https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 5 najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej - IMESO
5 najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej

5 najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej

Niektóre z zabiegów medycyny estetycznej są szczególnie popularne ze względu na doskonałe rezultaty, a także małą inwazyjność. Stosuje je coraz więcej pacjentów, którym zależy na młodym i pięknym wyglądzie skóry. Wiele metod nie tylko poprawia jej kondycję, ale również usuwa zmarszczki, przebarwienia czy problem wiotkości skóry. Przedstawiamy 5 najpopularniejszych zabiegów, z których warto skorzystać.


Zabiegi kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy jest jednym z najczęściej wykorzystywanych preparatów w gabinetach medycyny estetycznej. Zabiegi z nim polegają nie tylko na wypełnianiu zmarszczek czy bruzd, które pogarszają wygląd skóry na twarzy, szyi czy dłoniach, ale również ogólnej poprawie nawilżenia i napięcia skóry, stąd kwas hialuronowy jest stosowany nawet w mezoterapii. Poza tym substancja bywa wykorzystywana również do wykonywania korekty nosa, wypełniania ust czy ubytków ciała, które również wpływają niekorzystnie na wygląd. Kwas hialuronowy jest także niezastąpiony w poprawie owalu twarzy, więc ten usieciowany stosowany jest w wolumetrii. Gama preparatów z kwasem hialuronowym polecana do zabiegów wypełniania zmarszczek, wolumetrii, jak i korekty wyglądu twarzy to ZFill marki Zimmer MedizinSysteme. Można je znaleźć w ofercie IMESO AESTHETIC GROUP. To produkty wyłącznie dla profesjonalistów, stosowane w najlepszych gabinetach medycznych.

 

Botoks na zmarszczki mimiczne

Mimo wielu plotek na temat botoksu oraz złych skojarzeń z jego wykorzystaniem, toksyna botulinowa nadal jest wykorzystywana na dużą skalę w zabiegach medycyny estetycznej. W rękach lekarza specjalisty jest ona bowiem sposobem na poprawę wyglądu skóry, a przede wszystkim redukcję zmarszczek mimicznych. Botoks blokuje impulsy nerwowe prowadzące do skurczów mięśni, które powodują powstawanie zmarszczek. Skóra staje się więc wygładzona, a także z czasem poprawia się jej kondycja, ponieważ unieruchomiony mięsień nie pogłębia zmarszczek. Substancja utrzymuje się pod skórą przez kilka miesięcy. Następnie zabieg należy powtórzyć. Jest on niemal bezbolesny, polega jedynie na podaniu botoksu za pomocą igły pod skórę. Bardzo modny staje się obecnie zabieg nazywany „baby botoks”. Stosowany jest już w młodym wieku. Niewielkie ilości toksyny są wstrzykiwane w różne rejony twarzy, co stanowi świetną profilaktykę zmarszczek i przedłuża młody wygląd skóry.

 

Regeneracja skóry osoczem bogatopłytkowym

Wampirzy lifting to również popularny zabieg, który wcale nie jest tak straszny jak jego nazwa. Krew jest pobierana od pacjenta i odwirowywana w specjalnym urządzeniu w celu uzyskania osocza bogatopłytkowego. Zabieg stał się popularny ze względu na wysokie bezpieczeństwo. Osocze podawane jest pod skórę w kilka miejsc za pomocą igły. Substancja pochodzi z krwi pacjenta, więc nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej organizmu. Następuje natomiast pełna regeneracja skóry, staje się ona nawilżona, ujędrniona, a zmarszczki widocznie wygładzone. Już po jednym zabiegu widoczne są jego doskonałe efekty.

 

Nici liftingujące zamiast liftingu

Nici liftingujące są znacznie bezpieczniejsze niż tradycyjny lifting, a także znacznie mniej inwazyjne. Wprowadza się je pod skórę za pomocą dwóch cienkich igieł, a skóra zostaje wcześniej odpowiednio znieczulona. Poprawiają owal twarzy, unoszą brwi, wygładzają skórę i dekolt, a nawet korygują odstające uszy. Nici liftingujące wpływają na wzmożoną produkcję kolagenu, więc po ich rozpuszczeniu efekt nadal się utrzymuje, ponieważ naturalne rusztowanie skóry zostaje odpowiednio wzmocnione. Włókna nici z kwasu glikolowego i polimlekowego ulegają rozpadowi w ciągu 18 miesięcy.

 

Uniwersalna mezoterapia

Mezoterapia może być wykonywana nie tylko za pomocą kwasu hialuronowego czy osocza bogatopłytkowego. Poza tym zabieg kojarzony jest najczęściej z twarzą, a można go wykonywać niemal na całym ciele. Ostatnio coraz częściej stosuje się mezoterapię na skórze głowy jako profilaktykę, a także leczenie łysienia. Polega na wprowadzeniu pod skórę specjalnych koktajli odżywczych za pomocą mikroigieł. Jednak nie tylko aktywne składniki wpływają na kondycję skóry, ale też same mikronakłucia, które mobilizują ją do regeneracji. Skóra staje się promienna, nawilżona, wygładzona i dogłębnie odżywiona. Specjalista dobierze dla niej taki koktajl substancji, który zagwarantuje jej piękny wygląd.

Zobacz produkty

Komentarze

5/5
Nici liftingujące dają bardzo dobre efekty, które utrzymują się bardzo długo. Zabieg rzeczywiście nie jest inwazyjny i nie zmienia rysów twarzy jak to jest w przypadku innych zabiegów.
5/5
Słyszałam ostatnio bardzo dużo o tych niciach i były to same pozytywne opinie. Ja do tej pory stosowałam kwas hialuronowy, ale zastanawiam się, czy nie czas na coś bardziej konkretnego.
jonia
5/5
Korzystałam z ostrzykiwania osoczem i powiem wam że rewelacja. Super nawilżenie, ujędrnienie, mniej widoczne zmarszczki. Jestem zachwycona i na pewno zabieg powtórze. I nie ma się czego bać bo wcale nie jest straszny.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1