https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Zabiegi laserowe na twarz - IMESO
Zabiegi laserowe na twarz

Zabiegi laserowe na twarz

Zabiegi laserowe na twarz stanowią coraz popularniejszą metodę leczenia skóry twarzy oraz poprawy jej kondycji i wyglądu. Stosując laser skutecznie można pozbyć się trądziku i rozmaitych przebarwień. Zabiegi pozwalają też zniwelować zmarszczki i różne niedoskonałości skóry.

Usuwanie przebarwień

Przebarwienia skóry to problem, z którym boryka się ponad 50% populacji. Zmiany najczęściej pojawiają się na skórze twarzy i dekoltu oraz na grzbietach dłoni. Często powstają w miejscach, gdzie wcześniej występował trądzik. Przebarwienia mają bardzo zróżnicowaną kolorystykę oraz nieregularny kształt. Istnieje kilka sposobów na pozbycie się niechcianych zmian. Jednak najskuteczniejsze zabiegi na przebarwienia, to zabiegi laserowe, które kompleksowo pozwalają na pozbycie się nieatrakcyjnych zabarwień. Zabieg laserowy na przebarwienia polega na naświetlaniu poszczególnych plam. Barwnik zostaje rozdrobniony i organizm pozbywa się go samodzielnie. Trzeba jednak pamiętać, że jednorazowy zabieg nie zawsze będzie w pełni skuteczny. Dla pełnego pozbycia się przebarwień najlepiej zastosować serię zabiegów laserowych.


Walka ze zmarszczkami

Zabiegi laserowe mają szerokie zastosowanie w walce ze zmarszczkami. Z wiekiem skóra traci kolagen i elastynę, a tym samym swoją elastyczność i jędrność. Komórki naskórka odnawiają się coraz wolniej, przez co na skórze pojawiają się zmarszczki. Zabiegi na zmarszczki są więc doskonałym rozwiązaniem na odmłodzenie skóry. Działanie odmładzające ma laserowa dermabrazja lub tzw. fotoodmładzanie. Dermabrazja jest zabiegiem inwazyjnym, który wykonywany jest w warunkach sali operacyjnej, a pacjent zwykle poddany zostaje znieczuleniu ogólnemu. Lekarz w trakcie zabiegu odparowuje warstwy naskórka, dochodząc aż do skóry właściwej. Zabieg ten idealnie usuwa zmarszczki. Z kolei fotoodmładzanie to naświetlanie, które stymuluje fibroblasty do produkcji większej ilości kolagenu, poprawia też strukturę już istniejących włókien.


Laserowa walka z trądzikiem

Laser to także doskonałe rozwiązanie w walce z trądzikiem. Zabiegi laserowe na trądzik są dziś coraz popularniejsze, decyduje się na nie wiele osób, które zmagają się z zaburzeniami skóry twarzy, czy dekoltu. Zastosowanie lasera pomaga zwalczać trądzik oraz poprawić wygląd i kondycję skóry. Jeżeli mamy do czynienia z trądzikiem o średnim lub niewielkim nasileniu nie warto leczyć go antybiotykami. To właśnie laser będzie najlepszym rozwiązaniem na poprawę zdrowia. Światło lasera niszczy wszelkie bakterie, które odpowiedzialne są za powstające na skórze zmiany. W przypadku laserowego leczenia trądziku trzeba zastosować serię zabiegów. To pozwoli na długotrwałe pozbycie się wszelkich zmian skórnych.

Zobacz produkty

Zimmer ZLipo - urządzenie do Kriolipolizy (II Generacja)

Komentarze

5/5
Zapisałam się na laserowe usuwanie przebarwień, które mam na czole. Mam nadzieję.że dzięki temu zabiegowi pozbędę się ich skutecznie i na zawsze.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1