Produkty Produkty Zaloguj się Zaloguj się
rozwiń

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

04/06/2019 | Hyaluronic acid
2

Poprawa wyglądu miejsc intymnych przy pomocy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej staje się coraz bardziej popularna. Dziedzina ta cały czas się rozwija, dzięki czemu jest w stanie zaoferować pacjentom coraz więcej możliwości. Wygląd miejsc intymnych jest ważny nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Jednym z bardzo popularnych ostatnio zabiegów dla panów jest powiększanie penisa kwasem hialuronowym. Jest to doskonała alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. Ponadto w porównaniu z powiększaniem penisa przy pomocy skalpela zabieg kwasem hialuronowym jest dużo mniej ryzykowny pod względem wystąpienia skutków ubocznych i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Okazuje się, że kwas hialuronowy można podać w taki sposób, by nie tylko wydłużyć, ale także pogrubić penisa w bezpieczny, a co najważniejsze dyskretny sposób. Jak wygląda taki zabieg?

Kwas hialuronowy na powiększenie i pogrubienie penisa

Kwas hialuronowy z każdym rokiem zyskuje na popularności, a liczba zabiegów, które wykonuje się z jego udziałem staje się coraz większa. Nic dziwnego skoro występuje on naturalnie w organizmie człowieka w związku z czym jest całkowicie bezpieczny, a dodatkowo skuteczny. Jest to substancja , która wchodzi w skład tkanki łącznej i odpowiada za jej sprężystość, a jego największą zaletą jest wiązanie cząsteczek wody. Kwas hialuronowy jest w związku z tym powszechnie stosowany w medycynie estetycznej do powiększania ust, wypełniania zmarszczek czy wolumetrii. Może mieć także zastosowanie do powiększenia penisa. Ma on wówczas postać żelu, dzięki któremu w sposób bezpieczny i skuteczny można nim powiększyć i pogrubić członka. 
Chęć poprawy miejsc intymnych mają nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Wielkość penisa jest dla nich atrybutem męskości, w związku z czym jak pokazują badania, aż 79, 4 % z nich chciałoby powiększyć swój członek. Co więcej aż 77, 80 % panów deklaruje, że chciałoby aby ich penis był także grubszy. Wywiera to ogromny wpływ na poczucie wartości u mężczyzn. Na uwagę zasługuje fakt, że także wiele kobiet uważa, że penis ich partnerów powinien być dłuższy, bo wiążą z tym osiągnięcie większej satysfakcji seksualnej. 
Po raz pierwszy zabieg powiększenia penisa kwasem hialuronowym wykonano w 2003 roku. Został on wykonany usieciowanym kwasem hialuronowym, który spowodował pobudzenie fibroblastów co wpłynęło stymulująco na produkcję własnego kolagenu w komórkach prącia. Obecnie zabieg ten jest bardzo popularny. Doskonałym do jego wykonania jest kwas hialuronowy Zfill deep 2 usieciowany niemieckiej firmy Zimmer Medizine Systeme. W Polsce jego dystrybutorem jest firma IMESO AESTHETIC. Zfill Deep 2 ma postać sterylnego syntetycznego lekko sprężystego hialuranu sodu służącego do przywracania i nadawania objętości. Doskonale powiększa, dzięki czemu efekty jego wykorzystania dają dużą satysfakcję. To najwyższa klasa wypełniacza co potwierdzają liczne badania i nagrody jak np. Najlepszy produkt 2013 .

Jak wygląda zabieg?

Do zabiegu powiększenia penisa kwasem hialuronowym należy odpowiednio się przygotować. Osoba, która chce mu się poddać nie może mieć infekcji gorączkowej, przeziębienia, opryszczki lub wysypki w okolicach intymnych. Nie można także przyjmować leków obniżających krzepliwość krwi i niesterydowaych leków przeciwzapalnych na klika dni przed zabiegiem. Konieczna jest także depilacja okolic intymnych.
Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Preparat wstrzykuje się za pomocą specjalnej igły (kaniuli), którą wkłuwa się u nasady penisa. Po ostrożnym rozprowadzeniu preparatu pod skórą na całej długości prącia zabieg jest zakończony. Trwa on zaledwie 20 do 40 minut. Podczas tej metody powiększeniu ulega zarówno długość jak i grubość penisa. Co ważne od razu po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć. Na penisie nie pozostają żadne blizny. Nie trzeba też pozostawać w szpitalu na rekonwalescencję. Efekty widoczne są od razu po wykonaniu zabiegu i utrzymują się do około 2 lat. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienie i obrzęk, które jednak stanowią naturalną reakcję organizmu i ustępują bardzo szybko. 

Po zabiegu zaleca się wstrzemięźliwość seksualną przez około 2 tygodnie. Nie zaleca się w tym czasie także korzystania z gorących kąpieli , sauny ani zbytniego wysiłku fizycznego. Warto też wykonywać delikatne regularne masaże do około miesiąca po zabiegu, które zapobiegają przemieszczaniu się żelu w penisie. Dobrze jest także nosić obcisłą bieliznę, która odpowiednio stabilizuje prącie, powinna być ona jednak na tyle przewiewna, by ułatwić dbanie o odpowiedni poziom higieny. 

Komentarze

26/06/2019
Ciekawe czy zabieg zyska na popularności wśród mężczyzn, jak powszechnie wiadomo mężczyźni boją się igieł.
07/06/2019
Zabieg jest rzeczywiście bezbolesny , a efekt widoczny był od razu. Nie odczułem żadnych skutków ubocznych tzn nie było obrzęku.

Ocena: 5

Ilość ocen: 2

Użykownik:
f Podziel się opinią Schowek