https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 O nas - IMESO - urządzenia dla medycyny estetycznej, sprzęt dermatologiczny i kosmetyczny

O nas

Serwis medyczny iMeso.pl skierowany jest do wszystkich osób, które interesują się tematyką związaną z zabiegami estetycznymi oraz zagadnieniami dermatologii estetycznej. Platforma kierowana jest również do osób zawodowo związanych z tymi dziedzinami.

Na łamach iMeso.pl przeczytają Państwo wiele ciekawych informacji z rynku estetycznego zarówno w Polsce, jak i na świecie. Publikujemy aktualności z branży, jak również rozmaite ciekawostki, których trudno szukać w innych serwisach. W zakładce Video udostępniamy Państwu bardzo ciekawe filmy z przeprowadzonych zabiegów estetycznych. Znajdują się tam również interesujące wywiady z lekarzami z kraju i zagranicy, którzy posiadają bogata wiedzę w zakresie medycyny estetycznej.

iMeso.pl to platforma ekspercka. Działamy po to, aby wciąż budować świadomość w zakresie możliwości jakie daje nam współczesna medycyna estetyczna i estetyka. Piszemy o standardach oraz jakości usług, prezentujemy innowacyjne urządzenia do przeprowadzania zabiegów, przedstawiamy też standardy bezpieczeństwa, które zawsze powinny być zachowane przy prowadzeniu zabiegów estetycznych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również nowoczesny i wygodny w nawigacji moduł sklepu internetowego. Produkty, które w nim prezentujemy to najwyższej jakości preparaty stosowane w zabiegach estetycznych oraz innowacyjne urządzenia do prowadzenia zabiegów. Jest to asortyment kierowany do wąskiego grona profesjonalistów oraz specjalistów, którzy na co dzień związani są z medycyną oraz dermatologią estetyczną. Prezentowane urządzenia i produkty posiadają certyfikaty takie jak GMP, FDA, CE – to właśnie stanowi potwierdzenie światowej klasy urządzeń medical high-tech, które proponujemy. Zaufał nam lider w produkcji nowoczesnych urządzeń medycznych – niemiecka firma Zimmer AestheticDevision. Jesteśmy głównym partnerem tej marki na całą Polskę, jak również jej Autoryzowanym Serwisem.

Produkty IMESO AESTHETIC GROUP to najwyższa jakość, co potwierdzają liczne badania kliniczne oraz nagrody, które przyznawane są przez profesjonalistów działających w obszarze medycyny estetycznej. Wypełniacze ZFill z naszej oferty wyróżnione zostały jako najlepsze wypełniacze roku 2013 przez Dermatologów Estetycznych w Niemczech. Są to produkty, które na światowym rynku estetycznym cieszą się zaufaniem już od ponad 11 lat.


Dajemy lekarzom w Polsce szeroki wybór produktów profesjonalnych i doskonałej jakości. Oferujemy również kompleksowe wsparcie merytoryczne, szkoleniowe i serwisowe.
Z kolei Pacjentom naszych Lekarzy udostępniamy najskuteczniejsze i bezpieczne rozwiązania z dziedziny medycyny Anti-aging oraz dermatologii estetycznej.

To co cechuje nasze produkty, to przede wszystkim wysoka jakość, ich skuteczność oraz bezpieczeństwo.

 

  

https://www.traditionrolex.com/1

pure hand to create is a major feature of kinky afro wigs watches.who makes the best rdta mech mod is constantly greatly improve the regular tabulation convention learned the sensible and complex characteristics.