https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Wymrażanie tkanki tłuszczowej - czy warto skorzystać z kriolipolizy? - IMESO
Wymrażanie tkanki tłuszczowej - czy warto skorzystać z kriolipolizy?

Wymrażanie tkanki tłuszczowej - czy warto skorzystać z kriolipolizy?

Wiele osób szuka sposobów jak szybko i skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej ze swojego ciała. Najchętniej chcielibyśmy skorzystać z możliwości, które zrobią to szybko i trwale. Medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów odchudzających czy modelujących sylwetkę. Kriolipoliza to innowacyjna metoda zamrażania komórek tłuszczowych, czyli redukująca tłuszcz z wybranych partii ciała, w sposób bezinwazyjny i bezbolesny. Ta nowoczesna metoda redukcji tłuszczu, jest wiec świetną alternatywą dla bardziej znanej, ale jednak inwazyjnej liposukcji.

Czy zatem warto ją stosować? 

Kriolipoliza jest przede wszystkim zabiegiem niechirurgicznym, a więc nie naruszającym skóry pacjenta. To odróżnia ją od liposukcji, która jest już poważną operacją chirurgiczną i wymaga od pacjenta odpowiedniego przygotowania się do niej, a także rekonwalescencji po niej . Dla osób bojących się aż tak drastycznych kroków, i bardzo wrażliwych na ból, ale jednocześnie chcących pozbyć się boczków, czy wystającego brzucha polecana jest więc kriolipoliza. Jest to krótki zabieg polegający na przyłożeniu aplikatora do wybranego miejsca, który to zasysa tkankę tłuszczową, następnie ją mrozi, a to z kolei sprawia, że komórki tłuszczowe kurczą się, a na koniec obumierają. Co ciekawe w wyniku procesu metabolicznego są one całkowicie wydalane z organizmu, a jedynym śladem zabiegu oprócz efektu smukłej sylwetki są siniaki i zaczerwienia, które jednak po kilku dniach znikają, a piękne i wymodelowane ciało zostaje.

 

Już po około 3-4 dniach od zabiegu dochodzi do rozluźniania tkanki tłuszczowej i wtedy można zauważyć pierwsze efekty wymrażania, które najbardziej widoczne są na małych obszarach. Mając to na uwadze kriolipolizę najczęściej wykonuje się na górnej partii ud i bioder, na brzuchu, na boczkach. Na ostateczne efekty trzeba oczywiście poczekać kilka miesięcy, tak aby układ limfatyczny usunął wszystkie obumarłe komórki tłuszczowe z organizmu człowieka. Krilipoliza usuwa od 25-45% (czyli 3-15 milimetrów) tkanki tłuszczowej, jest więc zabiegiem skutecznym, a przy tym nie obciążającym zbytnio organizmu człowieka.

 

Jak zatem skorzystać z takiego zabiegu

Dla wszystkich tych którzy zdecydują się na redukcję tłuszczu przy użyciu tej metody, pozostaje znalezienie odpowiedniego gabinetu medycyny estetycznej, z doświadczonym lekarzem i profesjonalnym sprzętem.

 

Innowacyjnym urządzeniem do wykonywania tego typu zabiegów jest sprzęt do kriolipolizy Zlipo, która w trwały i szybki sposób pozbawi nas zbędnych centymetrów. Wykorzystany w pierwszej i trzeciej fazie zabiegu Zlipo, System PlusComfort, daje dużo większy komfort podczas wymrażania tłuszczu, niż miało to miejsce w poprzednich technologiach. Dzięki niemu w trzeciej fazie zabiegu wykonywany jest mechaniczny masaż drenujący zmniejszający ryzyko pojawienia się siniaków, zaczerwienień czy obrzęków w miejscu zabiegu.

 

Mimo że kriolipoliza jest całkowicie bezpiecznym i nieinwazyjnym zabiegiem, nie każdy może z niej skorzystać. Zanim zdecydujemy się na jej wykonanie, porozmawiajmy z lekarzem i upewnijmy się, że w naszym przypadku nie ma żadnych przeciwwskazań do jej przeprowadzenia. Zabiegu wymrażania tkanki tłuszczowej, nie powinny wykonywać przede wszystkim osoby z chorobami wątroby, która to jest odpowiedzialna za wydalanie obumarłych tkanek tłuszczowych, co jest dla niej pewnym obciążeniem, dlatego też przed zabiegiem nie wolno pić alkoholu, czy ograniczyć kawę, warto natomiast pić dużo wody. Oczywiście przeciwwskazaniem do kriolipolizy jest też ciąża i karmienie piersią, oraz choroby skóry i zaburzenia krążenia.

 

Zabieg szczególnie polecany jest dla osób, które pomimo prawidłowej wagi ciała, w newralgicznych jego częściach nie mogą pozbyć się uciążliwej tkanki tłuszczowej. Jest świetnym zabiegiem modelującym ciało i najlepszym sposobem na skuteczne pozbycie się tzw. skórki pomarańczowej. Nie jest zabiegiem odchudzającym dlatego, nie sprawdzi się u osób z dużą otyłością, czy też takich z bardzo luźną skórą, natomiast dla wszystkich innych będzie skutecznym sposobem w walce z nadmiarem tłuszczu.

Zobacz produkty

Komentarze

5/5
Zabieg nie jest inwazyjny i to jest jego największa zaleta. Czy skuteczny? Zdecydowanie tak, polecam.
5/5
Jak najbardziej polecam zabieg kriolipolizy w redukcji tkanki tłuszczowej. Po pierwszym zabiegu zauważyłam już różnicę w wyglądzie skóry na udach. Teraz jest bardziej sprężysta i jędrna. Takich rezultatów oczekiwałam.
5/5
Nigdy wcześniej nie udało mi się pozbyć tkanki tłuszczowej z uda w tak krótkim czasie i bez żadnego wysiłku. Poza tym kriolipoliza, to bezbolesny zabieg. Skóra na udach jest teraz jędrna, podobam się sobie.
5/5
Bardzo fajny efekty daje kriolipoliza. Nie jestem jakoś specjalnie otyła, ale zawsze po zimie zostają jakieś niechciane złogi tłuszczyku. Korzystałam z zabiegu już kilka razy i szczerze mogę go polecić.
Danuta
5/5
Nie podoba mi sie taka ingerencja w nature. Jestem zdania ze jak ktos mial jak tyle jesc i sie doprowadzic do otylosci to powinien tez z niej schudnac.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1