https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Zabiegi, które pomogą przygotować ciało na sezon bikini - IMESO
Zabiegi, które pomogą przygotować ciało na sezon bikini

Zabiegi, które pomogą przygotować ciało na sezon bikini

Sezon bikini zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim odliczanie dni do urlopu i beztroskiego wypoczynku na plaży. Wiąże się to z odsłanianiem swojego ciała, zwłaszcza na plaży gdzie ważne jest nie tylko modne bikini, które pięknie prezentować będzie się tylko na zgrabnym ciele. Po zimie, zwłaszcza kiedy przybyło nam parę kilogramów, a wraz z nimi cellulit i zbędne fałdki na brzuchu i boczkach zaczynamy zastanawiać się co zrobić żeby nasza sylwetka dobrze prezentowała się w stroju kąpielowym. Poza tym, że warto zweryfikować swoją dietę i wyrzucić z niej węglowodany, tłuszcze trans oraz słodycze, a także popracować nad polepszeniem kondycji fizycznej, można skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. W związku z jej rozwojem możliwe jest szybkie i bezinwazyjne wymodelowanie sylwetki, w taki sposób, by sezon bikini był pod każdym względem udany. Przed latem warto zadbać nie tylko o kształt sylwetki, ale także o o samą skórę- jej gładkość, nawilżenie i promienny wygląd. Jakie zabiegi warto wykonać przed sezonem letnim?

Laserowa depilacja

Aby komfortowo czuć się w stroju kąpielowym należy zadbać o gładką, aksamitną skórę bez zbędnego owłosienia. Laser pozwoli w szybki i bezproblemowy sposób pozbyć się zbędnych włosków ze strefy bikini, nóg i pachwin. Jego efekt jest długotrwały- nawet do 2 lat. Aby go uzyskać należy jednak wykonać około 4- 5 zabiegów. Usuwanie owłosienia odbywa się wówczas etapami, a w końcowej fazie dochodzi do zabicia cebulek, dzięki czemu włosy przestają odrastać. Zabieg ten może wywoływać pewien dyskomfort który da się zniwelować przy użyciu Zimmer Cryo 6. Jest to medyczne urządzenie chłodzące zimnym i zarazem suchym powietrzem. Znacząco poprawia ono komfort pacjenta podczas wszelkich zabiegów z użyciem lasera. Dużą zaletą skorzystania z Zimmer Cryo 6 jest zmniejszenie ryzyka wystąpienia ewentualnych uszkodzeń termicznych, a także obrzęku po zabiegu. Urządzenie to jest produktem znanej niemieckiej firmy Zimmer Medizine Systeme. W Polsce jego dystrybutorem jest firma IMESO AESTHETIC. 

 

Redukcja cellulitu

Cellulit jest zmorą wielu kobiet. Pojawia się zwykle na udach, pośladkach, a czasem także na brzuchu. Ma grudkowatą postać przypominającą nieco skórkę pomarańczy. Cellulit to przede wszystkim źródło dyskomfortu psychicznego i kompleksów. Najlepsza metodą na szybkie i bezbolesne pozbycie się cellulitu jest kriolipoliza. Polega ona na użyciu na zajęte skórką pomarańczową miejsca specjalnej głowicy chłodzącej. Zamrażanie tłuszczu przy pomocy kriolipolizy jest sposobem bezinwazyjnym i bezpiecznym dla pacjentów. Urządzenie do kriolipolizy stopniowo pobiera ciepło z ciała, aż podskórna warstwa tłuszczu ulegnie zmrożeniu. Pozostałości po tkance tłuszczowej są wydalane z organizmu w sposób naturalny poprzez system metaboliczny.

 

Wyszczuplenie ciała

Kriolipoliza to także skuteczny zabieg wyszczuplający sylwetkę. Świetnie sprawdza się w przypadku trudnej do zrzucenia poprzez dietę odchudzającą czy ćwiczenia, warstwy tkanki tłuszczowej z ud, pośladków ramion czy brzucha. Zabieg trwa około 60 minut. Redukcja tkanki tłuszczowej rozpoczyna się już po 1-2 dniach od zabiegu. Proces pozbywania się fałd z tkanką tłuszczową trwa najintensywniej przez około 6 do 8 tygodni od zabiegu, a pierwsze rezultaty widoczne są już po upływie trzech miesięcy. U wielu osób wystarcz jeden taki zabieg, u innych konieczne jest jego powtórzenie. 


Zbędnej tkanki tłuszczowej można także pozbyć się dzięki zabiegowi Lipolizy iniekcyjnej. Polega on na wprowadzeniu w tkankę tłuszczową za pomocą cienkiej igły specjalnego roztworu. Zawiera on mieszankę takich substancji jak : fosfatydycholina, deaksycholat cz krzemionka organiczna. Substancje te rozpuszczają zatory tłuszczowe, a także powodują szybsze wchłanianie się tłuszczów oraz wydalanie ich z organizmu. Procesy te można dodatkowo przyspieszyć przy pomocy masażu limfatycznego. Zabieg ten jest szczególnie polecany tym osobom, które chcą się pozbyć zbędnej tkanki tłuszczowej nagromadzonej w okolicy brzucha, ud i pośladków. 

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Medium (M)
Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Large (L)
Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Large (L)
Zimmer Z Cryo Mini Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące

Komentarze

5/5
Bardzo chciałabym pozbyć się włosków nie tylko na bikini. Czy można wykonywać laseroterapię w przypadku problemów z wrastającymi włoskami?
5/5
Laserowe usuwanie włosków to najskuteczniejszy zabieg obecnie. Próbowałam wcześniej lampy, ale efekty były raczej średnie. Po kilku zabiegach laserem zauważyłam , że włosków jest coraz mniej.
5/5
Kriolipoliza to zabieg z którego efektów jestem bardzo zadowolona. Skutecznie pomógł mi pozbyć się nieestetycznego cellulitu na udach i pośladkach. Zabieg nie należy do bolesnych, co jest ogromnym plusem.
5/5
Po latach walki z niechcianymi włoskami postanowiłam pozbyć się ich raz na zawsze. Słyszałam już o skuteczności lasera od moich znajomych, ale obawiałam się tego bólu. Na szczęście trafiłam do gabinetu, gdzie depilację przeprowadza się urządzeniem Zimmer Cryo 6 z głowicą chłodzącą. Dzięki temu zabieg nie był bolesny, a efekty rewelacyjne. Szczerze polecam, nie ma się co bać lasera.

dodaj komentarz

Ocena

Powiązane filmy

Najnowsze filmy

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1