Zabiegi wyszczuplające ciało - IMESO
Zabiegi wyszczuplające ciało

Zabiegi wyszczuplające ciało

Każdy z nas marzy o pięknej sylwetce i zgrabnym ciele. Można do tego dojść poprzez ćwiczenia i dietę. Jednak nie każdy jest w stanie ciężko ćwiczyć. Zresztą nie zawsze też sam sport daje zadowalające efekty. Wtedy z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i zabiegi wyszczuplające.


Płaski brzuch, piękne uda i szczupłe łydki – marzy o tym chyba większość kobiet. Niejednokrotnie jednak ciężko jest to osiągnąć poprzez sport i dietę. Zresztą wtedy na efekty czekać trzeba bardzo długo. Z pomocą przychodzi więc medycyna estetyczna i kosmetologia. Każda osoba chcąca wyszczuplić określone partie swojego ciała może skorzystać z różnorodnych zabiegów.

 

Płaski brzuch

Płaski i piękny brzuch to z pewnością jedno z największych marzeń każdej kobiety. Niestety tkanka tłuszczowa zalegająca na brzuchu to jedna z najtrudniejszych do usunięcia. Pozbycie się zbędnego tłuszczu z tych okolic jest czasem możliwe tylko z pomocą odpowiednich zabiegów. Zabiegi wyszczuplające brzuch są dziś bardzo popularne. Jednym z bardzo skutecznych sposobów na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej na brzuchu oraz jego wymodelowanie jest kriolipoliza. Zabieg ten polega na zamrażaniu zbędnych złogów tłuszczu. Wykorzystuje się tu odpowiednio niskie temperatury. Oczywiście cały ten zabieg musi być wykonany przy użyciu odpowiedniego urządzenia. Jednym z takich najlepszych rozwiązań jest tutaj innowacyjna maszyna Zimmer Z Lipo z oferty IMESO AESTHETIC GROUP . Urządzenie to pozwala w sposób zupełnie nieinwazyjny pozbyć się zalegających tkanek tłuszczowych. Idealnie sprawdzi się właśnie w walce z tkanką tłuszczową na brzuchu. Na obszar brzucha oddziałuje się przy pomocy głowicy urządzenia. Niskie temperatury sprawiają, że zbędne komórki tłuszczowe obumierają. Organizm później pozbywa się ich przez naturalne procesy metaboliczne w nim zachodzące. Zabieg kriolipolizy jest dla pacjentów w pełni bezpieczny. To idealna metoda na to, aby wreszcie mieć piękny i płaski brzuch.

 

Zabiegi wyszczuplające uda

Uda to również jedna z tych partii ciała, do której kobiety przywiązują ogromną uwagę – zwłaszcza latem, kiedy chcą opalać się w bikini. Na udach może pojawić się cellulit lub rozstępy. Z tymi problemami boryka się niestety wiele kobiet. Aby ujędrnić, wyszczuplić i poprawić ogólny wygląd ud, warto poddać się na przykład zabiegowi body wrappingu. Na czym polega ten zabieg? Partie ciała, które chcemy wymodelować i ujędrnić owijane są folią. Oczywiście niezbędne jest tu zastosowanie również odpowiednich preparatów na ciało. Najpierw więc uda smarujemy wyszczuplającym kosmetykiem, a następnie dokładnie owijamy folią. Body wrapping najczęściej wykonuje się właśnie na udach, pośladkach, brzuchu, na biuście. Efekty widoczne po body wrappingu to między innymi ogólne wyszczuplenie danych partii ciała, zniwelowanie skutków odwodnienia, redukcja cellulitu, zmniejszenie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz pozbycie się nadmiaru wody z organizmu.

 

Smukłe łydki

Zabiegi wyszczuplające łydki są przez panie również bardzo pożądane. W końcu każda chce mieć atrakcyjne i smukłe łydki. Tutaj również z powodzeniem zastosować można body wrapping. Będzie to zdecydowanie najbezpieczniejsza metoda na poprawę wyglądu tej partii ciała. W przypadkach, kiedy to powiększenie łydek spowodowane jest poprzez nagromadzenie sporej ilości zbędnego tłuszczu, można poddać się zabiegowi liposukcji. Musi on być jednak uprzednio bardzo dokładnie skonsultowany ze specjalistą z zakresu medycyny estetycznej.

 

Źródło: iMeso.pl

 

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Large (L)

Komentarze

5/5
Kriolipoliza to naprawdę rewelacyjny zabieg, który pozwala wymodelować sylwetkę w szybki i prosty sposób i co ważne bez żadnych wyrzeczeń.
5/5
Marzę o płaskim brzuchu i bardzo się przykładam do ćwiczeń, ale ciężko jest osiągnąć efekt jaki bym chciała. Słyszałam o kriolipolizie brzmi zachęcająco.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły