https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Usuwanie tkanki tłuszczowej zimnem - IMESO
Usuwanie tkanki tłuszczowej zimnem

Usuwanie tkanki tłuszczowej zimnem

Medycyna estetyczna podobnie jak wiele innych dziedzin medycyny wykorzystuje lecznicze działanie zimna. Kriolipoliza jest zabiegiem, który korzysta z walorów obniżonej temperatury do skutecznego niszczenia komórek tłuszczowych. Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej za pomocą ujemnej temperatury, staje się coraz bardziej popularne. Nic w tym dziwnego, skoro pozbycie się niechcianych boczków czy wystającego brzucha umożliwia zabieg, który nie wymaga specjalnego przygotowania ani rekonwalescencji, a w dodatku jest całkowicie bezpieczny dla organizmu i skuteczny.

Jak wygląda taki zabieg?

 Usuwanie tkanki tłuszczowej, jest możliwe dzięki temu, że komórki tłuszczowe, są bardziej podatne na działanie niskich temperatur, niż pozostałe struktury ludzkiego ciała. Zabieg, którego efektem jest zmniejszenie podskórnej tkanki tłuszczowej, polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, które w wyniku niskiej temperatury obumierają, po czym są wydalane z organizmu w normalnym procesie metabolicznym. Podczas zabiegu bezpieczne są wszystkie narządy i naczynia krwionośne mieszczące się obok nich, ponieważ są one odporne na działanie zimna. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, bezinwazyjny, nie pozostawia trwałych śladów na skórze np. w postaci blizn pooperacyjnych, a co najważniejsze jest skuteczny i pozwala pozbyć się niechcianych boczków, wystającego brzucha, bioder czy trwale pozbyć się uporczywego cellulitu. Wykorzystanie do takiego zabiegu innowacyjnego urządzenia ZLipo, którego dystrybutorem w Polsce jest firma IMESO AESTHETIC, pozwala trzykrotnie szybciej osiągnąć oczekiwane efekty zabiegu w porównaniu z innymi urządzeniami do Kriolipolizy. Dodatkowo unikalny protokół połączenia Kriolipolizy Zlipo z falą uderzeniową ZWavePro firmy Zimmer owocuje nie tylko wysoką skutecznością, ale także skróceniem ilości zabiegów (zamierzony efekt osiągany jest dwukrotnie procentowo szybciej), oraz brakiem jakiegokolwiek dyskomfortu dla pacjenta. W przypadku zabiegu kriolipolizy z wykorzystaniem technologi ZLipo ciało pacjenta zabezpieczone jest dodatkowo specjalistyczna matą ZLipo Fleece, dzięki której niska temperatura generowana przez aplikatory nie koncentruje się na powierzchni skóry, a jest transportowana w głąb tkanek.

Zabieg kriolipolizy polega na tym, że aplikator przykłada się do wyznaczonej do zabiegu partii ciała. Fałda skóry razem z tkanka tłuszczową, jest zasysana do komory zawierającej płytki chłodzące, z tłuszczu zostaje pobrane ciepło, rozpoczyna się obumieranie komórek tłuszczowych, oraz ich rozpuszczanie.

 

Kto może poddać się zabiegowi i jakie są jego efekty?

Zabieg kriolipolizy szczególnie polecany jest osobom, które chcą się pozbyć tłuszczu, z takich partii ciała jak: brzuch, dolna i górna partia ud, pośladki, twarz, nogi, ramiona czy biodra. Zabiegowi mogą poddać się wszystkie osoby mające problem z nadmierną tkanką tłuszczową z wyjątkiem: kobiet w ciąży i karmiących piersią, osób cierpiących na choroby wątroby, cukrzycę czy chorobę Raynauda. Efektem usuwania tkanki tłuszczowej zimnem jest pięknie wymodelowane szczupłe ciało, idealnie płaski brzuch, smukłe uda i biodra. Innowacyjna kriolipoliza ZLipo jest zabiegiem w pełni bezpiecznym z gwarantowanym i trwałym efektem wyszczuplenia. O liczbie zabiegów decyduje lekarz, jest to uzależnione od ilości tkanki tłuszczowej u danego pacjenta. Czasami wystarczy tylko jeden zabieg. W przypadkach kiedy tkanki tłuszczowej jest sporo, zabieg na tą samą partię ciała można powtórzyć po upływie około 2-3 miesięcy. Efekty zabiegu utrzymują się minimum 9 miesięcy, jeśli po zabiegu będziemy utrzymywać dobre nawyki żywieniowe i ruchowe, możemy liczyć na trwałe efekty kriolipolizy. Po zabiegu kriolipolizy ZLipo polecana jest seria 6-8 zabiegów fali uderzeniowej ZWavePro, rozbija ona połączenia miedzy komórkami tłuszczowymi, co dodatkowo wspomaga ich wydalanie z organizmu. Zabiegi aparatem do fali uderzeniowej ZWavePro stymulują też produkcję kolagenu, oraz poprawiają metabolizm komórkowy skóry to dodatkowo wpływa na modelowanie ciała podczas utraty tkanki tłuszczowej.

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Medium (M)

Komentarze

5/5
Świetny zabieg dzięki któremu mam w końcu zgrabne uda i płaski brzuch.
Fiona89
5/5
Połączenie ZLipo i Z Wave Pro dają znakomite efekty i mówię to z doświadczenia. Nieinwazyjny zabieg, który poprawia i dodatkowo ujędrnia skórę.
Agnieszka22
5/5
Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. W końcu w medycynie estetycznej pojawił się sposób na nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej, które jest niezwykle skuteczne :)
Natalia
5/5
Bardzo fajnie opisany artykuł i jak najbardziej się zgadzam że kriolipoliza to skuteczny zabieg na pozbyciu się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Wykonywałam zabieg urządzeniem Z Lipo i efekty są trwałe.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1