Zabiegi na twarz dla 30-latek

Zabiegi na twarz dla 30-latek

Każda kobieta już po 25 roku życia powinna rozpocząć stosowanie kremów przeciwzmarszczkowych. Z kolei w wieku lat 30 warto korzystać już z zabiegów odmładzających.


To właśnie po 30 roku życia skóra zaczyna starzeć się w widoczny sposób. Aby zapobiec zbyt wczesnemu i przede wszystkim szybkiemu starzeniu się skóry, warto już po 25 roku życia rozpocząć stosowanie kosmetyków przeciwzmarszczkowych, a zwłaszcza wysokiej jakości kremów. Z kolei później dobrze jest już korzystać ze specjalnych zabiegów. Gabinety medycyny estetycznej oferują dzisiaj różne zabiegi odmładzające dla 30-latek.

 

Pierwsze problemy

Pierwsze ewentualne problemy, które pojawiają się u kobiet po trzydziestce, to przede wszystkim zmarszczki mimiczne. Stają się one bardziej widoczne. Oczywiście wiele tutaj zależy od tego, jak silna jest mimika danej osoby. Jednak trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że po trzydziestce mogą pojawić się chociażby kurze łapki w okolicach oczu, albo tak zwane lwie zmarszczki na czole. Niestety każda z tych zmian nie wygląda korzystnie. Jednak odpowiednio wcześnie podjęta walka z tymi zmianami daje bardzo zadowalające efekty, dzięki czemu możliwe jest bardzo efektywne zniwelowanie tych widocznych mian. Skóra trzydziestolatki jest bowiem jeszcze młoda i zdecydowanie łatwiej „nakłonić ją” do regeneracji.

 

Zabiegi na twarz dla 30-latki

Jednym z zabiegów, który idealnie sprawdzi się w odmładzaniu skóry osoby trzydziestoletniej będzie mezoterapia frakcyjna. Jest to zabieg, w trakcie którego pod skórę wprowadza się odpowiednio dobrane aktywne składniki regenerujące. Poprzez podanie tych składników następuje stymulacja, która pobudza produkcję włókien kolagenu oraz elastyny, które to są kluczowe dla odpowiedniej jędrności skóry. Mezoterapia to połączenie stosownych preparatów i nakłuwania. Jakie procesy pobudza w skórze ten zabieg? Przede wszystkim świetnie stymuluje naskórek i reaktywuje praktycznie wszystkie funkcje skóry. Poprawia także samonaprawcze procesy zachodzące w skórze. Efekty jakie udaje się uzyskać po zabiegu mezoterapii to między innymi odżywienie skóry, wygładzenie oraz likwidacja płytkich zmarszczek, znacząca poprawa napięcia skóry. Zabieg ten poprawia też koloryt skóry. Zabiegi na twarz dla trzydziestolatki takie jak właśnie mezoterapia idealnie poprawią stan skóry i sprawią, że przez długi czas będzie wyglądać promiennie i świeżo.

 

Jak już wyżej wspomnieliśmy, pierwsze zmarszczki to przede wszystkim te mimiczne i kurze łapki. Likwidacja kurzych łapek wymaga konkretnego zabiegu. Zastosować można na przykład kwas hialuronowy. Kwas ten występuje naturalnie w organizmie człowieka, dlatego można go stosować bez obaw o zdrowie. Zabiegi kosmetyczne na twarz po 30 roku życia z wykorzystaniem właśnie kwasu hialuronowego są dziś powszechne. W likwidacji zmarszczek pod oczami można wykorzystać kwas o różnym stężeniu. Dlatego właśnie idealnie sprawdzi się wśród kobiet po trzydziestce, których zmarszczki często są jeszcze dosyć płytkie – wystarczy tutaj kwas o średniej lub małej gęstości. Idealnymi produktami jest profesjonalna linia wypełniaczy ZFill. Przy wstrzykiwaniu kwasu pod skórę korzysta się z odpowiednich kaniul. W przypadku zmarszczek pod oczami dobra jakość tych produktów jest szczególnie ważna, ponieważ okolice oczu są bardzo wrażliwe. Idealnym rozwiązaniem są kaniule SOFTFIL® PRECISION dostępne w ofercie IMESO AESTHETIC GROUP. Są to produkty innowacyjne, które zapewniają precyzyjną i bezpieczną iniekcję. Zostały wyprofilowane w taki sposób, aby zagwarantować pacjentowi komfort w trakcie zabiegi i jego najlepsze efekty. Powierzchnia kaniul jest gładka, wyposażone są w centymetrową skalę. Wewnętrzna średnica igieł została poszerzona, dzięki czemu preparat wstrzykiwany jest pod znacznie mniejszym ciśnieniem. Wszystkie te rozwiązania zastosowano właśnie po to, aby precyzja zabiegu była na najwyższym poziomie.

 

Codzienna pielęgnacja

Poza samymi zabiegami niezwykle istotna jest po prostu codzienna pielęgnacja skóry. Chodzi tutaj nie tylko o samo stosowanie kremów przeciwzmarszczkowych. Ważne jest codzienne oczyszczanie skóry twarzy i stosowanie kosmetyków wysokiej jakości, które nie przyczyniają się w dużym stopniu do starzenia się skóry twarzy. Co jakiś czas warto zafundować skórze odżywczą maseczkę.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Klips bez adaptera do głowicy laserowej Cryo6 / Cryo mini / Cryo5 (przekątna 20mm)

Komentarze

5/5
U mnie pierwsze zmarszczki pojawiły się dość wcześnie. Żadne kremy nie pomogły ich zlikwidować,ale kwas hialuronowy poradził sobie z nim błyskawicznie. Polecam zabieg.
Jola22
5/5
Mam 22 lata i już zauważyłam pierwsze zmarszczki ostatnio. Jestem przerażona i zaczęłam stosować krem przeciwzmarszczkowy. Jaki według Was jest najlepszy?

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły