Modelowanie sylwetki – najskuteczniejsze zabiegi

Modelowanie sylwetki – najskuteczniejsze zabiegi

Zabiegi modelowania sylwetki są dzisiaj bardzo popularne zwłaszcza wśród kobiet. W końcu sporo pań marzy dzisiaj o tym, aby ich ciało prezentowało się pięknie i nienagannie.


Modelowanie sylwetki przy pomocy zabiegów medycyny estetycznej to wbrew pozorom nie tylko usuwanie nadmiernej tkanki tłuszczowej – to również ogólna poprawa wyglądu całej sylwetki i nadanie jej właściwych proporcji. Oczywiście zabiegi wyszczuplające to nadal te najpopularniejsze pośród wszelkiego rodzaju zabiegów modelowania ciała.

 

Modelowanie sylwetki – co będzie najskuteczniejsze?

Modelowanie sylwetki możliwe jest na wiele sposobów. Gabinety medycyny estetycznej dają pacjentom w tym zakresie niewątpliwie sporo rozwiązań. Z czego więc skorzystać, skoro oferta jest tak bogata? Innowacyjne rozwiązanie w zakresie modelowania ciała to zabieg kriolipolizy oraz terapia falą uderzeniową. Doskonałe efekty można uzyskać poprzez połączenie tych dwóch metod.

 

Na czym polega kriolipoliza?

Kriolipoliza to mówiąc najprościej zamrażanie tych zbędnych komórek tłuszczowych. Co kryje się dokładnie za tym stwierdzeniem? Kriolipoliza to zabieg nieinwazyjny a zarazem bardzo skuteczny – pozwala bowiem pozbyć się zbędnej nagromadzonej tkanki tłuszczowej, która wpływa niekorzystnie na wygląd całej sylwetki. Zabieg wykonuje się przy użyciu specjalnego urządzenia – doskonałym rozwiązaniem jest tutaj Zimmer Z Lipo. Jest to aparat, który można z powodzeniem używać na każdą partię ciała. Ponadto jest dla pacjenta w pełni bezpieczny. Do obszaru ciała, który poddawany jest zabiegowi przykłada się głowicę urządzenia i poddaje działaniu temperatury, która zamraża zbędne komórki tłuszczu. Następnie te zamrożone komórki usuwane są z organizmu samoczynnie poprzez zachodzące w organizmie procesy metaboliczne.

 

Jak działa fala uderzeniowa?

Terapia falą uderzeniową doskonale wspomaga mikrokrążenie oraz odbudowę kolagenu – a ta ma znaczący wpływ na to, jak wygląda skóra. Zastosowanie fali uderzeniowej jest więc kluczowym etapem modelowania sylwetki, ponieważ efekty zabiegu to między innymi sprężysta oraz wygładzona skóra. Terapię falą uderzeniową można wykonywać tylko odpowiednim urządzeniem. Jednym z polecanych przez specjalistów jest Zimmer Z Wave Pro. Parametry zabiegu wykonywanego za pomocą tego urządzenia można swobodnie dostosować do potrzeb pacjenta, co pozwala uzyskać optymalne efekty w zakresie modelowania ciała.

 

Połączeni idealne – kriolipoliza i fala uderzeniowa

Zarówno fala uderzeniowa jak i kriolipoliza to bardzo skuteczne sposoby na modelowanie sylwetki. Co więcej, ze względu na to, że są nieinwazyjne, decyduje się na nie wiele pacjentek, które boją się skalpela. Z kolei metody te są również chętnie wykorzystywane przez specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej, ponieważ dają doskonałe efekty wyszczuplające i nie tylko.

 

Doskonałym rozwiązaniem jest jednak połączenie kriolipolizy oraz fali uderzeniowej. Dlaczego? Kriolipoliza pozwala bowiem pozbyć się nadmiarów tłuszczu, a fala uderzeniowa nadaje później skórze nieskazitelnego wyglądu. Efekt? Piękne i jędrne ciało oraz nienaganna sylwetka.

 

Jak więc łączy się ze sobą te dwa rodzaje zabiegów? Jako pierwszy wykonywany jest oczywiście zabieg kriolipolizy, który pomoże pozbyć się z organizmu zbędnych komórek tłuszczu. Bezpośrednio po tym zabiegu można zastosować terapię falą uderzeniową. Najkorzystniejsze będzie skorzystanie z około 12 zabiegów, oczywiście z zachowaniem odpowiednich odstępów czasowych.

 

Badania wykazały, że połączenie zabiegu kriolipolizy z falą uderzeniową doskonale stymuluje drenaż limfatyczny oraz widocznie poprawia sprężystość i elastyczność skóry. Co więcej, połączenie tych metod to aż dwukrotnie większa efektywność eliminacji komórek tłuszczowych w porównaniu do innych zabiegów.

 

Jeżeli więc nadal poszukujesz sposobu na to, aby Twoje ciało wyglądało pięknie i zgrabnie to zabieg kriolipolizy oraz terapia falą uderzeniową są właśnie dla Ciebie.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Medium (M)

Komentarze

5/5
Już dawno nie czułam się tak świetnie w swojej skórze jak po zabiegach z zastosowaniem fali uderzeniowej. W końcu moja skóra jest jędrna, a ja zgubiłam kilka cm tu i tam :)

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły