https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Zabieg kriolipolizy - IMESO
Zabieg kriolipolizy

Zabieg kriolipolizy

Zabieg kriolipolizy to nowa metoda w walce ze zbędnym tłuszczem na ciele. Polega ona na zamrażaniu niechcianych komórek tłuszczowych, które późnej obumierają i zostają z organizmu usunięte.


Skuteczna likwidacja tłuszczu

Kriolipoliza jest zabiegiem wyszczuplającym i modelującym, który stosować można na wiele partii ciała, a między innymi na brzuch, uda, pośladki, biodra, plecy, jak również na męską klatkę piersiową. Cały zabieg polega na zmrożeniu tej partii ciała, z której chcemy pozbyć się zbędnego tłuszczu. Pod wpływem działania bardzo niskich temperatur komórki tłuszczowe obumierają, po czym usuwane są z organizmu w sposób naturalny poprzez system limfatyczny.

Komórki bogate w kwasy tłuszczowe są wrażliwe na takie działanie niskich temperatur, natomiast temperatury te nie oddziałują na inne tkanki poboczne. Dlatego właśnie zabieg ten jest w pełni bezpieczny. Działa on bowiem tylko na miejsca, w których nagromadził się zbędny tłuszcz. Jeżeli więc zadajesz sobie pytanie czy kriolipoliza jest bezpieczna, to odpowiedź jest bardzo prosta – tak, to zabieg w pełni bezpieczny. Opinie na temat kriolipolizy są różne, jednak często wypowiadają je osoby, które nie są specjalistami w dziedzinie medycyny estetycznej. Warto więc zawsze zasięgnąć porady specjalistów, którzy faktycznie realizują takie zabiegi i szczegółowo potrafią wytłumaczyć na czym polega zabieg.

Ile zabiegów kriolipolizy konieczne jest do przeprowadzenia tak naprawdę zależy od indywidualnego stanu pacjenta, a dokładnie od poziomu tkanki tłuszczowej, która ma zostać zlikwidowana. Po pierwszym zabiegu, kolejny wykonać można po około 40 dniach. O liczbie ewentualnych zabiegów musi zdecydować specjalista przeprowadzający zabieg, który oceny dokonuje na podstawie szczegółowego wywiadu.

 

Jak wykonuje się kriolipolizę?

Zabieg kriolipolizy zawsze realizowany jest przy użyciu specjalnego urządzenia. Niezwykle dobrym rozwiązaniem jest tutaj sprzęt do kriolipolizy ZLipo. Jest to innowacyjny sprzęt, który wyposażony został w bardzo wygodny ekran dotykowy oraz kolorowy wyświetlacz. Posiada kilka programów rekomendowanych, ale umożliwia też ręczne ustawienie parametrów. Jego obsługa jest więc prosta i bezpieczna. Zastosowanie tego urządzenia zapewnia pacjentowi wysoki komfort w trakcie realizacji zabiegu. Maszyna wyposażona jest też w kilka aplikatorów, dzięki czemu można je bez problemu dopasować do rozmiaru obszaru na jakim wykonywany będzie zabieg.

 

Korzyści z zabiegu

Wiele osób zadaje sobie też pytanie, czy warto spróbować kriolipolizy. Jeżeli zmagasz się z uporczywą tkanką tłuszczową, a chcesz się jej pozbyć szybko i bezpiecznie, to zdecydowanie tak – warto. Korzyści z tego zabiegu są bowiem ogromne. Kriolipoliza skutecznie rozbija tkankę tłuszczową, pięknie modeluje sylwetkę oraz znacząco zmniejsza objętość tych partii ciała, gdzie została zastosowana. Ale to nie koniec zalet tej metody. Zamrażanie tłuszczu wspaniale ujędrnia skórę, pomaga w pozbyciu się cellulitu oraz znacząco zmniejsza zatrzymywanie wody w organizmie. Jest to metoda świetnie wspomagająca cały proces odchudzania.

 

Przeciwwskazania do zabiegu kriolipolizy

Nie każdy pacjent może skorzystać z zabiegu kriolipozy. Zasadnicze przeciwwskazania do skorzystania z tej metody to przede wszystkim:

 

  • okres ciąży oraz pierwszych 6 do 8 tygodni laktacji,
  • miejscowe zaburzenia krążenia,
  • zapalenie skóry, miejscowe stany zapalne, rany,
  • zaawansowana cukrzyca,
  • pokrzywka i choroby skóry,
  • infekcje, białaczka, zapalenie wątroby,
  • krioglobulinemia,
  • choroba Raynauda,
  • wszelkie elementy metalowe w ciele.

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Aplikator do zabiegów kriolipolizy ZLipo, rozmiar Small (S)

Komentarze

5/5
Słyszałam już o tym zabiegu. moje koleżanki bardzo sobie go chwalą. Najważniejsze, że jest nieinwazyjny, a efekty rewelacyjne

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1