Produkty Produkty Zaloguj się Zaloguj się
rozwiń

System ZLipo - Nowa droga do usuwania tłuszczu

27/09/2016
0
Odsłon: 1525

Poznaj filozofię ZLipo poprzez podróż, w której zrozumiesz czym jest ZLipo. System ZLipo to jedyne urządzenie na świecie, które posiada innowacyjny trzyfazowy zabieg kriolipolizy. Dzięki tej technologii rynek estetyczny zyskał urządzenie idealne we wskazaniu eliminacji komórek tłuszczowych. Skuteczność gwarantowana. Pprofesjonalny aparat do zabiegów kriolipolizy umożliwia przeprowadzenie kriolipolizy z dobranymi parametrami zabiegowymi dostosowanymi do cech każdego pacjenta. Taka procedura zabiegowa wyróżnia profesjonalne i medyczne podejście do problemu jakim są złogi tkanki tłuszczowej. ZLipo skutecznie i bezpiecznie radzi sobie z tkanką tłuszczową, którą eliminuje wykorzystując technologię zamrażania.


Firma IMESO AESTHETIC GROUP posiada w swojej ofercie urządzenie ZLipo wraz z kompletem aplikatorów. Aplikatory dostępne są w trzech rozmiarach: S - Small, M - Medium, L - Large.


Zabieg może być wykonywany przy użyciu dwóch aplikatorów jednocześnie.


Rekomendowana procedura przewiduje zabieg falą uderzeniową ZWavePro od razu po zabiegu ZLipo. To połączenie to silna synergia oddziaływania dwóch urządzeń, dzięki którym tłuszcz nie ma szans.


Źródło: iMeso.pl

Komentarze

Brak komentarzy.

Ocena: 5

Ilość ocen: 1

Użykownik:
f Podziel się opinią Schowek