https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Zamrażanie tkanki tłuszczowej - IMESO
Zamrażanie tkanki tłuszczowej

Zamrażanie tkanki tłuszczowej

Zamrażanie komórek tłuszczowych to zyskująca popularność metoda na pozbycie się niechcianego tłuszczu z różnych partii ciała. Zabieg z wykorzystaniem zamrażania to kriolipoliza. Można ją z powodzeniem stosować na takie partie ciała jak brzuch, uda, biodra czy pośladki.


Zamrażanie tłuszczu - to może brzmieć dziwnie, jednak jest to metoda bardzo skuteczna w walce z niechcianą tkanką tłuszczową. I to właśnie dzięki swoim doskonałym efektom, zabieg kriolipolizy wciąż zyskuje coraz szersze grono swoich zwolenników – zarówno pośród pacjentów, jak też osób, które go wykonują.

 

Na czym polega zabieg

Zabieg kriolipolizy przeprowadzany jest w gabinecie urody. Zamrażanie komórek tłuszczowych wykonuje się po to, aby spowodować ich późniejszy rozpad. Następnie, poprzez naturalne mechanizmy metaboliczne, organizm sam eliminuje wszystkie te niechciane komórki. Komórki tłuszczowe nagromadzone w tkance podskórnej, są bardzo wrażliwe na działanie niskich temperatur, dlatego właśnie metoda ta skutecznie je eliminuje. Wszystkie tkanki z nimi sąsiadujące, o niskiej zawartości tłuszczu, nie są wrażliwe na małe temperatury, dlatego zabieg nie jest dla nich zupełnie szkodliwy i oddziałuje tylko na komórki tłuszczowe.

Zabieg kriolipolizy wykonuje się przy użyciu specjalnego urządzenia. Doskonałym rozwiązaniem jest tutaj aparat do kriolipolizy Zimmer ZLipo. Jest to innowacyjny sprzęt, który stworzony został w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Zamrażanie tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach czy pośladkach z wykorzystaniem tej maszyny jest dla pacjenta w pełni bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne. Zimmer Z Lipo wyposażony jest w trzy rodzaje aplikatorów, które z powodzeniem dopasować można do rozmiaru obszaru zabiegowego. To gwarantuje, że zabieg prowadzony jest bardzo precyzyjnie. Sprzęt ten gwarantuje bezpieczeństwo zarówno dla pacjenta, jak też dla osoby prowadzącej.

 

Efekty kriolipolizy

Zabieg kriolipolizy to szereg zalet i wspaniałe efekty:

 

  • skutecznie rozbija tkankę tłuszczową, nawet te bardzo oporną,
  • modeluje sylwetkę,
  • zamrożone partie ciała zostają odchudzone, co sprawia, że widocznie zmniejsza się ich objętość,
  • wspomaga cały proces odchudzania,
  • doskonale redukuje nawet bardzo zaawansowany cellulit,
  • zmniejsza zatrzymywanie się wody w organizmie,
  • ma działanie detoksykacyjne.

 

Wszystkie te korzyści są niewątpliwie olbrzymią zachętą do poddania się zabiegowi. Jest to bowiem sposób na zdobycie swojej wymarzonej sylwetki bez konieczności stosowania restrykcyjnych diet i wykonywania ciężkich ćwiczeń.

 

Utrzymanie efektów

Oczywiście sam zabieg nie wystarczy do tego, żeby efekty utrzymywały się przez długi czas. Jeżeli bowiem powrócimy do starych nawyków żywieniowych, które wcześniej spowodowały przyrost tkanki tłuszczowej, to pojawi się ona po raz kolejny. Tak więc po zabiegu watro zadbać o to, aby nadmiar tłuszczu już nie powrócił. W tym celu zaleca się przede wszystkim racjonalne odżywianie. Najlepiej zrezygnować z dań i produktów, które powodują szybki przyrost komórek tłuszczowych. Są to między innymi słodycze, jedzenie fast food, cukry, napoje gazowane, tłuszcze.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Small (S)

Komentarze

Karolina33
5/5
Cześć , czy zamrażanie tkanki tłuszczowej , to zabieg szybki i skuteczny? Po jakim czasie widać już efekty?
Judytka1559
5/5
Zabieg znacznie mi pomógł w walce z tkanką tłuszczową. Teraz moje odchudzanie jest dużo bardziej skuteczne a widoczne efekty powodują, że mam jeszcze większą motywację.
Vero_OOSp
5/5
Jak też jestem bardzo zadowolona z efektów i serdecznie polecam!!
Marysia Pik.
5/5
Super efekty dziewczyny! Aż sama nie potrafię się przyzwyczaić do nowego płaskiego brzuszka ;)

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1