Wypełniacze z kwasem hialuronowym

Wypełniacze z kwasem hialuronowym

Najbezpieczniejsze i dające najlepsze efekty wypełniacze zmarszczek to te, które stworzone są na bazie substancji przyjaznych dla skóry. Prym wiodą więc wypełniacze z kwasem hialuronowym – szeroko wykorzystywane w różnych zabiegach estetycznych.


Dlaczego kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy w wypełniaczach to dzisiaj powszechność. Trzeba tutaj zwrócić uwagę na to z czego wynika jego popularność. Zacznijmy więc od tego, czym w ogóle jest kwas hialuronowy. Otóż jest to składnik, który naturalnie występuje w organizmie człowieka. Jednak wraz z wiekiem jest go coraz mniej. Utrata naturalnego kwasu hialuronowego wiąże się z widocznym pogorszeniem stanu skóry. Pojawiają się zmarszczki, skóra traci elastyczność i jędrność. Właśnie z racji tego, że kwas występuje w skórze naturalnie, można go bez przeszkód podawać w zabiegach. Jest to składnik w pełni bezpieczny dla pacjenta. Ponadto dzięki jego zastosowaniu można uzyskać bardzo zadowalające efekty. Nic więc dziwnego, że tak popularne jest dziś chociażby wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

 

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

Współczesna medycyna estetyczna to różne preparaty na bazie kwasu. Każdy z nich może mieć różne zastosowanie. Jednak właśnie ten duży wybór może stanowić niekiedy problem. Dlaczego? Można czasem trafić na produkty marnej jakości, które zamiast przynieść pożądane efekty, tylko zaszkodzą. Szczególną uwagę trzeba więc przyłożyć do wyboru tego właściwego preparatu. Podstawowa zasada – nigdy nie korzystajmy z tanich tzw. „bardziej ekonomicznych” rozwiązań, produktów niesprawdzonych marek, albo z niewiadomego źródła. Nasze ciało nie służy do eksperymentów, nie warto więc ryzykować. Korzystajmy z preparatów sprawdzonych, rekomendowanych i wysokiej jakości. ZFill – Wypełniacze HA z oferty IMESO AESTHETIC GROUP będą tutaj idealnym rozwiązaniem. Wypełniacze ZFill dostępne są w kilku wersjach. Pierwszy z nich to ZFill refresh2 1ml – kwas hialuronowy z gliceryną. Jest to lepkosprężysty roztwór, który pomaga skutecznie przywrócić utracony z wiekiem kwas hialuronowy. W jego składzie znajduje się wysoko stężona gliceryna, dzięki której kwas pozostaje w skórze przez dłuższy czas, co tym samym zapewnia dłuższe utrzymanie się efektów zabiegu.

Wypełniacz ten z powodzeniem można stosować przy wypełnianiu zmarszczek lub w celu poprawienia elastyczności skóry. Może być stosowany na różne części ciała. Kolejnym preparatem z tej grupy jest ZFill contour2 1ml – kwas hialuronowy usieciowany. Ten preparat w swoim składzie zawiera 23 mg hialuronianu sodu/ml. Jest to usieciowany kwas hialuronowy przeznaczony przede wszystkim do modelowania ust, niwelowania głębokich zmarszczek oraz fałd pojawiających się na twarzy. Zastosowanie tego wypełniacza gwarantuje niesamowicie naturalne efekty – zwłaszcza przy korygowaniu kształtu ust. Trzecim godnym polecenia wypełniaczem z tej serii jest ZFill deep2 1ml – kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii. Jest to wypełniacz przeznaczony do nadawania pełności twarzy oraz przywracania jej pożądanego wyglądu. Może być też stosowany w zabiegach powiększania ust. Preparaty z serii ZFill wyróżnione zostały tytułem Najlepszy Produkt 2013 przyznawanym przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Niemczech. Są to produkty doskonałej jakości – bezpieczne i skuteczne.

 

Czym wstrzykiwać preparaty?

Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym musi być prowadzone przez specjalistę i przy wykorzystaniu odpowiednich przyrządów. W każdym zabiegu ważna jest bowiem precyzja – ma ona wpływ nie tylko na bezpieczeństwo pacjenta, ale też na ostateczny efekt zabiegu. Wypełniacze z kwasem hialuronowym dobrze wprowadzone pod skórę nie wywołają żadnych skutków ubocznych. Najnowszym rozwiązaniem do wprowadzania preparatów są kaniule SOFTFIL® PRECISION. To co wyróżnia te produkty, to innowacyjna budowa. Powierzchnia kaniul jest perfekcyjnie gładka, a średnica gwarantuje wprowadzenie optymalnej ilości preparatu pod skórę. Kaniule posiadają też skalę centymetrową oraz oznaczenie otworu wtrysku – są to rozwiązania, które zastosowane zostały właśnie w celu zwiększenia precyzji każdego prowadzonego zabiegu.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

ZFill refresh ² 1ml - kwas hialuronowy z gliceryną
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

5/5
Kwas hialuronowy to mój ulubiony wypełniacz. Nie sądziłam,że można go też stosować na inne partie ciała. Bardzo jestem zadowolona z efektów jakie dają zabiegi z wykorzystaniem tego kwasu.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły