Kaniule do kwasu hialuronowego

Kaniule do kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem występującym w organizmie człowieka. Jednak wraz z wiekiem skóra traci go, przez co staje się mniej jędrna, pojawiają się na niej zmarszczki i bruzdy. Aby skutecznie niwelować wszelkie zmarszczki i niedoskonałości polecany jest zabieg estetyczny wstrzykiwania kwasu hialuronowego z wykorzystaniem kaniuli.


Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze człowieka. Pełni wiele istotnych funkcji, między innymi wiąże wodę w komórkach, stymuluje produkcję włókien kolagenowych oraz chroni całą skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Każdego dnia nasza skóra traci ten składnik, co skutkuje pojawianiem się bruzd, zmarszczek i niedoskonałości.

 

Kwas hialuronowy wprowadzany kaniulą

Współczesna medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów, które umożliwiają dostarczenie do skóry kwasu hialuronowego i tym samym poprawę jej wyglądu. Jedną z takich najpopularniejszych metod jest podawanie kwasu hialuronowego kaniulą.

Kaniula jest bardzo precyzyjną i elastyczną igłą, która pozwala na wprowadzenie preparatu wypełniającego w miejsce, w którym powstają niedoskonałości. Działanie bezpośrednio na niekorzystne zmiany daje najszybsze efekty. Kaniule można wykorzystywać między innymi przy wypełnianiu bruzd nosowo-wargowych, modelowaniu ust, wypełnianiu zmarszczek w okolicy ust i brody, redukowaniu zmarszczek na czole, poprawianiu zapadniętych obszarów twarzy. Igły te stosuje się z powodzeniem również przy liftingach skóry i zabiegach iniekcyjnych.

Kaniula do kwasu hialuronowego pozwala na bezpieczne i precyzyjne wprowadzenie tego preparatu pod skórę. Jej odpowiednia budowa i gładka powierzchnia umożliwiają swobodne przesuwanie igły pod skórą. Kaniule, na których umieszczona jest podziałka pozwalają kontrolować poziom nakłucia w każdym momencie przeprowadzania zabiegu. Kwas hialuronowy wprowadzony poprzez kaniulę, dociera tam, gdzie pożądane jest jego działanie.

 

Bezpieczeństwo zabiegu

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego są bardzo bezpieczne. Nie wywołują alergii ponieważ jego budowa syntetyczna jest bio-równoważna z budową kwasu hialuronowego występującego naturalnie w naszej skórze od chwil narodzin. Również w pełni bezpieczne jest zastosowanie kaniul, ponieważ są to innowacyjne i nowoczesne rozwiązania. Stworzone z myślą o osobach, którym zależy na zabiegu przeprowadzonym precyzyjnie i bez jakichkolwiek komplikacji. Kaniule do kwasu hialuronowego można więc stosować bez obaw o zdrowie i bezpieczeństwo. Poza tym zastosowanie kaniul przy aplikacji kwasu hialuronowego sprawia, że zabieg jest minimalnie inwazyjny.

 

Innowacyjne kaniule SOFTFIL

Bardzo ciekawym rozwiązaniem dla zabiegów estetycznych jest zastosowanie kaniul SOFTFIL® PRECISION. To gama nowoczesnych produktów przeznaczonych do zabiegów estetycznych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i nie tylko. Przy ich produkcji wykorzystano najnowsze rozwiązania, które ułatwiają przeprowadzenie zabiegu. Kaniule SOFTFIL posiadają gładką powierzchnię, skalę centymetrową na igle, wyjątkowo dużą średnicę wewnętrzną oraz oznaczenie położenia otworu wtrysku co zdecydowanie zwiększa komfort pracy z tymi produktami i precyzję zabiegową.


 

Źródło:iMeso.plZobacz produkty

ZFill refresh ² 1ml - kwas hialuronowy z gliceryną
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

Jolka77
5/5
Super rozwiązania na zastosowanie kwasu hialuronowego.. Nawet nie wiedziałam że są takie sposoby!

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły