Zabieg Geneo – profesjonalne złuszczanie i odżywianie skóry

Zabieg Geneo – profesjonalne złuszczanie i odżywianie skóry

Geneo to zabieg, który znacznie poprawia kondycję skóry. Wykorzystywana jest podczas niego nowoczesna technologia, bazująca na naturalnych mechanizmach organizmu. Dzięki urządzeniu Geneo możliwe jest uzyskanie aż trzech kluczowych efektów – złuszczenie naskórka, wchłonięcie składników rewitalizujących oraz naturalne dotlenienie skóry. Dodatkowo zabieg jest przyjemny i relaksujący, dlatego decyduje się na niego wiele pacjentów.


Skąd się wzięło Geneo?

Zabieg Geneo powstał dzięki inspiracji gorącymi źródłami. Ich dobroczynne działanie na skórę wykorzystano w tworzeniu koncepcji zabiegu. Głowica urządzenia wytwarza bąbelki CO2, które pękają na powierzchni skóry i inicjują reakcję zwaną „efektem Bohra”. Polega ona na wysyłaniu przez organizm krwi bogatej w O2 w miejsce wykonywania zabiegu. Tym samym zwiększa się jej przepływ w naczyniach włosowatych oraz przyspiesza metabolizm komórkowy. Geneo wywołuje efekt złuszczania skóry, która staje się bardziej podatna na działanie podanych na nią substancji odżywczych.

 

Jak wygląda zabieg Geneo?

Zabieg opiera się głównie na masażu, stąd jest bezbolesny i bezinwazyjny. Nie wywołuje żadnych negatywnych odczuć, a zamiast tego sprzyja rozluźnieniu, relaksuje i wpływa dobroczynnie na skórę. Efekty zabiegu są widoczne od razu po jego zakończeniu. Jego wysokie bezpieczeństwo sprawia, że Geneo często stosowany jest jako zabieg bankietowy, czyli wykonywany przed wielkim wyjściem, bez obaw o skutki uboczne.

 

Zabieg przeprowadzany jest za pomocą specjalnej głowicy masującej. Na twarz pacjenta jest nakładany specjalny żel zawierający składniki odżywcze. Kolistymi ruchami rozprowadzany jest on na całej twarzy. Cały zabieg trwa około 15 minut, więc stosunkowo krótko. Po jego zakończeniu specjalista medycyny estetycznej wykonuje delikatny masaż, który ma za zadanie ukoić skórę. Łącznie cały zabieg zajmuje więc około 30 minut. Przez ten krótki czas dochodzi do bardzo istotnych zmian na skórze. Geneo może być stosowany nie tylko na twarzy, ale też na szyi i dekolcie.

 

Rezultaty zabiegu

Skóra po zabiegu Geneo zyskuje zdrowszy i młodszy wygląd. Staje się dogłębnie nawilżona, wygładzona, ujędrniona i odzyskuje jednolity koloryt. Poprawia się również jej gęstość, znikają zmarszczki i przebarwienia. Zabieg jest polecany do każdego typu skóry. Zazwyczaj występuje w dwóch wariantach, w zależności od pożądanych efektów:

  • NeoRevive®,
  • NeoBright®.

Pierwszy z wariantów oferowany jest dla osób, które chcą zredukować zmarszczki i ujędrnić skórę, zmniejszyć widoczność rozszerzonych porów, odżywić skórę oraz poprawić jej elastyczność, a także zadbać o zdrowy i promienny wygląd skóry. Drugi wariant Geneo głównie polega na usuwaniu przebarwień, rozświetleniu, dotlenieniu i nawilżeniu skóry, wyrównaniu jej kolorytu, a także odżywieniu i poprawie gęstości. Specjalista najlepiej dobierze odpowiedni wariant zabiegu do naszej skóry, który przyniesie najlepsze korzyści dla wyglądu.

 

Przeciwwskazania

Zabieg Geneo nie jest polecany w przypadku:

  • nowotworów lub ich podejrzenia,
  • zmian aktywnych w obszarze zabiegowym m.in.: wysypki, obrzęku, łuszczycy, egzemy, trądziku, zapalenia skóry lub aktywnej opryszczki,
  • zaburzeń naczyniowych np.: żylaków, zapalenia żył w okolicy zabiegu, pajączków na skórze,
  • nieustabilizowanej cukrzycy,
  • zaburzeń krążenia,
  • zaburzeń układu nerwowego,
  • ciąży i okresu karmienia piersią.

Przed zabiegiem specjalista przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad medyczny, który ma na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań. Dzięki temu mamy pewność, że zabieg będzie bezpieczny oraz przyniesie pożądane rezultaty dla skóry, bez żadnych skutków ubocznych. Należy bowiem pamiętać, że każdy zabieg niesie ryzyko, jeśli istnieją dla niego przeciwwskazania u konkretnego pacjenta.

Zobacz produkty

Komentarze

5/5
Bardzo lubię ten zabieg i jego efekty. Skóra naprawdę nabiera innego wyglądu i jest przyjemna w dotyku.
Hana
5/5
Zabieg godny polecenia. Efekty widoczne niemal natychmiast. Skóra nabrała blasku i świeżości
Wiktoria
5/5
ojeju to cos dla mnie! juz sie na taki zabieg wybieram!!

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły