Produkty Produkty Zaloguj się Zaloguj się
rozwiń

System Z Lipo & Z WavePro w skutecznej i bezpiecznej redukcji tkanki tłuszczowej

24/12/2016
0
Odsłon: 1915

INNOWACYJNA KONCEPCJA ZABIEGOWA ZLipo & ZWavePro


Koncepcja zabiegowa ZLipo & ZWavePro to innowacyjna procedura zabiegowa skutecznie redukująca tkankę tłuszczową i modelujaca ciało. To w stu procentach nieinwazyjna i bezpieczna metoda zmniejsza ilość komórek tłuszczowych w organiźmie. Skuteczność i bezpieczenstwo koncepcji została udowodniona i potwierdzona poprzez liczne badania kliniczne.


To pierwsza na Świecie nieinwazyjna koncepcja zabiegowa łącząca dwie metody: 

  • unikalną procedurę kriolipolizy ZLipo, która umożliwia przeprowadzenie zabiegu w trzech fazach, które niezależnie mogą być edytowane aby optymalnie dostosować parametry zabiegowe indywidualnie dla każdego pacjenta.
  • innowacyjną falę uderzeniową ZWave-Pro z elektro - magnetycznym generatorem impulsu uderzenia. Ten etap wspiera procesy eliminacji adipocytów rozpoczete podczas zabiegu ZLipo poprzez uszkadzanie połączeń między komórkami tłuszczowymi jak również poprzez stymulacje produkcji
    kolagenu i pobudzanie metabolizmu komórkowego skóry, która zostaje napięta i uelastyczniona.

Badania kliniczne udowodniły skuteczność redukcji komórek tłuszczowych z obszaru zabiegowego na poziomie 30% - 35%.


Procedura ta jest bezpieczna i skuteczna, a efekty gwarantowane.

Jest to najskuteczniejsza metoda nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania ciała.


Zabiegi kriolipolizy Z Lipo i fali uderzeniowej Z WavePro mogą być wykonywane przez cały rok. Każdy pacjent z nagromadzona tkanką tłuszczową, której pomimo diety i ćwiczeń nie można spalić może zgłosić się na zabieg do jednej z klinik medycyny estetycznej posiadającej te innowacyjne urządzenia.


Zabieg ZLipo & ZWavePro można powtarzać co 3 miesiące na ten sam obszar zabiegowy. Jednorazowo można zredukować tkankę tłuszczową z aż 5-6 obszarów na ciele.


Jeśli marzysz o idealnej sylwetce sylwetce bez nagromadzonej tkanki tłuszczowej to zapisz się już dziś na zabieg ZLipo & ZWavePro.


Wystarczy już jeden zabieg ZLipo & ZWavePro. Rekomendowana jest seria 6-8 zabiegów ZWavePro po zabiegu ZLipo z częstotliwością 2-3 dni.


Źródło: iMeso.pl

Komentarze

Brak komentarzy.

Ocena: 5

Ilość ocen: 1

Użykownik:
f Podziel się opinią Schowek