Produkty Produkty Zaloguj się Zaloguj się
rozwiń

Skuteczne połączenie kriolipolizy i fali uderzeniowej

18/05/2018 | Modelowanie ciała
4

Innowacyjne połączenie działania kriolipolizy i fali uderzeniowej daje doskonałe efekty w postaci wyszczuplenia, ujędrnienia i wymodelowania ciała. Metoda jest niezwykle skuteczna i skraca o połowę czas oczekiwania na rezultaty. Jak wygląda terapia za pomocą tych dwóch metod i jakie urządzenia są rekomendowane do wykonywania zabiegów?

 

Mrożenie i rozbijanie
Tkanka tłuszczowa zgromadzona pod skórą nie ma szans kiedy naraz wykorzystywane są aż dwie skuteczne metody jej redukcji. Najpierw następuje jej zamrażanie, czyli kriolipoliza. Najczęściej jest ona stosowana na brzuchu, udach, pośladkach, plecach lub okolicach kolan. Specjalne urządzenie z aplikatorami sgeneruje niską temperaturę, w której komórki tłuszczowe ulegają destrukcji i zostają wydalone z organizmu za pomocą naturalnych procesów metabolicznych. Co ważne niska temperatura działa jedynie na komórki tłuszczowe, więc inne tkanki są w pełni bezpieczne. Liczba zabiegów kriolipolizy jest dobierana indywidualnie do danego pacjenta. Zależy od ilości tkanki tłuszczowej zgromadzonej pod skórą, a także oczekiwanych efektów. Czasami wystarczy już jeden zabieg, by pacjent był zadowolony z rezultatów. Na efekty końcowe trzeba poczekać kilka tygodni (w przypadku nowoczesnych urządzeń około miesiąca). Następnie zabieg można powtórzyć. Najlepiej połączyć terapię z wprowadzeniem zdrowej diety i aktywnością fizyczną. Wówczas efekty będą znacznie większe, a także utrzymają się dłużej.

 

Po zabiegu kriolipolizy można zastosować serię zabiegów fali uderzeniowej. Mogą one być wykonywane około 2-3 razy w tygodniu. Fala uderzeniowa rozbija połączenia między komórkami tłuszczu, dlatego łatwiej są one usuwane z organizmu. Poprawie ulega również metabolizm skóry, pobudzona zostaje produkcja kolagenu, a więc zwiększa się jej elastyczność. Odpowiednie napięcie skóry jest natomiast kluczowe podczas odchudzania, aby wraz z redukcją tłuszczu nie zaczęła nieestetycznie obwisać. Zabieg fali uderzeniowej jest bezpieczny i bezbolesny, a efekty pojawiają się niemal od razu. Fale radialne o wysokiej energii ściskają tkankę tłuszczową oraz rozbijają jej strukturę. Dzięki temu struktura tłuszczu ulega destabilizacji i pojedyncze komórki mogą zostać usunięte z organizmu.

 

Połączenie działania kriolipolizy i fali uderzeniowej jest doceniane już na całym świecie. Terapia za pomocą tych dwóch metod jest skuteczniejsza i szybciej pojawiają się jej efekty – już po tygodniu od zastosowania kriolipolizy i fali uderzeniowej. Połączony zabieg trwa około 75 minut. Nie powoduje bólu ani dyskomfortu. Ta nieinwazyjna metoda wymaga jednak użycia najlepszej jakości urządzeń, które zagwarantują jej pełne bezpieczeństwo i należytą skuteczność.

 

Połączenie technologii Zimmer MedizinSysteme
Niemiecki producent wysokiej jakości urządzeń do zabiegów medycyny estetycznej Zimmer MedizinSysteme oferuje dwa innowacyjne aparaty, których połączenie daje niesamowite efekty. Pierwszym z nich jest sprzęt do kriolipolizy ZLipo. To innowacyjne urządzenie do kriolipolizy drugiej generacji. Dzięki niemu możliwe jest osiągnięcie trzykrotnie szybsze rezultatów terapii, które pojawiają się nie po 3, ale już po 1 miesiącu, a także znacznie lepszych efektów w postaci redukcji nawet 40% tkanki tłuszczowej na danym obszarze ciała. Co ważne urządzenie jednocześnie może pracować niezależnie na dwóch aplikatorach. Nowoczesny sprzęt Z Lipo pozwala również zminimalizować ryzyko pojawienia się siniaków, krwiaków i obrzęków.

 

Producent oferuje także nowoczesny sprzęt do fali uderzeniowej ZWave Pro. Aparat emituje uderzeniowe fale radialne, które działają na dużej powierzchni ciała. Docierają do wielu tkanek podskórnych i powodują korzystne zmiany w organizmie. Usprawniają krążenie krwi oraz wpływają na produkcję kolagenu. Fala uderzeniowa generowana jest za pomocą specjalnej głowicy aparatu. ZWave Pro posiada 8 programów, które można dowolnie regulować. W ten sposób zabieg można dopasować do potrzeb każdego pacjenta. Najczęściej jest on wykonywany na brzuchu, pośladkach, udach, ramionach i nogach.

 

Połączenie działania tych dwóch nowoczesnych urządzeń renomowanej marki pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów. To dlatego wiele klinik medycznych i gabinetów specjalistów korzysta z innowacyjnej technologii ZLipo i ZWave Pro. Urządzenia znajdują się w asortymencie IMESO AESTHETIC GROUP.

Komentarze

22/10/2019
Warto też dodać,że jest to zabieg dla wytrwałych i systematycznych osób. Po pierwszym takim zabiegu widać różnicę, ale nie jest to nic spektakularnego. Zabieg należy powtarzać aby uzyskać pożądany efekt.
Nastka
06/03/2019
Wykonałam ten zabieg na pośladkach i przyznam, że efekt jest zaskakujący. Chyba pójdę dalej i zapiszę się na uda
Basia
08/11/2018
Bardzo ciekawy artykuł. Nie miałam pojęcia że można łączyć te dwa zabiegi. Ja wykonałam jedynie zabieg falą uderzeniową ZWave Pro i efekty po kilki dniach były ;)
kloe
28/05/2018
Byłam na takiej terapii - efekty boskie, 4 cm mniej na brzuchu i po 2 na udach.

Ocena: 5

Ilość ocen: 4

Użykownik:
f Podziel się opinią Schowek