https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - IMESO
Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Poprawa wyglądu miejsc intymnych przy pomocy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej staje się coraz bardziej popularna. Dziedzina ta cały czas się rozwija, dzięki czemu jest w stanie zaoferować pacjentom coraz więcej możliwości. Wygląd miejsc intymnych jest ważny nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Jednym z bardzo popularnych ostatnio zabiegów dla panów jest powiększanie penisa kwasem hialuronowym. Jest to doskonała alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. Ponadto w porównaniu z powiększaniem penisa przy pomocy skalpela zabieg kwasem hialuronowym jest dużo mniej ryzykowny pod względem wystąpienia skutków ubocznych i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Okazuje się, że kwas hialuronowy można podać w taki sposób, by nie tylko wydłużyć, ale także pogrubić penisa w bezpieczny, a co najważniejsze dyskretny sposób. Jak wygląda taki zabieg?

Kwas hialuronowy na powiększenie i pogrubienie penisa

Kwas hialuronowy z każdym rokiem zyskuje na popularności, a liczba zabiegów, które wykonuje się z jego udziałem staje się coraz większa. Nic dziwnego skoro występuje on naturalnie w organizmie człowieka w związku z czym jest całkowicie bezpieczny, a dodatkowo skuteczny. Jest to substancja , która wchodzi w skład tkanki łącznej i odpowiada za jej sprężystość, a jego największą zaletą jest wiązanie cząsteczek wody. Kwas hialuronowy jest w związku z tym powszechnie stosowany w medycynie estetycznej do powiększania ust, wypełniania zmarszczek czy wolumetrii. Może mieć także zastosowanie do powiększenia penisa. Ma on wówczas postać żelu, dzięki któremu w sposób bezpieczny i skuteczny można nim powiększyć i pogrubić członka.


Chęć poprawy miejsc intymnych mają nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Wielkość penisa jest dla nich atrybutem męskości, w związku z czym jak pokazują badania, aż 79, 4 % z nich chciałoby powiększyć swój członek. Co więcej aż 77, 80 % panów deklaruje, że chciałoby aby ich penis był także grubszy. Wywiera to ogromny wpływ na poczucie wartości u mężczyzn. Na uwagę zasługuje fakt, że także wiele kobiet uważa, że penis ich partnerów powinien być dłuższy, bo wiążą z tym osiągnięcie większej satysfakcji seksualnej.


Po raz pierwszy zabieg powiększenia penisa kwasem hialuronowym wykonano w 2003 roku. Został on wykonany usieciowanym kwasem hialuronowym, który spowodował pobudzenie fibroblastów co wpłynęło stymulująco na produkcję własnego kolagenu w komórkach prącia. Obecnie zabieg ten jest bardzo popularny. Doskonałym do jego wykonania jest kwas hialuronowy Zfill deep 2 usieciowany niemieckiej firmy Zimmer Medizine Systeme. W Polsce jego dystrybutorem jest firma IMESO AESTHETIC. Zfill Deep 2 ma postać sterylnego syntetycznego lekko sprężystego hialuranu sodu służącego do przywracania i nadawania objętości. Doskonale powiększa, dzięki czemu efekty jego wykorzystania dają dużą satysfakcję. To najwyższa klasa wypełniacza co potwierdzają liczne badania i nagrody jak np. Najlepszy produkt 2013.

 

Jak wygląda zabieg?

Do zabiegu powiększenia penisa kwasem hialuronowym należy odpowiednio się przygotować. Osoba, która chce mu się poddać nie może mieć infekcji gorączkowej, przeziębienia, opryszczki lub wysypki w okolicach intymnych. Nie można także przyjmować leków obniżających krzepliwość krwi i niesterydowaych leków przeciwzapalnych na klika dni przed zabiegiem. Konieczna jest także depilacja okolic intymnych.


Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Preparat wstrzykuje się za pomocą specjalnej igły (kaniuli), którą wkłuwa się u nasady penisa. Po ostrożnym rozprowadzeniu preparatu pod skórą na całej długości prącia zabieg jest zakończony. Trwa on zaledwie 20 do 40 minut. Podczas tej metody powiększeniu ulega zarówno długość jak i grubość penisa. Co ważne od razu po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć. Na penisie nie pozostają żadne blizny. Nie trzeba też pozostawać w szpitalu na rekonwalescencję. Efekty widoczne są od razu po wykonaniu zabiegu i utrzymują się do około 2 lat. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienie i obrzęk, które jednak stanowią naturalną reakcję organizmu i ustępują bardzo szybko. 

 

Po zabiegu zaleca się wstrzemięźliwość seksualną przez około 2 tygodnie. Nie zaleca się w tym czasie także korzystania z gorących kąpieli , sauny ani zbytniego wysiłku fizycznego. Warto też wykonywać delikatne regularne masaże do około miesiąca po zabiegu, które zapobiegają przemieszczaniu się żelu w penisie. Dobrze jest także nosić obcisłą bieliznę, która odpowiednio stabilizuje prącie, powinna być ona jednak na tyle przewiewna, by ułatwić dbanie o odpowiedni poziom higieny. 

Zobacz produkty

ZFill refresh ² 1ml - kwas hialuronowy z gliceryną
Produkt tylko dla Profesjonalistów
ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Produkt tylko dla Profesjonalistów
ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Produkt tylko dla Profesjonalistów
ZFill refresh ² 1ml - kwas hialuronowy z gliceryną
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

5/5
Ciekawe czy zabieg zyska na popularności wśród mężczyzn, jak powszechnie wiadomo mężczyźni boją się igieł.
5/5
Zabieg jest rzeczywiście bezbolesny , a efekt widoczny był od razu. Nie odczułem żadnych skutków ubocznych tzn nie było obrzęku.

dodaj komentarz

Ocena

Powiązane filmy

Najnowsze filmy

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1