Produkty Produkty Zaloguj się Zaloguj się
rozwiń

ZFill-najwyższa jakość wśród wypełniaczy

11/06/2014 | Hyaluronic acid
1
ZFill-najwyższa jakość wśród wypełniaczy zobacz całą galerię

Naturalne piękno w zgodzie z naturą

 Wraz z naszym wiekiem zmienia się nasza skóra, jej wygląd i struktura - proces starzenia postępuje pomimo najlepszej pielęgnacji skóry.

 

Dzięki ZFill-wypełniaczowi na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego-lekarz ma teraz łatwy w użyciu, skuteczny, długotrwały i bezpieczny produkt do przywracania naszego młodzieńczego świeżego wyglądu, skutecznego modelowania utraconej objętości i redukcji zmarszczek.

 

Aby skóra była sprężysta i elastyczna musi być odpowiednio nawodniona.
Kwas hialuronowy, który występuje naturalnie w skórze jest głównym składnikiem tkanki łącznej i dostarcza skórze wilgoci i środków odżywczych. Gdy zawartość kwasu hialuronowego ulega zmniejszeniu w trakcie naturalnego procesu starzenia, skóra nie jest w stanie utrzymać odpowiedniego poziomu nawodnienia, traci swoją elastyczność i objętość, przez co tworzą się zmarszczki.

 

Brak zmarszczek z ZFill

Dostosowany dla każdego, skuteczny i bezpieczny
Wypełniacz kwasu hialuronowego ZFill w trzech rodzajach daje obecnie możliwości spełnienia Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Preparaty skutecznie poprawiają elastyczności skóry, nadają naturalną objętość, modelują i redukują zmarszczki - od najmniejszych do bardziej zauważalnych.


ZFill refresh²

Mezoterapia dla naturalnej regeneracji.

ZFill contour²  Na młodzieńczy wygląd i doskonałe usta.

ZFill deep²   

Żel do umiarkowanych i głębokich zmarszczek.

 


Tylko najwyższa jakość zasługuje na zaufanie.

 Najczystszy kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego jest podstawą nowej generacji ZFill z Zimmer MedizinSysteme. Linia produktów obejmuje trzy produkty z rodzaju wypełniaczy, które obejmują całe spektrum odmładzania twarzy, powiększania, modelowania, nadawania objętości.


więcej informacji o tym produkcie...

Komentarze

18/06/2015
Ciekawe, czy jest zarejestroowany jako farmaceutyk?

Ocena: 5

Ilość ocen: 1

Użykownik:
f Podziel się opinią Schowek