Zgłoszenie serwisowe

Firma IMESO AESTHETIC GROUP jako autoryzowany partner Zimmer MedizinSysteme posiada w swojej ofercie nie tylko urządzenia, akcesoria i produkty ale również serwis wszystkich urządzeń. Zespół specjalistów jest szkolony w siedzibie firmy Zimmer w Niemczech, a swoje umiejętności opiera na obszernej wiedzy z zakresu fizyki, elektroniki, oprogramowania w zastosowaniu medycznym jak również na wieloletnim doświadczeniu.


Wsparcie polega na 24h opiece nad wszystkimi urządzeniami zarówno zakupionymi w firmie IMESO AESTHETIC GROUP jak i u mniejszych dystrybutorów w Polsce (dot. Z Cryo 6 ). Firma IMESO na swoje urządzenia daje jako jedyna w Polsce aż 4 lata gwarancji. Firmę IMESO wyróżniają najwyższe standardy wsparcia partnerów poprzez zagwarantowanie im urządzeń Zimmer Z Cryo 6, Z Cryo mini, Z Wave Pro, Z Wave czy Z Lipo z tak długim okresem gwarancji. W tym czasie zapewnia regularne przeglądy urządzenia i konserwacje zapewniające bezawaryjne działanie.


Po okresie gwarancyjnym (4 lata GWARANCJI CRYO 6) wsparcie serwisowe jest kontynuowane w zależności od potrzeb naszych partnerów, klinik, gabinetów, lekarzy, szpitali, uczelni medycznych czy kosmetycznych.

Długi okres gwarancyjny między innymi na urządzenia Zimmer Z Cryo 6 Derma daje gabinetom komfort zapewnienia ciągłości pracy. Rozwiązanie to wymagało stworzenia przez IMESO programu wsparcia dotyczącego przeglądów urządzeń, co zagwarantowało użytkowanie urządzeń w idealnym stanie przez 4 lata. Firma IMESO wyszła tym samym naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszym partnerów.

Wszystkie naprawy pogwarancyjne odbywają się u klienta lub w serwisie firmowym. Zależy to od problemu zdiagnozowanego przez specjalistę IMESO. Aby dokonać zgłoszenia serwisowego lub umówić się na przegląd urządzenia należy wypełnić druk zgłoszeniowy (PDF) załączony poniżej lub w dziale: Serwis i odesłać go na biuro@imeso.pl .


Urządzenie można samodzielnie dostarczyć do serwisu IMESO lub zamówić transport serwisu IMESO.

Firma IMESO zaprasza do współpracy wszystkie szpitale, kliniki, gabinety i lekarzy, dla których ważne jest profesjonalne wsparcie techniczne oparte na procedurach niemieckiego producenta Zimmer Medizin Systeme.


Druk zgłoszenia do pobrania poniżej:


Zgłoszenie serwisowe imeso.pl cryo 6 medycynaGaleria: