych w skórze. Następuje to w wyniku jej nadmiernego rozciągania. Ma na to wpływ nagła utrata wagi lub szybki jej wzrost. Dotyczy to zwłaszcza kobiet w czasie ciąży. Skóra brzucha szybko się wówczas rozciąga czego włókna kolagenowe nie wytrzymują. Pękają tworząc rozstępy. 


Jeśli zauważymy na naszej skórze nieestetyczne rozstępy możemy mieć pewność, że nie łatwo będzie się ich pozbyć. Te, które stracą swoją barwę są właściwie nie do usunięcia bez pomocy zabiegów medycyny estetycznej. Świetną metodą ich usuwania jest laser. Podczas zabiegu laser kierowany jest na skórę wybiórczo. Najpierw tworzy się na zmienionych miejscach wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrotermalnych. To właśnie w te strefy kierowane jest następnie światło lasera. Penetruje ono tylko wybrane fragmenty tkanki podskórnej i skóry właściwej, dzięki czemu cała skóra nie jest narażona na jego działanie. Dodatkowo laser dociera bardzo głęboko, a to wzmacnia jego skuteczność. Usuwanie rozstępów laserem polega na pobudzaniu skóry do produkcji nowego kolagenu dlatego jest takie efektowne. Zabieg laserem frakcyjnym nie powoduje widocznych ran.

 

Aby zniwelować dyskomfort i ból, który może się pojawić podczas tego zabiegu poleca się stosowanie urządzenia do krioterapii Cryo 6. Jest to aparat, który stosuje się aby złagodzić ból w wielu różnych zabiegach medycyny estetycznej między innymi przed laserowym usuwaniem rozstępów. Chłodzenie wykonuje się jeszcze przed zabiegiem. Oprócz łagodzenia bólu, chłodzenie wyraźnie zmniejsza też ryzyko ewentualnych uszkodzeń termicznych oraz minimalizuje obrzęk pojawiający się po zabiegu laserem. Cryo 6 jest innowacyjnym urządzeniem medycznym firmy Zimmer MedizineSysteme. W Polsce jego dystrybutorem jest firma IMESO AESTHETIC.

 

Efekty usuwania rozstępów laserem

Efekty laserowego usuwania rozstępów widoczne są już po 3- 5 zabiegach. Bezpośrednie działanie światła lasera na tkanki podskórne i skórę w miejscu rozstępu sprawiają, że rozstępy znikają . Już po pierwszym zabiegu zmienia się kolor rozstępów z czerwonego lub sinego na kolor zbliżony do barwy skóry. Rozstępy ulegają też delikatnemu spłyceniu. Skóra brzucha staje się dużo bardziej jędrna. Po kolejnych zabiegach rozstępy dalej się spłycają i zwężają. Po zabiegu złuszcza się martwy naskórek i znika zaczerwienienie. Końcowym efektem jest gładka i jędrna skóra beż widocznych rozstępów. Dodatkowo tego typu zabieg jest całkowicie bezpieczny. Po działaniu lasera skóra jest zamknięta. Stanowi to zabezpieczenie jej przed zakażaniami infekcjami czy zbliznowaceniem. Szukając więc skutecznego sposobu na pozbycie się rozstępów warto sięgnąć własnie po ten zabieg i cieszyć się piękną i gładką skórą. 

Zobacz produkty

Klips bez adaptera do głowicy laserowej Cryo6 / Cryo mini / Cryo5 (przekątna 22-28mm)
Cryo 6 Arched Hanger
Cryo 6 Arched Hanger
Zimmer Z Cryo Mini Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące

Komentarze

5/5
Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem lasera rozstępy zaczęły powoli znikać z mojego brzucha i ud. Przede mną jeszcze kilka serii,ale teraz już widać znaczną różnicę.
5/5
Laser jest rzeczywiście tak skuteczny jak zostało to tutaj opisane. Efektów może nie widać od razu, ale to też zależy od rozstępów i naszej skóry. Mimo wszystko warto wybrać się na taki zabieg i zacząć na nowo cieszyć się gładką skórą.
5/5
Bardzo bałam się lasera, ponieważ mam bardzo niski próg bólu. Dopiero z tego artykułu dowiedziałam się, że jest takie urządzenie jak Cryo 6, które chłodzi wskazane miejsca, a co za tym idzie niweluje ból. W tej chwili jestem po kilku zabiegach usuwania rozstępów i przyznam szczerze, że jestem zadowolona z efektów zabiegu, a ból był praktycznie niewyczuwalny.
5/5
Mi też pomógł laser. Już po kilku zabiegach zauważyłam znaczną różnicę. Dzisiaj rozstępy są już prawie niewidoczne.
Joanna
5/5
Borykałam się z rozstępami już jako nastolatka. Pojawiły się w okresie dojrzewania w postaci czerwonych pasm na nogach. Stosowałam różne specyfiki, ale bez większych efektów. Dlatego zdecydowałam się na laser. Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Szczerze polecam

dodaj komentarz

Ocena

Powiązane filmy

Najnowsze filmy

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1