Zabieg kriolipolizy – pożegnaj się z tłuszczem!

Zabieg kriolipolizy – pożegnaj się z tłuszczem!

Marzysz o tym żeby wreszcie skutecznie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej ze swojego ciała? Chcesz wreszcie schudnąć i wymodelować sylwetkę? Kriolipoliza to rozwiązanie idealne dla Ciebie!


Na czym polega zabieg kriolipolizy?

Kriolipoliza to popularne odchudzanie poprzez zamrażanie. Jest to bezinwazyjny zabieg, który pomaga pozbyć się nagromadzonej i zbędnej tkanki tłuszczowej, poprzez zastosowanie odpowiednio niskich temperatur. To rozwiązanie doskonałe dla osób, które boją się zabiegów z użyciem skalpela. Zabieg kriolipolizy można z powodzeniem wykonywać na różnych partiach ciała, świetnie też sprawdza się w niwelowaniu cellulitu.

 

Na czym dokładnie polega ten zabieg? Przede wszystkim, aby go wykonać niezbędne jest wykorzystanie specjalistycznego sprzętu. Tutaj najlepiej sprawdza się sprzęt do kriolipolizy ZLipo – to aparat innowacyjny. Gwarantuje bezpieczną realizację zabiegu, jego parametry można łatwo dostosować do potrzeb pacjenta, no i z powodzeniem może być stosowany na różne partie ciała. Przed zabiegiem pacjent zostaje odpowiednio do niego przygotowany. Na obszar ciała, który poddany zostanie zabiegowi nakłada się najpierw specjalny żel, który swoją konsystencją nieco przypomina żel do zabiegów USG. Kiedy obszar zabiegowy jest już odpowiednio przygotowany, można rozpocząć właściwy zabieg. Do ciała przystawiany jest aplikator urządzenia Z Lipo, po wcześniejszym ustawieniu parametrów zabiegu dostosowanych do danego przypadku. Czy kriolipoliza jest bezpieczna? Tak – jak już wyżej wspomnieliśmy, jest to zabieg nieinwazyjny. Ponadto przy wykorzystaniu odpowiedniego aparatu z połączeniem profesjonalizmu osoby wykonującej zabieg nie ma tutaj obaw o niebezpieczeństwo.

 

Przyjrzyjmy się zatem jak zabieg działa na organizm. Obszar poddawany zabiegowi to taki, w którym nagromadziła się zbyt duża ilość komórek tłuszczowych. Poprzez urządzenie na te komórki tłuszczowe oddziałuje się bardzo niską temperaturą – a trzeba tutaj podkreślić, że komórki tłuszczowe, które gromadzą się w tkance podskórnej, są bardzo odporne na działanie właśnie tych niskich temperatur. Zostają one zamrożone. Tak zmrożone komórki usuwane są z organizmu w sposób zupełnie naturalny – bo poprzez zachodzące w nim procesy metaboliczne.

 

Efekt zabiegu

Efekty kriolipozy są bardzo zadowalające. To bowiem nie tylko pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza doskonale modeluje sylwetkę oraz wspomaga proces odchudzania. Te zamrożone partie ciała zostają skutecznie odchudzone, a co za tym idzie zmniejsza się ich objętość – to z kolei wpływa na przykład na rozmiar ubrań jakie nosimy. Kriolipoliza pozwala też pozbyć się cellulitu i znacząco zmniejsza zatrzymywanie się wody w całym organizmie. Ile zabiegów kriolipolizy należy przeprowadzić, aby efekty były wręcz spektakularne? Kilka zabiegów wystarczy, aczkolwiek tak naprawdę ich ilość musi być dobrana odpowiednio do indywidualnych potrzeb pacjenta. Każdy boryka się bowiem z innym problemem.

 

Czy warto poddać się zabiegowi kriolipolizy? Zdecydowanie tak. Zresztą pozytywne opinie na temat kriolipolizy mówią same za siebie. Jest to zabieg skuteczny i bezpieczny – a to niewątpliwie dwa najważniejsze kryteria, którymi pacjenci kierują się przy wyborze tego odpowiedniego sposobu na odchudzanie lub modelowanie sylwetki.

 

Przeciwwskazania do kriolipolizy

Należy jednak pamiętać, że jak w przypadku każdego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, tak i w przypadku kriolipolizy istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu. Niezwykle ważne jest to, aby wszelkie te przeciwwskazania zostały wykluczone przez specjalistę. Są to przede wszystkim:

 

  • wszelkie choroby skóry: zakaźne, wirusowe, grzybicze,
  • choroby nowotworowe,
  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • cukrzyca,
  • infekcje i zapalenie wątroby,
  • zaburzenia krążenia,
  • stany zapalne skóry i widoczne na niej rany,
  • pokrzywka na zimno,
  • choroba Rynauda.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Medium (M)

Komentarze

5/5
świetny zabieg i bezbolesny. Efekty naprawdę rewelacyjne.
5/5
Skorzystałam z tego zabiegu i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Zawsze miałam problem ze zbędnymi kilogramami. Kiedy tylko udało mi się nieco zgubić zostawały fałdy wiotkiej skóry. Po tym zabiegu nic nie wisi, a skóra jest napięta. Świetna sprawa

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły