Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego – popularne w medycynie estetycznej

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego – popularne w medycynie estetycznej

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego należą do grupy tych najpopularniejszych w branży medycyny estetycznej. Można je bowiem stosować w wielu zabiegach, są bezpieczne i gwarantują znakomite efekty.


Kwas hialuronowy – bezpieczny dla organizmu

To właśnie kwas hialuronowy sprawia, że nasza skóra jest jędrna i elastyczna. Jest to składnik, który naturalnie występuje w organizmie człowieka, a jego zasadnicza funkcja to wiązanie wody. Niestety każdego dnia organizm traci około 30 procent tego kwasu. Wraz z wiekiem jest go więc w skórze coraz mniej. Jednocześnie tkanki, w których pojawia się niedobór kwasu, ulegają degeneracji. Najbardziej widoczne jest to na skórze twarzy, na której pojawia się sporo zmarszczek, niedoskonałości, traci ona swój naturalny blask i jędrność. Niedobory kwasu hialuronowego mające wpływ na wygląd skóry można więc uzupełnić podczas zabiegów estetycznych z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie właśnie tego kwasu. Jest to rozwiązanie bezpieczniejsze, aniżeli stosowanie innych metod, ponieważ nie ma tutaj dużego ryzyka wystąpienia na przykład reakcji alergicznej – w końcu kwas naturalnie występuje w organizmie. Stąd też taka duża popularność kwasu hialuronowego w wielu zabiegach. Można dzięki niemu uzyskać bardzo zadowalające efekty estetyczne.

 

Jakie wybrać wypełniacze?

Medycyna estetyczna daje dzisiaj bardzo szeroki wybór wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Nie ma więc większych problemów z tym, aby rodzaj preparatu dobrać optymalnie do indywidualnych potrzeb danego pacjenta. Niestety ta większa dostępność preparatów ma również swoje wady, ponieważ pojawiają się produkty gorszej jakości, niesprawdzone, które mogą bardziej zaszkodzić, aniżeli przynieść oczekiwane efekty upiększające. Niezwykle ważny jest więc wybór preparatów od renomowanych marek i polecanych przez specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej. Tutaj świetną propozycją będą wypełniacze ZFill dostępne w ofercie IMESO AESTHETIC GROUP. Poszczególne preparaty zostały odpowiednio dopasowane do konkretnych problemów estetycznych.

 

ZFill refresh2 1ml – kwas hialuronowy z gliceryną to preparat, który przeznaczony jest w szczególności do przywracania skórze utraconego z wiekiem kwasu hialuronowego. Wypełniacz doskonale sprawdza się w walce z cieniami pod oczami, kurzymi łapkami, zmarszczkami śmiechowymi, czy też zmarszczkami palacza, które pojawiają się wokół ust. Produkt ten jest też polecany przez specjalistów do zabiegu mezoterapii.

 

Innym preparatem z tej serii jest ZFill deep2 1ml, czyli kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii. Ten wypełniacz polecany jest do zabiegów wolumetrycznych. Doskonale sprawdza się w zabiegach przywracania oraz nadawania pełności twarzy, używany również do podkreślania kości policzkowych i w wielu innych zabiegach.

 

ZFill contour2 1ml – kwas hialuronowy usieciowany to trzecia propozycja z tej serii. Ten wypełniacz przeznaczony jest przede wszystkim do modelowania ust oraz do korygowania fałd twarzy lub likwidacji zarówno umiarkowanych, jak i głębokich zmarszczek.

 

Propozycja wypełniaczy serii ZFill to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy nie tylko na wspaniałych efektach zabiegów estetycznych, ale też na swoim zdrowiu. Są to bowiem preparaty doskonałej jakości. Każdy z nich znajduje bardzo szerokie zastosowanie w zabiegach estetycznych. Dzięki temu, że poszczególne wypełniacze zawierają nieco inną formułę, można do konkretnego zabiegu dobrać preparat, dzięki któremu efekty będą doskonałe i satysfakcjonujące dla pacjenta. Decydując się na zabieg poprawiający wygląd warto korzystać z tych najlepszych rozwiązań – wypełniacze ZFill to właśnie jedno z nich.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

ZFill refresh ² 1ml - kwas hialuronowy z gliceryną
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

5/5
Wypełniacze marki IMESO są godne polecenia. Jednak jest to wysoka jakość, którą zauważają nawet moje klientki.
Kinga Wesołowska
5/5
kwas hialuronowy to moje zbawienie. Botoks kwasem hialuronowym jest zupełnie naturalny, a efekty utrzymują się przez długi czas u mnie. Jak pierwszy raz zdecydowałam się na wypełnienie kwasem to długo mi zeszło aby znaleźć profesjonalny gabinet kosmetyczny z specjalistycznymi wypełniaczami, ale jak już trafiłam to nie zmieniam :)

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły