Urządzenie do usuwania tłuszczu – Z Lipo

Urządzenie do usuwania tłuszczu – Z Lipo

Zbędna tkanka tłuszczowa na ciele to zmora wielu osób. Można z nią walczyć na różne sposoby. Rozwiązanie idealne? Zimmer Z Lipo – innowacyjne urządzenie, które pomoże Ci w szybki i nieinwazyjny sposób pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej. Dowiedz się o nim więcej.


Innowacyjny Z Lipo

Co kryje się pod nazwą Zimmer Z Lipo? To nowoczesne urządzenie, które stworzone zostało z myślą o osobach, którym zależy na szybkim pozbyciu się tkanki tłuszczowej w sposób bezpieczny i bezinwazyjny. Sprzęt ten powstał też z myślą o specjalistach, którzy w swojej pracy wykorzystują tylko i wyłącznie najwyższej jakości sprzęt oraz skuteczne metody, a wszystko to oczywiście dla dobra i zdrowia pacjentów.

 

Zimmer Z Lipo to urządzenie, które służy do realizacji zabiegów kriolipolizy. Maszynę można z powodzeniem stosować w zabiegach modelujących ciało, redukcji tkanki tłuszczowej, jak również do likwidacji cellulitu. Co bardzo ważne, jest to urządzenie, które zostało odpowiednio przystosowane do pracy na całym obszarze ciała. Tak więc bez względu na to, czy w zabiegu redukowana jest tkanka tłuszczowa z brzucha, czy może cellulit z pośladków – z powodzeniem wykorzystać można sprzęt do kriolipolizy Zimmer Z Lipo. Zimmer Z Lipo – kriolipoliza to metoda bezpieczna i w 100% nieinwazyjna. Z tego też względu decydują się na nią pacjenci, którzy obawiają się innych zabiegów ingerujących w ciało. Jest to usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez zamrożenie komórek tłuszczu.

 

Z Lipo wyposażony został w trzy rodzaje aplikatorów mrożąco-zasysających, tak więc można je dostosować wygodnie do każdej części ciała. Intensywność zabiegu można ustawić na jeden z dziesięciu poziomów. Urządzenie umożliwia dostosowanie parametrów zabiegu optymalnie do potrzeb pacjenta. Aparat jest bardzo wygodny w użytkowaniu, dlatego niezwykle łatwo korzysta się z niego w trakcie zabiegów.

 

Metoda skuteczna i bezpieczna

Czym dokładnie jest kriolipoliza wykonywana przy wykorzystaniu urządzenia Z Lipo? Jest to jedna z najskuteczniejszych metod w zakresie walki z niechcianą tkanką tłuszczową. Do walki z tłuszczem wykorzystuje się tutaj odpowiednio niskie temperatury, najczęściej w przedziale od -5 do -10 stopni Celsjusza. Niskie temperatury pozwalają zamrozić zbędne komórki tłuszczowe, które później z organizmu usuwane są poprzez zachodzące w nim naturalnie procesy metaboliczne. Co bardzo ważne, tylko komórki tłuszczowe są tak wrażliwe na zimne temperatury. Dlatego właśnie kriolipoliza w żadnym przypadku nie oddziałuje na sąsiednie tkanki. Kriolipozię stosuje się na różne partie ciała.

 

Pacjent jest odpowiednio przygotowywany do zabiegu. Na obszar ciała, który poddawany będzie działaniu niskich temperatur najpierw nakładany jest specjalny żel – przypomina nieco ten, który używa się do badań USG. Następnie do obszaru zabiegowego przykładany jest aplikator urządzenia Zimmer Z Lipo. Oczywiście wcześniej parametry urządzenia ustawia się odpowiednio do zakresu zabiegu.

 

Efekty zabiegu kriolipolizy są bardzo zadowalające. Tkanka tłuszczowa zostaje bowiem skutecznie usunięta. Ciało staje się więc smuklejsze i szczupłe. Co więcej, kriolipoliza doskonale modeluje sylwetkę oraz skutecznie wspomaga proces odchudzania. Partie ciała, z których usunięte zostały zbędne komórki tłuszczowe zmniejszają swoją objętość, co niejednokrotnie wiąże się ze zmniejszeniem rozmiaru noszonych ubrań. Ilość zabiegów, która potrzebna jest do uzyskania optymalnego dla pacjenta efektu uzależniona jest od indywidualnych potrzeb. W końcu osoby zmagające się z niewielką ilością zbędnej tkanki tłuszczowej, efekty te uzyskają znacznie szybciej. Ilość zabiegów dobiera więc specjalista wykonujący leczenie. Pozytywne opinie na temat kriolipolizy mówią same za siebie – to bardzo skuteczny zabieg, z którego warto skorzystać. Wykorzystanie urządzenia Zimmer Z Lipo to innowacyjna metoda na odchudzanie.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Medium (M)

Komentarze

5/5
Byłam na kilku zabiegach i powiem szczerze, że jeszcze nigdy nie pozbyłam się tak szybko zbędnej tkanki tłuszczowej. Sam zabieg jest bezbolesny.
Magda
5/5
Czy Z Lipo to skuteczne urządzenie do usuwania tłuszczu? Czy ktoś już miał zabieg z wykorzystaniem tego urządzenia? Bardzo chcę zdecydować się na taki zabieg, jednak bardzo się boję i chcę wiedzieć czego się spodziewać.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły