Produkty Produkty Zaloguj się Zaloguj się
rozwiń

Klinika drParda: ZLipo & ZWavePro - skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie ciała

28/01/2017 Dodane przez: Klinika Medycyny Estetycznej dr Parda
0
Odsłon: 2035

Siła Synergii koncepcją Sukcesu - to innowacyjny protokół połączenia jedynej na świecie kriolipolizy ZLipo umożliwiającej przeprowadzenie zabiegu z protokołem celowanym w indywidualne cechy tkanki tłuszczowej każdego pacjenta oraz dodatkowego zabiegu fali uderzeniowej ZWavePro.

ZLipo System to jedyna kriolipoliza z trzema fazami zabiegu. Każda faza umożliwia przeprowadzenie zabiegu tak aby był maksymalnie bezpieczny i skuteczny. Również komfort pacjentów w porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami do kriolipolizy czy do tak zwanej kriolizy jest większy.

Zastosowanie fali uderzeniowej ZWavePro bezpośrednio po zabiegu ZLipo System zwiększa skuteczność eliminacji komórek tłuszczowych aż o 44% co potwierdzają badania kliniczne. Fala uderzeniowa również sprawia, że skóra staje się bardziej napięta poprzez stymulację produkcji kolagenu i pobudzenie metabolizmu komórkowego skóry.

Dzięki tym dwóm technologiom Zimmer można określić tą koncepcję jako kompleksową. Z jednej strony nieinwazyjnie pozbywamy się z organizmu komórek tłuszczowych, około 35% redukcji z obszaru zabiegowego, z drugiej dbamy o prawidłową elastyczność skóry, dzięki czemu skóra napina się wraz z utratą objętości spowodowanej utratą tłuszczu.

Zabieg kriolipolizy ZLipo System wraz z wykończeniem falą uderzeniową ZWavePro trwa około 75 min. Możemy spodziewać się redukcji tkanki tłuszczowej na poziomie 1-3 cm już po pierwszym zabiegu.

Zabieg jest komfortowy i bezbolesny, a jego efekty gwarantowane i uzależnione od cech indywidualnych każdego pacjenta.

Bezpieczeństwo zabiegu ZLipo zapewniają specjalnie zaprojektowane maty ZLipo fleece. Chronią one skórę pacjentów podczas zabiegu przed koncentracją niskich temperatur na jej powierzchni. Dzięki takim cechom struktury molekularnej maty ZLipo fleece skóra jest chroniona i bezpieczna na najwyższym poziomie.

Komentarze

Brak komentarzy.

Ocena: 5

Ilość ocen: 1

Użykownik:
f Podziel się opinią Schowek