https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Wypełnianie - sposób na zapadnięte policzki - IMESO
Wypełnianie - sposób na zapadnięte policzki

Wypełnianie - sposób na zapadnięte policzki

Zapadnięte policzki nie wyglądają zbyt dobrze na twarzy. Wydaje się ona być zmęczona i wychudzona. Odpowiedzialna za to jest głównie utrata jędrności skóry oraz postępujący proces starzenia. Na ratunek zapadniętym policzkom biegnie medycyna estetyczna z zastosowaniem zabiegów i urządzeń, które przywrócą skórze wypełnienie oraz nadadzą młodzieńczy wygląd twarzy.

Zapadnięte policzki to nie tylko problem osób starszych. Tendencję do ich powstawania mają również młodzi, którzy szybko stracili na wadze lub stosują przez długi czas diety. Przyczyny zapadniętych policzków to utrata naturalnej podściółki tłuszczowej występującej pod skórą, a także osłabienie mięśni twarzy i powięzi tworzących jej rusztowanie. W wyniku tego twarz wygląda na poważną i zmęczoną.

Sposobów walki z zapadniętymi policzkami jest wiele. Należy wyeliminować przyczynę chudnięcia oraz zaprzestać diet. Jeśli jest to jednak związane z procesem starzenia to warto już wcześniej zadbać o skórę za pomocą specjalnych kosmetyków nawilżających. Widoczne efekty wypełnienia daje także joga twarzy, która stosowana systematycznie może pomóc złagodzić objawy zapadniętych policzków. Zaleca się także wykonywanie masażu liftingującego po nałożeniu kremu na twarz.

Najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się problemu "zapadnięcia" jest jednak wypełnianie policzków kwasem hialuronowym. Wstrzyknięty pod skórę powoduje on wypełnienie wybranego miejsca oraz jego ujędrnienie. Kwas znany jest ze swoich właściwości utrzymywania młodego wyglądu i właściwego nawilżenia skóry. Faktem jest, że ulega on rozpadowi, a z czasem w ogóle jest produkowany w mniejszych ilościach. Na ratunek przychodzą w takim wypadku preparaty z syntetycznym kwasem hialuronowym, który działa tak samo jak jego naturalny odpowiednik. Zabieg wstrzykiwania preparatu nie trwa długo, a przynosi rewelacyjne efekty.

Ostrzykiwanie policzków wypełniaczem nosi także nazwę wolumetrii. Jest to przywracanie twarzy właściwych konturów. W przypadku zapadniętych policzków polega ona na ich wypełnieniu i rozmasowaniu preparatu pod skórą. W celu modelowania kształtu twarzy, wypełniacze do tego przeznaczone są gęstsze i bardziej elastyczne. Pozwala to na naturalne ukształtowanie ich pod skórą w celu skorygowania wyglądu.

Najlepsze co możemy zrobić jest więc zapobieganie zmianom twarzy spowodowanym starzeniem się skóry. Zmarszczki, opadanie czy brak wypełnienia pojawią się prędzej czy później, ale można je opóźnić poprzez stosowanie nawilżających kremów, ćwiczenie mięśni mimicznych oraz wykonywanie masaży. Na zapadnięte policzki pomoże również właściwe odżywianie. Skuteczną metodą na już powstałe zapadnięcia jest natomiast wypełnianie kwasem hialuronowym i wolumetria twarzy. Zabiegi dają naturalny efekt, z którego z pewnością będziemy zadowoleni.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

Elena
5/5
Ja maiłam zapadnięte policzki. Bardzo pomogło mi wykonania ćwiczeń dla twarzy oraz maseczka z awokado i miodu na policzki (połówka awokado i dwie łyżki miodu). Maseczkę nałóż na policzki na około 15 minut. Stosuj maseczkę wieczorami. Rezultaty są praktycznie natychmiastowe. :))))
Dorota_stupnicka
5/5
Przez ostatni rok straciłam około 20 kilo i bardzo się zmartwiłam gdy zaczął mi się problem z zapadniętymi policzkami. Dużo czytałam na ten temat i bardziej się zastanawiałam nad wolumetrią twarzy. Jest to lepszy pomysł niż kwas?

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1