Produkty Produkty Zaloguj się Zaloguj się
zwiń

Klinika Tazbir

Specjalizacja: Medycyna estetyczna
Adres: Świętojańska 5/9 Łódź www: www.klinikatazbir.pl e-mail: kontakt@klinikatazbir.pl
Telefon: 506170629 lub 723185103

O nas

KLINIKA TAZBIR - wyjątkowe miejsce na mapie w Centrum Polski, w Łodzi. Klinika Tazbir powstała z myślą o tych wszystkich, którzy cenią sobie wysoki poziom świadczonych usług, jakość i profesjonalizm. Przyjazna atmosfera i komfortowe warunki sprawiają, że każdy poczuje się tu wyjątkowo. Wydobywanie naturalnego piękna zaczyna się w Łodzi, w Klinice Tazbir! Dr Marta Tazbir już od 10 lat cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających pacjentów - miłośników tego, co najlepsze i prestiżowe. Zabiegi i procedury wykonywane w Klinice Tazbir to gwarancja najnowszych technologii, hitów w estetyce i laseroterapii oraz wysokiej jakości świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie w branży estetycznej decyduje o tym, że oferta Kliniki Tazbir jest atrakcyjna dla każdego, kto pragnie zadbać o siebie w sposób najbardziej efektywny, bezpieczny i profesjonalny. Jedną z najważniejszych cech Kliniki Tazbir jest szeroka oferta usług nie tylko z zakresu medycyny estetycznej ale również szeroka gama zabiegów z zakresu laseroterapii i urządzeń Hi-Tech, dzięki którym w nieinwazyjny sposób przywracamy młodość. Dr Marta Tazbir z pasji do swojej pracy stworzyła i opracowała Indywidualne Plany Terapeutyczne i Zaawansowane Terapie Anti-aging.
Godziny otwarcia
Poniedziałek
10-20
Wtorek
10-20
Środa
10-20
Czwartek
10-20
Piątek
10-20
Sobota
10-15

Aktualności

W Klinice Dr Marty Tazbir specjalizujemy się w zabiegach laseroterapii oraz w zabiegach autologicznej odnowy komórkowej. Naturalne procesy regeneracyjne, zwłaszcza z użyciem osocza bogatopłytkowego to prawdziwy przełom w medycynie. Zarówno w przypadku zaawansowanych terapii Anti-Aging, leczenia nadmiernego wypadania włosów czy usuwania wszelkich niedoskonałości skóry jest to podstawowy element terapii w stworzonym przez panią doktor Tazbir Indywidualnym Planie Terapeutycznym. Mamy ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, a uzyskiwane przez Nas bardzo dobre efekty kliniczne przekładają się na satysfakcję i zadowolenie Naszych pacjentów. Proponujemy Państwu wiele autorskich rozwiązań i nowatorskich pomysłów. Wyznaczając standardy i podążając za najnowocześniejszymi światowymi trendami w medycynie estetycznej i laseroterapii oferujemy Państwu zabiegi i terapie z wykorzystaniem sprawdzonych, skutecznych i bezpiecznych oraz certyfikowanych sprzętów medycznych. Cechuje nas holistyczne oraz indywidualne podejście do każdego Naszego Pacjenta i jego problemu.

Oferta

Piękno rodzi się w Łodzi! W Klinice Tazbir. Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, ginekologii laserowej i estetycznej, modelowania sylwetki i urządzeń Hi-tech oraz chirurgii, chirurgii onkologicznej i kosmetologii. KLINIKA OFERUJE: medycynę estetyczną -€“ pełen zakres ginekologię estetyczną i laserową -€“ laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, laserowa rewitalizacja miejsc intymnych chirurgię onkologiczną i onkoplastyczną kosmetologię Hi-Tech i modelowanie sylwetki JEDYNE CENTRUM LASEROTERAPII W ŁODZI - LASEROWE ZABIEGI LECZNICZE, REWITALIZUJĄCE I ODMŁADZAJĄCE, FOTOODMŁADZANIE, FRAKCJONOWANIE 3D, SMOOTH, ZABIEGI NIEABLACYJNE, ABLACYJNE, RESURFACTING LASEROWY, PEELING LASEROWY, LIFTING LASEROWY, LASEROWE ZAGĘSZCZANIE I UJĘDRNIANIE SKÓRY. KRIOLIPOLIZA ZLIPO ORAZ FALA UDERZENIOWA ZWAVE. CO NAS WYRÓŻNIA posiadamy jedyny na świecie laser do Endoliftingu twarzy oraz powiek -€“ Fotona Spectro Sp, jesteśmy Pionierami w Polsce Naszego Autorskiego zabiegu Fotona 4D z osoczem bogatopłytkowym Angel System -€“ najsilniejszego odmładzającego zabiegu w kraju pracujemy na światowej klasy urządzeniach medycznych i Hi-Tech m. in.: Vectus, Endermologia LPG Intergal, INFINI RF, eCO2, Fotona Spectro Sp, Karboksyterapia CDT Evolution, Separator komórkowy z medyczną wirówką i czytnikiem komórkowym Angel, chłodziarka ZIMMER CRYO 6, Kriolipoliza ZLipo, Fala uderzeniowa ZWave, Ultrasonograf Aplio TOSHIBA specjalizujemy się w zabiegach Autologicznej Odnowy Komórkowej, zwłaszcza z użyciem zaawansowanych Systemów pozyskiwania osocza bogatopłytkowego oraz w technikach łączonych z laseroterapią oferujemy konsultacje z chirurgii Onkologicznej i Onkoplastycznej (rekonstrukcja piersi po mastektomii) oraz dermatochirurgię i chirurgię jednego dnia wykonujemy rewolucyjne zabiegi ginekologii laserowej FOTONA INTIMA oraz szerokie spektrum zabiegowe Ginekologii Estetycznej dysponujemy aż dwoma w pełni wyposażonymi gabinetami ginekologicznymi. Jako Jedyna Klinika w Polsce dla pacjentek korzystających z zabiegów Ginekologii Nowoczesnej opracowaliśmy DARMOWY PAKIET GINEKOLOGICZNY (USG jamy brzusznej, USG piersi, USG ENDOVAGINALNE, Cytologia, badanie i konsultacja ginekologiczna) dla Naszych pacjentów komponujemy Indywidualne Programy Terapeutyczne, tworzymy autorskie zabiegi i procedury z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik laserowych i estetycznych np. Pakiet Laserowy ( znieczulenie, chłodzenie, Infuzja Tlenowa ) element każdego zabiegu laserowego ER:YAG lub CO2. Pakiet Modelujący Sylwetkę ( do każdego zabiegu Kriolipolizy ZLipo DWUTYGODNIOWA sesja zabiegów fali uderzeniowej ZWave GRATIS ) i wiele innych.

Zabiegi

  • Botoks
  • Epilacja
  • Kriolipoliza
  • Kwas hialuronowy
  • Mezoterapia igłowa
  • Powiększanie i modelowanie ust
  • Rewitalizacja skóry
  • Usuwanie zmarszczek
  • Zabiegi laserowe

Komentarze

Grażyna
25/02/2017
Polecam Klinikę Tazbir

Ocena: 5

Ilość ocen: 1

Użykownik:
f Podziel się opinią Schowek