Przełom w odchudzaniu dzięki połączeniu kriolipolizy ZLipo i fali uderzeniowej ZWavePRO. Synergia kluczem do sukcesu. - IMESO
Przełom w odchudzaniu dzięki połączeniu kriolipolizy ZLipo i fali uderzeniowej ZWavePRO. Synergia kluczem do sukcesu.

dodano przez Array

Przełom w odchudzaniu dzięki połączeniu kriolipolizy ZLipo i fali uderzeniowej ZWavePRO. Synergia kluczem do sukcesu.

W Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda w Piasecznie przetestowano najnowsze i najskuteczniejsze na światowym rynku urządzenie do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej i modelowania ciała. To pierwsza tego typu innowacyjna technologia - połączenie kriolipolizy ZLipo z falą uderzeniową ZWavePro firmy Zimmer owocuje wysoką skutecznością (44% wyższą od tradycyjnej kriolipolizy), skróceniem o połowę czasu odchudzania i przede wszystkim brakiem dyskomfortu. Liczne badania kliniczne oraz relacje i pomiary kilkudziesięciu pacjentów z pełną odpowiedzialnością potwierdzają wysoki komfort i bezpieczeństwo pacjenta, zarówno w trakcie, jak i bezpośrednio po zabiegu.


Tkanka tłuszczowa zdeponowana na brzuchu, udach, boczkach, plecach, w okolicy kolan czy na podbródku jest wyjątkowo trudna w redukcji. Kriolipoliza jest zabiegiem polegającym na zamrażaniu komórek tłuszczowych, tzw. adipocytów, przy wykorzystaniu odpowiednio niskich temperatur od -5 do -10 st. C. Urządzenie  ZLipo System pozwala w sposób zupełnie nieinwazyjny zmniejszyć lokalne otłuszczenia i doskonale sprawdza się właśnie w wyżej wymienionych lokalizacjach.

 

Na leczony obszar oddziałujemy przy pomocy zróżnicowanych, co do wielkości, aplikatorów. Niskie temperatury sprawiają, że komórki tłuszczowe ulegają destrukcji. Po rozpadzie organizm pozbywa się ich przez naturalne procesy metaboliczne. Udowodniono klinicznie, że technologia zamrażania tkanki tłuszczowej podczas zabiegu kriolipolizy ingeruje bezpośrednio w komórki tłuszczowe, chroniąc przy tym wszystkie inne tkanki miękkie otaczające, które nie są wrażliwe na zimno w takim stopniu.  Zabieg jest w pełni bezpieczny, a efekty gwarantowane. To idealna metoda na to, aby wreszcie mieć np. piękny i płaski brzuch.

 

Liczbę zabiegów dobiera się w zależności od ilości tkanki tłuszczowej. Przy niewielkiej ilości wystarczy jeden zabieg. W innych przypadkach można powtarzać zabiegi po upływie około 4 - 6 tygodni (1 do 1,5 miesiąca). Terapia kriolipolizy rekomendowana jest dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia lecz nie mogą sobie poradzić z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach, nogach, ramionach czy plecach. Zabiegi można wykonywać przez cały rok.

 

Efekty zabiegu kriolipolizy są trwałe i utrzymują się nawet całe życie. Długość utrzymywania się efektu redukcji tkanki tłuszczowej zależy od stylu zycia każdej osoby. Trwałe efekty mogą utrzymywać się z współtowarzyszącą zmianą stylu życia, zmianie nawyków żywieniowych i ruchowych, a czas jest uwarunkowany od konsekwencji postępowania.

 

Po zabiegu kriolipolizy można rozpocząć serię 6-8 zabiegów fali uderzeniowej ZWavePro 2-3 razy w tygodniu. Fala uderzeniowa ma na celu rozbicie połączeń między komórkami tłuszczowymi, zniszczenie błon adipocytów w fazie krystalizacji co wspomaga ich wydalanie z organizmu. Zabieg ten jednocześnie poprawia metabolizm komórkowy skóry, stymuluję produkcję kolagenu co wpływa na poprawę elastyczności skóry tak potrzebną przy modelowaniu ciała podczas utraty tkanki tłuszczowej. Badania kliniczne udowodniły skuteczność redukcji komórek tłuszczowych z obszaru zabiegowego od 30% do 35%.

 

Źródło: Klinika Medycyny Estetycznej dr Parda

 

Zobacz produkty

Koło do urządzenia Z Cryo 6

Komentarze

5/5
Jestem w trakcie serii zabiegów i muszę powiedzieć, że efekty już są zauważalne. Cieszę się, że za jednym razem pozbędę się tkanki tłuszczowej i cellulitu i to bez żadnego wysiłku.
Rania 882
5/5
ZWave Pro to idealny sprzęt medyczny do wykonania zabiegu kriolipolizy. Dwa miesiące temu zdecydowałam się na ten zabieg i efekty już były widoczne po 2 zabiegu. Wykonałam 7 zabiegów falą uderzeniową i teraz zaczęłam ćwiczyć aby utrzymać efekty i może jeszcze bardziej zredukować tkankę tłuszczową. Była to mega motywacja dla mnie :)

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły