Odchudzanie na zimno – zalety kriolipolizy

Odchudzanie na zimno – zalety kriolipolizy

Tkanka tłuszczowa ma to do siebie, że lubi się odkładać. W dodatku może gromadzić się w różnych częściach ciała i skutecznie niszczyć marzenia o szczupłej i pięknej sylwetce. Czasami mimo diet i aktywności fizycznej, nie możemy się pozbyć tłuszczu, który zalega na brzuchu, udach, pośladkach, jak i bardziej problematycznych miejscach – pod kolanami, na plecach czy boczkach. Warto wówczas wybrać się na jeden ze skutecznych zabiegów medycyny estetycznej, czyli kriolipolizę, która świetnie radzi sobie z tkanką tłuszczową.


Na czym polega odchudzanie zimnem?

Kriolipoliza jest nazywana inaczej odchudzaniem na zimno. Dlaczego? Zabieg polega na stosowaniu w miejscu występowania tkanki tłuszczowej niskiej temperatury, nawet do -10 stopni Celsjusza. Specjalne urządzenia do tego wykorzystywane posiadają aplikatory w różnych rozmiarach, przez co można je dopasować do danej partii ciała. Niska temperatura sprawia, że w końcu komórki tłuszczowe pękają i ulegają zniszczeniu. Następnie są one usuwane z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Dzięki temu ilość tkanki tłuszczowej w danym miejscu po prostu maleje, ponieważ część komórek zostaje zniszczona. Kriolipoliza nie powoduje uszkodzeń w innych tkankach, ponieważ to właśnie tłuszcz jest podatny na działania niskiej temperatury. Proces usuwania komórek tłuszczowych z organizmu trwa około 4-6 tygodni. Później można zabieg powtórzyć, w zależności od tego jakich efektów oczekuje po nim pacjent.

 

Wskazania do zabiegu kriolipolizy

Ze względu na swoje właściwości, kriolipoliza jest polecanym zabiegiem do redukcji tkanki tłuszczowej, modelowania ciała oraz redukcji cellulitu. Zimno w naturalny sposób powoduje śmierć komórek tłuszczowych, więc skutecznie odchudza pacjenta. Zabieg może być stosowany na całym ciele. Pobudza on także metabolizm organizmu oraz usprawnia drenaż limfatyczny. Aplikator sprzętu do kriolipolizy zasysa skórę oraz emituje na nią niskie temperatury. W nowoczesnych urządzeniach znajduje się technologia ssania pulsującego, która zwiększa komfort pacjenta podczas zabiegu. Kilka poziomów mocy pozwala również na ustawienie odpowiednich parametrów jego pracy. Poziomy te mogą być również zmieniane, co sprawia, że zabieg jest dostosowany do potrzeb pacjenta oraz gwarantuje doskonałe efekty.

 

Zalety zamrażania tłuszczu

Kriolipoliza jest zabiegiem nieinwazyjnym, bezbolesnym i bezpiecznym. Komórki tłuszczowe umierają w naturalny sposób i tak samo naturalnie są usuwane z ciała za pomocą procesów metabolicznych. Skóra staje się elastyczna, gładsza i bardziej napięta, dzięki usprawnieniu krążenia. Co ważne efekt jest trwały, przy zachowaniu odpowiedniego trybu życia, może już na stałe się utrzymać i tkanka tłuszczowa nie zacznie znów się odkładać w miejscu zastosowania terapii zimnem. Kriolipoliza jest innowacyjną metodą odchudzania, która daje zadowalające efekty. Urządzenia do niej przeznaczone posiadają przetestowane, nowoczesne technologie. Dzięki nim możliwa jest utrata nawet do 40% tkanki tłuszczowej na danym obszarze ciała.

 

Zimmer ZLipo– IMESO AESTHETIC GROUP

Jednym z nowoczesnych urządzeń do kriolipolizy jest Zimmer ZLipo, aparat znajdujący się w asortymencie IMESO AESTHETIC GROUP. To urządzenie drugiej generacji, jeszcze skuteczniejsze i zaawansowane technologicznie. Pozwala na trzykrotnie szybsze uzyskanie efektów terapii, daje dwukrotnie lepsze efekty oraz pozwala na dokładne dopasowanie pracy do odczuć pacjenta. Mimo, że kriolipoliza nie jest zabiegiem wywołującym ból, to może powodować dyskomfort spowodowany zimnem albo zasysaniem skóry. To dlatego odpowiednie ustawienie poziomu pracy jest bardzo ważne w przypadku każdej osoby poddawanej terapii. ZLipo to także urządzenie wygodne i proste w obsłudze, jednak dedykowane jest tylko dla lekarzy specjalistów. To w profesjonalnych klinikach i gabinetach przeprowadzany jest innowacyjny zabieg odchudzania zimnem. Co ważne sprzęt posiada dwa niezależne systemy kriolipolizy, więc jego aplikatory mogą być stosowane w dwóch miejscach jednocześnie. Ma to ogromne znaczenie w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej na nogach, rękach, pośladkach czy plecach, gdzie jednocześnie na obydwu partiach ciała można wykonać zabieg.

Zobacz produkty

Komentarze

5/5
Też się przyłączam do pozytywnych opinii. Nic nie boli , a tkanka tłuszczowa i cellulit znikają na długo.
5/5
Ja również polecam. Zabieg jest naprawdę skuteczny
justyna wrocław
5/5
mogę ten zabieg polecić każdemu. widzialna poprawa napięcia skóry i wygładzenie ciała. korzystałam z niego już kilka miesięcy temu a cały czas dostrzegam jego zalety.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły