https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Zabiegi medycyny estetycznej na zmarszczki pod oczami - IMESO
Zabiegi medycyny estetycznej na zmarszczki pod oczami

Zabiegi medycyny estetycznej na zmarszczki pod oczami

Delikatna skóra wokół oczu jest cienka i wrażliwa. Okolice oczu to miejsce bardzo podatne na powstawanie zmarszczek. Skóra wokół oczu nie zawiera tkanki tłuszczowej. Dodatkowo działają na nią mięśnie okrężne oka, które kurczą się w trakcie mrużenia oczu i uśmiechania się, to powoduje powstawanie tzw. kurzych łapek, które są bardzo nieestetyczne i sprawiają, że twarz wygląda staro. Warto codziennie dbać o skórę wokół oczu poprzez odpowiednią pielęgnację. Niestety upływający czas uwydatnia zmarszczki pod oczu. Jak skutecznie się ich pozbyć i cieszyć się młodym i pełnym blasku spojrzeniem? Medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów, które w skuteczny sposób zlikwidują zmarszczki. Zabiegi pozwolą na uelastycznienie, nawilżenie i zagęszczenie skóry wokół oczu, która jest wiotka i delikatna.

Jakie zabiegi na zmarszczki pod oczami?

Jest wiele zabiegów, które w łatwy i szybki sposób pomogą pozbyć się nieestetycznych zmarszczek wokół oczu. Co więcej są to zabiegi, które nie wymagają interwencji chirurgicznej, dzięki czemu nie potrzeba się do nich specjalnie przygotowywać, ani przechodzić długiej rekonwalescencji.

 

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy jest od wielu lat wykorzystywany do wygładzania zmarszczek. Jest substancją naturalnie występującą w organizmie ludzkim, która nawilża, magazynuje wodę, poprawia elastyczność i sprężystość skóry. Wiotczenie skóry i powstawanie zmarszczek jest naturalną konsekwencją tego, że z wiekiem organizm człowieka wytwarza coraz mniej kwasu hialuronowego. Ma on postać krystalicznego i bardzo plastycznego żelu, który działa od wewnątrz, poprawiając nawilżenie, elastyczność i gęstość skóry. Efektem zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego jest skuteczne spłycenie zmarszczek. Zfill Refresh2 to synergia w naturalnej biorewitalizacji i regeneracji skóry. Ten lekko sprężysty roztwór przeznaczony jest do przywracania skórze utraconego wraz z wiekiem kwasu hialuronowego. Sprawdza się doskonale przy wypełnianiu drobnych zmarszczek wokół oczu i kurzych łapek. Jest też niezwykle skuteczny przy wypełnianiu tzw. zmarszczek śmiechowych i zmarszczek palacza wokół ust. Produkty ZFill (Technologia Zimmer) rekomendowane są przez Niemieckie Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. W Polsce ich dystrybucją zajmuje się firma IMESO AESTHETIC. Efekt wygładzenia zmarszczek i uelastycznienia skóry wokół oczu, widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Czas utrzymywania się efektów to około 6- 12 miesięcy.

 

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to kolejny zabieg, dzięki któremu można skutecznie pozbyć się zmarszczek pod oczami. Ten zabieg likwiduje nawet najbardziej widoczne objawy przemęczenia skóry, rozświetla ją i natychmiastowo odżywia. ZFill Refresh2 jest rekomendowany przez lekarzy również do tego zabiegu, ze względu na fakt iż produkt ten jest najskuteczniejszą formą mezoterapii kwasem hialuronowym, dzięki zbilansowanemu połączeniu wysoko stężonej gliceryny z kwasem hialuronowym. Zastosowanie w Zfill gliceryny sprawia, że kwas hialuronowy pozostaje w skórze znacznie dłużej niż w przypadku innych tego typu preparatów. Efektem mezoterapii jest sprężysta i wyraźnie odmłodzona skóra. Skóra po zabiegu powraca do swojego naturalnego kolorytu, znikają także zasinienia i obrzęki wokół oczu.

 

Karboksyterapia

Karboksyterapia polega na podaniu śródskórnie dwutlenku węgla, który rozszerza naczynia krwionośne. Zabieg polega na wstrzyknięciu przy pomocy małej igły czystego dwutlenku węgla pod skórę. Dzięki temu następuje silne rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych i powstawanie nowych, zwiększa to przepływ krwi, a tym samym transport składników odżywczych i tlenu. Stymuluje to skórę do intensywnej odnowy, zwiększa się produkcja elastyny i kolagenu. Efektem zabiegu jest odmłodzona i sprężysta skóra. Dla uzyskania najlepszego rezultatu, warto przeprowadzić 10- 12 zabiegów.

 

Mezabotoks

Mezabotoks to zabieg, który świetnie sprawdzi się na drobne zmarszczki wokół oczu. Zabieg ten polega na podaniu toksyny botulinowej, rozrzedzony preparat podaje się jak podczas mezoterapii. Skóra wokół oczu ostrzykiwana jest bardzo płytko. To efektywnie wygładza i prostuje zmarszczki, dając rezultat wypoczętej i odmłodzonej skóry. Zalecane jest wykonanie serii zabiegów dla uzyskania lepszego efektu. Przeprowadza się trzy zabiegi raz na 7-10 dni. Rezultaty utrzymują się pół roku.

Zobacz produkty

ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

5/5
Mezoterapia kwasem hialuronowym, to zabieg który mogę polecić z własnego doświadczenia.
5/5
zmarszczki wokół oczu są u mnie chyba rodzinne. Mam to po mamie. Pierwsze pojawiły się bardzo wcześnie, bo już przed trzydziestką. Cieszę się,że medycyna estetyczna daje takie możliwości jak likwidacja tego typu niedoskonałości. Zabieg z kwasem hialuronowym okazał się skuteczny i na pewno będę go powtarzać.
5/5
Mi kosmetyczka poleciła mezabotoks, bo sama byłam na takim zabiegu. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu, który utrzymuje się już kilka miesięcy. Jeśli będzie taka konieczność, to bez wahania powtórzę zabieg.
Rena
5/5
Zdecydowanie kwas hialuronowy. Efekty widoczne są od razu i utrzymują się przez długi czas
Magda
5/5
Zfill Refresh2 to kwas hialuronowy najwyższej jakości, który skutecznie zwalcza zmarszczki :D Już mija 3 miesiące od zabiegu, a ja nadal się zachwycam :D

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1