https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Modelowanie ciała – najskuteczniejsze zabiegi - IMESO
Modelowanie ciała – najskuteczniejsze zabiegi

Modelowanie ciała – najskuteczniejsze zabiegi

Zabiegi modelujące ciało to doskonały sposób na to, aby cieszyć się piękną i atrakcyjną sylwetką. Z jakich warto skorzystać? Które dają najbardziej satysfakcjonujące efekty?


Każda kobieta marzy o pięknym ciele – szczupłym i o odpowiednich proporcjach. Medycyna estetyczna daje dzisiaj olbrzymie możliwości w zakresie wyszczuplania oraz niwelowania wielu mankamentów. Każdy kto boryka się z niedoskonałościami ciała, które dodatkowo powodują u niego olbrzymie kompleksy, powinien zdecydowanie skorzystać właśnie ze specjalnych zabiegów. Dzięki temu nie tylko poprawią wygląd swojego ciała, ale też pozbędą się wszelkich kompleksów związanych z własnym wyglądem.

 

Fala uderzeniowa w modelowaniu ciała

Jednym z bardzo skutecznych zabiegów w zakresie modelowania ciała jest terapia falą uderzeniową. Metoda sprawdza się w modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu, rozstępów czy też widocznych blizn. Terapia taka musi być prowadzona oczywiście przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu. Rekomendowanym urządzeniem jest Zimmer Z Wave Pro. Ten aparat umożliwia przeprowadzenie sprawnej i skutecznej terapii falą uderzeniową. Bardzo istotne jest to, że system ten jest zupełnie nieinwazyjny – tak więc w pełni bezpieczny dla pacjenta. Z Wave Pro ustawia się stosownie do potrzeb danego zabiegu. Głowicę aplikatora przystawia się do obszaru zabiegowego. Urządzenie generuje odpowiednie fale, które mają szerokie działanie na ciało pacjenta. Jak działają fale? Przede wszystkim bardzo korzystnie wpływają na metabolizm komórkowy. Dzięki pobudzeniu metabolizmu komórek tłuszczowych poprawia się przepływ krwi, lipoza biochemiczna i mechaniczna, redukowana jest tkanka tłuszczowa. Skóra zostaje ujędrniona, nabiera sprężystości oraz blasku.

 

Kriolipoliza

Innym zabiegiem powszechnie stosowanym w modelowaniu ciała jest kriolipoliza. Zabieg ten polega na zmrożeniu zbędnych komórek tłuszczowych i może być stosowany na różnych obszarach ciała – idealny na brzuch, pośladki czy uda. Do zabiegu kriolipolizy stosuje się aparat Zimmer Z Lipo. Jest to sprzęt, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzenie bezinwazyjnego i bezpiecznego zabiegu. Do ciała przykłada się aplikator maszyny i następnie oddziałuje na obszar ciała, w którym nagromadziła się zbędna tkanka tłuszczowa. Pod wpływem niskich temperatur zbędne komórki tłuszczowe obumierają, po czym są z organizmu usuwane poprzez naturalne procesy metaboliczne. Zimmer Z Lipo posiada w zestawie aplikatory w różnych rozmiarach, co pozwala je dopasować odpowiednio do obszaru zabiegowego. Efekty zabiegu kriolipolizy to przede wszystkim usunięcie nagromadzonego tłuszczu, a tym samym wyszczuplenie sylwetki oraz jej wymodelowanie.

 

Body wrapping

Body wrapping to również jedna z ciekawych metod na wymodelowanie ciała. Na pewno wiele osób słyszało o tym zabiegu. Jest on bezpieczny i skuteczny. Na czym polega? Zasadniczo składa się z dwóch części. Na początku w skórę wmasowany zostaje odpowiedni preparat modelujący, antycellulitowy lub ujędrniający. Następnie ciało zawinięte zostaje folią spożywczą. Body wrapping może być stosowany na całe ciało, albo tylko na poszczególne jego części – w zależności od tego jaki obszar ciała chcemy wymodelować. Owinięcie powoduje silny ucisk na ciało, to z kolei sprawia, że pobudzone zostaje krążenie krwi. Ciepło natomiast otwiera pory. I właśnie dzięki temu wszystkie aktywne substancje z balsamu, mogą wniknąć bardzo głęboko w skórę. Głównym celem tego zabiegu jest nie tylko modelowanie ciała, ale również pobudzenie krążenia limfy i krwi, redukcja cellulitu, wygładzenie skóry i poprawa jej stanu.

 

Jak widać sposobów na modelowanie ciała jest wiele. Oferowane zabiegi dają różne rezultaty. Z powodzeniem mogą być wykonywane na pojedyncze partie ciała, albo na całe ciało. Przed wyborem tego najlepszego dla siebie zabiegu, warto skonsultować decyzję ze specjalistą. Tylko on jest w stanie ocenić, który zabieg da najlepsze rezultaty. Każdy pacjent jest bowiem inny i wymaga zupełnie indywidualnego doboru metody zabiegowej.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

5/5
Bardzo jestem zadowolona z efektów kriolipolizy. Skóra na udach jest po zabiegu jędrna i bardziej napięta no i jest mnie nieco mniej :) Polecam.
5/5
Jak dla mnie to tylko kriolipoliza. Dzięki temu zabiegowi pozbyłam się kilku centymetrów w udach, skóra stała się bardziej jędrna wręcz taka napięta. Już nic nie wisi i nie marszczy się.
5/5
Skorzystałam z body wrapping na pośladki. Po kilku zabiegach już zaczęłam zauważać zmiany. Po pół roku mogę zauważyć że nie mam cellulitu, a pośladki są jędrne. Każda by takie chciała i teraz każda może to mieć! POLECAM.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1