Kriolipoliza z falą akustyczną – przełomowa technologia usuwania tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza z falą akustyczną – przełomowa technologia usuwania tkanki tłuszczowej

Usuwanie zbędnej tkanki tłuszczowej jeszcze nigdy nie było tak proste – kriolipoliza z falą uderzeniową to połączenie zabiegów, które daje spektakularne rezultaty. Polecane każdemu, kto chce pozbyć się nadwagi i wymodelować swoją sylwetkę.


Pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, albo osiągnięcie perfekcyjnej sylwetki to bardzo trudne zadania. Jednak współczesna medycyna estetyczna przychodzi z pomocą każdemu, kto marzy o perfekcyjnym ciele. Czym są przełomowe metody usuwania tkanki tłuszczowej? To kriolipoliza oraz terapia falą uderzeniową, inaczej nazywana też falą akustyczną. To dwie doskonałe metody na wymodelowanie sylwetki. Jednak najlepsze efekty daje połączenie tych dwóch zabiegów – kriolipoliza z falą akustyczną.

 

Kriolipoliza – co warto wiedzieć?

Zacznijmy od wyjaśnienia czym jest zabieg kriolipolizy, ponieważ dla wielu osób pojęcie to może być dosyć zagadkowe. Można powiedzieć, że kriolipoliza to szybkie odchudzanie przez zamrażanie. Oczywiście nie chodzi tutaj o zamrożenie ciała. W trakcie zabiegu zamrażane są tylko i wyłącznie te zbędne komórki tłuszczowe. Zabieg kriolipolizy wykonuje się przy użyciu specjalnie do tego przystosowanego sprzętu. Najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie aparatu do kriolipolizy Zimmer Z Lipo. Można go bowiem używać na różne partie ciała. Parametry dostosowuje się odpowiednio do potrzeb zabiegu. Urządzenie ponadto jest wyposażone w aplikatory w kilku rozmiarach, tak więc można je z powodzeniem dopasować do obszaru zabiegowego. To właśnie poprzez aplikator oddziałuje się na zbędne komórki tłuszczowe odpowiednio niskimi temperaturami – czyli po prostu zamraża się je. Po tym zabiegu komórki wchodzą w stan tak zwanej apoptozy, to nic innego jak naturalny proces śmierci komórki. Następnie poprzez naturalne procesy metaboliczne zachodzące w organizmie, komórki te są z niego usuwane. Efektem kriolipolizy jest usunięcie zbędnego tłuszczu, a tym samym wyszczuplenie i wymodelowanie ciała.

 

Jak działa fala uderzeniowa?

Terapia falą uderzeniową podobnie jak kriolipoliza, musi być wykonana odpowiednim urządzeniem. Tu najczęściej wykorzystuje się Zimmer Z Wave Pro. Głowice urządzenia przystawia się do odpowiedniej partii ciała. Urządzenie, którego parametry ustawione są odpowiednio do potrzeb zabiegu, generuje falę uderzeniową. Co daje taki zabieg? Fala uderzeniowa zwiększa przepływ krwi oraz pobudza metabolizm komórek tłuszczowych. Działanie fali powoduje na ciele efekt drenażu limfatycznego. W efekcie skóra, na której zastosowano falę akustyczną ulega widocznemu ujędrnieniu, nabiera sprężystości i blasku. Terapia falą uderzeniową jest metodą bezinwazyjną i szeroko wykorzystywaną w medycynie estetycznej oraz dermatologii estetycznej.

 

Połączenie dwóch metod

Nic jednak nie daje tak spektakularnych efektów, jak połączenie kriolipolizy i fali uderzeniowej. Jest to zupełnie nieinwazyjna i innowacyjna koncepcja zabiegowa w usuwaniu zbędnej tkanki tłuszczowej oraz w modelowaniu sylwetki. Jak łączyć ze sobą te metody? Jako pierwszy przeprowadza się zabieg kriolipolizy. Terapię falą uderzeniową można wykonać bezpośrednio po niej. Jednak warto tutaj podkreślić, że najlepszy efekt daje kilka do kilkunastu zabiegów z falą uderzeniową. Oczywiście w odpowiednich odstępach czasowych. Tylko pierwszy przeprowadza się zaraz po kriolipolizie. Jak wykazały badania, kriolipoliza w połączeniu z falą akustyczną to dwukrotnie większa efektywność zabiegów i doskonałe rezultaty w zakresie modelowania sylwetki.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Large (L)

Komentarze

Kimga_ul
5/5
Medyczna kriolipoliza falą akustyczną jest aż tak skuteczna w usuwaniu tłuszczu? Efekty są stałe czy po jakimś czasie znikają?
Dominika Dąbr
5/5
Super artykuł! Nie byłam do końca pewna czy to działa i jak dopóki nie przeczytałam artykuł. Muszę skorzystać i to jak najszybciej :)

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły