Korekta nosa kwasem hialuronowym

Korekta nosa kwasem hialuronowym

Stosowanie wypełniaczy nie ogranicza się tylko do usuwania zmarszczek czy innych oznak starzenia. Medycyna estetyczna dba przede wszystkim o poprawę wyglądu i samopoczucia pacjenta. Chirurgiczna korekta nosa ma nieodwracalne zazwyczaj skutki, tymczasem poddanie go "operacji" bez użycia skalpela przynosi zamierzony efekt i uwalnia od jego nieregularnego kształtu, który zmienia charakter całej twarzy.


Nos jest ważną częścią twarzy, ponieważ nadaje jej wyrazu. Krzywy lub nieregularny potrafi zmienić całkowicie jej wygląd. Metodą bezoperacyjnej korekty nosa jest jego korekta za pomocą kwasu hialuronowego. Substancja ta znana jest z wypełniania zmarszczek i poprawiania owalu twarzy. Zabieg modelowania nosa kwasem hialuronowym odbywa się przy znieczuleniu kremem lub maścią w miejscu wstrzykiwania substancji. W ten sposób możemy być pewni, że nie odczujemy żadnego bólu lub dyskomfortu, choć pojawiają się one bardzo rzadko. Następnie lekarz wykonuje zastrzyk z wypełniaczem zawierającym kwas, tam gdzie jest potrzebna poprawa nosa i modeluje jego kształt poprzez ugniatanie substancji w miejscu aplikacji. Ostateczny efekt widoczny jest po dwóch tygodniach od wykonania zabiegu. Korekcja nosa kwasem hialuronowym utrzymuje się około roku. Potem trzeba ja powtarzać.

Kwas hialuronowy na poprawę wyglądu nosa wybierany jest coraz częściej. Decydującą rolę w tej kwestii pełni fakt, że zabieg jest prawie bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Poleca się go osobom, które chcą podnieść czubek nosa, wypełnić jego nierówności lub zagłębienia. Świetnie nadają się do tego produkty ZFill - wypełniacze z kwasem hialuronowym, które otrzymały nagrodę niemieckich dermatologów. Ważne jest także, by wybrać odpowiedniego eksperta i klinikę oferującą bezoperacyjną korektę nosa. Zagwarantuje nam to oczekiwane efekty zabiegu. Jego czas trwania nie przekracza zazwyczaj 20 minut. Po tym czasie można spokojnie wrócić do codziennych obowiązków. Siniak lub zaczerwienienie, które może się po nim pojawić łatwo pokryć cienką warstwą makijażu, choć jego wygląd nie jest aż tak widoczny żeby nie móc przez kilka godzin normalnie funkcjonować.

Korekta nosa kwasem hialuronowym to najlepsze rozwiązanie na drobne problemy i krzywizny w jego kształcie. Nietrwałość efektu jego wypełnienia można też traktować jako zaletę, ponieważ wraz z wiekiem twarz i jej rysy ulegają zmianie. Po pewnym czasie problem dotyczący nosa może sam ulec rozwiązaniu. Ważne jest by wygląd twarzy był naturalny, a nie sztucznie naprawiony. Warto dlatego wcześniej skonsultować się z lekarzem specjalistą, który doradzi czy korekta jest potrzebna i jaki wygląd uzyskamy po zabiegu. Nos musi harmonijnie współgrać z reszta twarzy, tylko wtedy zachowane zostaną jej ładne proporcje.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

5/5
Moja przyjaciółka wykonywała ten zabieg już kilkakrotnie i powiem szczerze,że efekty nawet mnie zaskoczyły. Wygląda bardzo naturalnie, a nos tak został wymodelowany,że nie widać już "garba". Super sprawa.
Agnieszka
5/5
Miałam poprawiany nos kwasem hialuronowym jak tylko skończyłam 18 lat bo zawsze miałam na tym punkcie kompleksy. Z czasem jednak zaakceptowałam siebie. Oczywiście byłam zadowolona z efektów, jednak wolę siebie całkiem naturalną bez żadnych ingerencji :D

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły