Zabiegi wolumetryczne

Zabiegi wolumetryczne

Wygląd jest ważny dla każdego z nas. Wraz z wiekiem dochodzi jednak do zmniejszenia ilości podskórnej tkanki tłuszczowej, co powoduje widoczne zmiany w wyglądzie twarzy. Niejedna Pani marzy o wyrazistych kościach policzkowych i odzyskaniu utraconej objętości, która jest symbolem młodości. Decydując się na zabiegi volumetryczne możemy spełnić marzenia o młodzieńczym wyglądzie.


Najnowsze zabiegi estetyczne, w tym zabiegi wolumetryczne, modelujące proporcje twarzy i ust, dają błyskawiczne efekty, a wykonane przez doświadczonego lekarza pozwalają odzyskać naturalne piękno bez efektu przerysowania, warto więc dowiedzieć się o nich nieco więcej.

 

Co to jest wolumetria?

Wolumetria to metoda pozwalająca na dyskretne modelowanie kształtu twarzy. Daje efekt liftingujący, dzięki czemu po zabiegu skóra jest bardziej napięta. Bohaterem tej metody jest dobrze wszystkim znany kwas hialuronowy, który nie tylko niweluje zmarszczki i bruzdy, ale także modeluje rysy twarzy przywracając jej młody i świeży wygląd.

Jest tez dobrym rozwiązaniem dla osób pragnących mieć powiększone lub wymodelowane usta.

 

Dla kogo zabieg?

Ten zabieg można polecić Paniom, które mają tzw. „płaską” twarz, zaburzone proporcje twarzy, a także fałdy biegnące od kącików ust do żuchwy. Z kolei korekta ust będzie odpowiednia dla osób z małymi, wąskimi ustami bądź o asymetrycznym kształcie oraz gdy usta tracą swoją objętość lub zaczynają pojawiać się nad nimi zmarszczki.

 

Jakie są przeciwwskazania?

Zdecydowanie przeciwwskazaniem do wykonania tego zabiegu jest ciąża i okres karmienia piersią. Także opryszczka uniemożliwia przeprowadzenie zabiegu oraz niektóre ciężkie choroby. No i oczywiście sytuacja, kiedy Pacjentka nie jest przekonana do zabiegu.

 

Czy po zabiegu korekcji policzków można szybko wrócić do codziennych zajęć?

Przy zabiegu stosowane jest znieczulenie, dzięki czemu jest on bezbolesny, a efekty są natychmiastowe. W okresie kilku dni po jego wykonaniu może występować tkliwość modelowanej okolicy oraz zaczerwienienie, niewielki obrzęk i krwiaczki.

Jeżeli chodzi o usta to w ogromnej większości przypadków usta następnego dnia po zabiegu będą lekko opuchnięte, a po tygodniu nie powinno być już śladu opuchlizny.

 

Co w sytuacji, kiedy po zabiegu efekty nie są zadowalające?

Możliwa jest korekta twarzy polegająca na dodaniu preparatu i poprawieniu kształtu czy wielkości korygowanej partii twarzy. To samo dotyczy ust.

 

Jak długo utrzymuje się efekt?

Od 12 do 18 miesięcy. W przypadku liftingu wolumetrycznego wykorzystuje się kwas hialuronowy o zwiększonej gęstości, dzięki czemu w porównaniu do standardowych zabiegów wygładzających zmarszczki, efekty są widoczne o wiele dłużej.

 

Źródło:blog.drignaciuk.pl

 

Z linii ZFill produktem do zabiegów volumetrycznych jest ZFill deep2.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi Przedstawiciele Medyczni są do Państwa dyspozycji. W razie zainteresowania współpracą prosimy skorzystać z formularza kontaktowego: Formularz kontaktowy.

 


Zobacz produkty

Adapter laserowy MYDON Cryo6 / Cryo mini / Cryo5

Komentarze

Tania
5/5
Czy ma jakieś znaczenie typ skóry do długości utrzymania się efektów?

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły