https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Medycyna estetyczna dla 20 -latek, jakie zabiegi? - IMESO
Medycyna estetyczna dla 20 -latek, jakie zabiegi?

Medycyna estetyczna dla 20 -latek, jakie zabiegi?

Choć skóra dwudziestoletnich kobiet jest jeszcze doskonale napięta to jednak nie znaczy, że należy odpuścić sobie pielęgnację przeciwstarzeniową. Kobiety w wieku dwudziestu kilku lat nie mają zmarszczek na czole czy wokół oczu, dla nich ta wizja jest jeszcze bardzo odległa. Okazuje się jednak, że systematycznie obniża się wiek Polek , które szukają pomocy w klinikach medycyny estetycznej. Według statystyk już co piąta dwudziestolatka jest klientką gabinetów estetycznych. Wiąże się to z wieloma niekorzystnymi czynnikami, które mają wpływ na kondycję skóry młodych kobiet. Należą do nich: nieprzespane noce, stres, nadmierne opalanie, palenie papierosów, czy niehigieniczny tryb życia. W związku z tym każda czynność związana z dbałością o skórę w młodym wieku będzie procentować w przyszłości. 

Zabiegi estetyczne dla 20- latek

Pielęgnacja młodej skóry powinna opierać się na jej oczyszczaniu, odpowiednim nawilżeniu, ale także na ochronie przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Należy też zadbać o odpowiednio dobrane do potrzeb skóry kosmetyki. Mimo, że skóra młodych kobiet jest zazwyczaj w dobrej kondycji to jednak warto jak najwcześniej podjąć działania profilaktyczne w zakresie starzenia skóry. Dwudziestoletnie kobiety mogą bez przeszkód korzystać z zabiegów nieinwazyjnych , które oczyszczają, modelują, nawilżają, a także niwelują pierwsze oznaki starzenia. Zaprocentują one w przyszłości dobrą kondycją skóry i mniejszą ilością zmarszczek. Jakie zabiegi mogą wykonywać dwudziestolatki:

 

Kwas hialuronowy 

Młode kobiety mogą korzystać z nieinwazyjnych zabiegów, które pozwolą zniwelować pewne niedoskonałości urody. Jednym z nich jest zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym. Jest to zalecane tym kobietom, które nie są zadowolone ze swoich zbyt wąskich lub niesymetrycznych warg. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie człowieka i doskonale wiąże wodę, dzięki temu ma właściwości ujędrniające, wygładzające, ale także nadające elastyczności. Doskonale nadaje się do wypełniania zmarszczek, ale także modelowania ust. Dzięki takiemu zabiegowi można nie tylko powiększyć usta, ale także wyrównać niedoskonałości , odpowiednio je nawilżyć i podkreślić ich kontur. Szczególnie polecanym do tego typu zabiegów jest ZFill contour. To usieciowany kwas hialuronowy do modelowania ust , ale także korygowania głębokich zmarszczek. Jest rekomendowany przez lekarzy dermatologów do nadania naturalnej pełni ustom, bez efektu przerysowania. To produkt znanej niemieckiej firmy Zimmer MedicinSysteme. W Polsce jego dystrybutorem jest firma IMESO AESTHETIC. 

 

Laser IPL - fotoodmładzanie

Laser IPL pozwala na przeprowadzenie nieinwazyjnych zabiegów, które poradzą sobie z rozszerzonymi naczynkami, przebarwieniami, nierównym kolorytem skóry, a także porami. Jest to też świetna metoda profilaktyczna - przeciwstarzeniowa. Laser IPL naświetlając skórę twarzy , dekoltu i szyi pozwoli zwiększyć napięcie skóry, a także wzmocni i uszczelni ściany naczyń krwionośnych oraz pobudzi skórę do produkcji nowego kolagenu. Doskonale zwęzi pory i zredukuje wszelkie przebarwienia. 

 

Laserowe zamykanie naczyniek

Dwudziestolatki, które zmagają się z problemem popękanych naczynek na twarzy i nogach mogą skorzystać także z zabiegu ich zamykania przy pomocy lasera. W tym przypadku skóra dotknięta zmianami jest poddana naświetlaniu światłem o określonej długości fali. Rezultatem takiego działania jest likwidacja lub skuteczne zmniejszenie rozszerzonych naczynek, naczyniaków czy rumienia. Warto podkreślić, że zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie pozostawia blizn. Nie generuje potrzeby odbycia rekonwalescencji w związku z czym od razu po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. 

 

Mikrodermabrazja diamentowa

W młodym wieku warto wykonywać też peelingi, które złuszczą naskórek, ale też zredukują przebarwienia i drobne blizny. Doskonała do tego typu problemów jest mikrodermabrazja diamentowa. Polega ona na złuszczaniu naskórka za pomocą różnej wielkości głowic pokrytych drobnymi ziarenkami diamentu i ich zasysaniu przez specjalną pompę. Efekt widoczny jest bezpośrednio po zabiegu, po którym skóra jest wygładzona, jaśniejsza, świeższa, a także bardziej elastyczna. 

Zobacz produkty

Adapter laserowy ARION Cryo6 / Cryo mini / Cryo5
ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Produkt tylko dla Profesjonalistów
ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Produkt tylko dla Profesjonalistów
Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące

Komentarze

5/5
Mam tłustą skórę z tendencją do trądziku. Gdyby nie mikrodermabrazja diamentowa pewnie nigdy nie pozbyłabym się trądziku,a skóra zawsze by się świeciła. Efekty przerosły moje oczekiwania. Szczerze zachęcam do skorzystania z zabiegu.
5/5
Jestem umówiona na zabieg fotoodmładzania za 3 tygodnie i już się nie mogę doczekać efektów. Mam nadzieję,że pomoże mi zlikwidować przebarwienia na czole.
5/5
Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg, który mogę szczerze polecić szczególnie osobom mającym bliny po trądziku, tak jak ja. Daje naprawdę dobre efekty i skóra po nim jest przyjemna w dotyku i bardziej promienna.
5/5
W tym wieku jeszcze nie myślałam o zabiegach medycyny estetycznej, ale z czasem już tak. Mam tendencję do pękających naczynek i korzystałam z zabiegu światłem IPL efekty są super, a sam zabieg nie był bolesny.

dodaj komentarz

Ocena

Powiązane filmy

Najnowsze filmy

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1