https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Najlepsza metoda usuwania tkanki tłuszczowej - IMESO
Najlepsza metoda usuwania tkanki tłuszczowej

Najlepsza metoda usuwania tkanki tłuszczowej

Każdy kto walczy z niechcianą tkaną tłuszczową zdaje sobie sprawę z tego, że to niełatwy i długotrwały proces. Niekiedy nie wystarczy już tylko odpowiednia dieta i ćwiczenia. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna przychodzi dzisiaj z pomocą każdemu, kto bezskutecznie walczy z nadmiarem kilogramów.


Zbędna tkanka tłuszczowa to zmora wielu osób. Pojawia się na różnych partiach ciała i niekiedy jest bardzo trudna do zwalczenia. Nie każdy może jednak stosować restrykcyjne diety, albo poddawać się dużemu wysiłkowi fizycznemu. Wtedy z pomocą przychodzą odpowiednie zabiegi. Co więcej, zabiegi to też propozycja dla tych, którzy oczekują szybkich i spektakularnych efektów.

 

Kriolipoliza

Jednym z zabiegów polecanych osobom, które borykają się z nadmiernym tłuszczem jest kriolipoliza. To metoda z powodzeniem stosowana w zakresie redukcji zbędnego tłuszczu na niemalże każdej partii ciała. Kriolipolizę wykorzystuje się w modelowaniu sylwetki, przy redukcji cellulitu i oczywiście przy redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej.

Jest to zabieg, któremu poddać się mogą osoby w różnym wieku. Co bardzo istotne, zabieg ten jest nieinwazyjny i w pełni bezpieczny dla każdego pacjenta, a efekty porównywalne są do lipolizy iniekcyjnej.

 

A czym dokładnie jest kriolipoliza?

To najprościej mówiąc, zamrożenie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Tam gdzie widoczny jest nadmierny tłuszcz przykłada się aplikator (głowicę) zasycająco - mrożący specjalnego urządzenia. Po wykonaniu zabiegu te niechciane komórki wchodzą w stan apoptozy. Jest to naturalny proces śmierci komórki. Następnie te zniszczone komórki usuwane są z organizmu poprzez naturalne metody metaboliczne. Efektem jest widoczne zmniejszenie tkanki tłuszczowej.

 

Fale uderzeniowe

W redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej sprawdza się doskonale również zabieg z wykorzystaniem fal uderzeniowych. Jest to również bezinwazyjna metoda walki z niechcianą tkanką tłuszczową. Fale radialne uderzeniowe w odpowiedni sposób „ściskają” otaczająca tkankę oraz rozbijają strukturę molekuł. Z kolei fala rozciągająca sprawia, że pęcherzyki gazu zapadają się w strukturę tłuszczu. Pęcherzyki te następnie ulegają rozszerzeniu po zastosowaniu fali. Cały ten proces sprawia, że struktura tłuszczu jest skutecznie niszczona.

Fale uderzeniowe wykorzystywane są więc nie tylko do redukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Stosuje się je z powodzeniem do modelowania niedoskonałości całego ciała, redukcji cellulitu i rozstępów, likwidacji blizn i przy wielu innych zabiegach.

 

Połączenie metod

Kriolipoliza i fale uderzeniowe mogą być z powodzeniem łączone. Połączenie tych dwóch metod daje o wiele korzystniejsze i szybciej widoczne efekty. Rezultaty w zakresie modelowania ciała są aż o 10% lepsze właśnie kiedy pacjent skorzysta z tych dwóch rodzajów zabiegu. Skuteczność usuwania tkanki tłuszczowej jest wtedy zdecydowanie bardziej zadowalająca.

Fale uderzeniowe stosuje się bezpośrednio po kriolipolizie. Co bardzo istotne dla każdego pacjenta – połączenie tych dwóch metod gwarantuje pierwsze efekty zabiegu widoczne już po tygodniu. Jest to imponujący wynik. A wszystko to dzieje się z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa dla pacjenta. Ważną składową udanej terapii łączonej tych dwóch zabiegów jest wykorzystanie najlepszych urządzeń medycznych dostępnych na rynku. Tylko taki standard gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo.

 

Dobry sprzęt to zawsze lepsze efekty zabiegu

Aby efekty zabiegu były w pełni zadowalające, zarówno dla pacjenta, jak i specjalisty prowadzącego zabieg, konieczne jest wykorzystanie odpowiednich urządzeń.

I tak w przypadku kriolipolizy zdecydowanie najlepszym urządzeniem na rynku, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie będzie Zimmer Z Lipo z propozycji profesjonalnych urządzeń IMESO AESTHETIC GROUP. To najnowocześniejsze urządzenie, które może być z powodzeniem wykorzystywane w zabiegach na całe ciało. Posiada już rekomendowane programy oraz zapewnia możliwość ustawienia ręcznego parametrów. Dzięki temu wszystkie ustawienia dopasować można dokładnie do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zabieg można przeprowadzić z wykorzystaniem dwóch aplikatorów jednocześnie dzięki czemu można wykonać zabieg na większej powierzchni ciała w jednostce czasu. Dodatkowo trzy wielkości aplikatorów umożliwiają dostosowanie ich do obszaru podlegającego zabiegowi, między innymi ramiona, brzuch, uda, podbródek.

Z kolei sprzętem doskonałym do zabiegu falami uderzeniowymi będzie Zimmer Z Wave Pro. Urządzenie to znajdzie zastosowanie zresztą nie tylko przy zabiegach redukcji tkanki tłuszczowej. Może być wykorzystywane przy leczeniu cellulitu i rozstępów, przy rewitalizacji skóry oraz w redukcji blizn. Z Wave Pro to połączenie nowoczesnych technologii i łatwości użytkowania. Sprzęt gwarantuje bezpieczne i w pełni komfortowe dla pacjenta przeprowadzenie zabiegu.

Z Lipo i Z Wave Pro to najskuteczniejsze połączenie terapeutyczne wykorzystywane przez wielu specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej na całym świecie. Ta koncepcja zabiegowa wyróżnia najlepsze kliniki i gabinety.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Small (S)

Komentarze

5/5
Świetne są efekty po tych zabiegach. Skóra jest bardziej jędrna, napięta i tracimy zbędny tłuszczyk.
5/5
Połączenie tych dwóch metod brzmi naprawdę obiecująco. Do tej pory byłam na kilku zabiegach kriolipolizy i byłam zadowolona z efektu, ale jakby dodać jeszcze falę uderzeniową, to myślę,że efekty byłoby widać zdecydowanie szybciej

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1