XV Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-aging, Hotel Hilton 2015
18.10.2015

XV Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-aging, Hotel Hilton 2015

Kolejny Międzynarodowy Kongres zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz Polskie Towarzystwo Lekarskie Oddział w Warszawie (PTL)  za nami.

W programie Kongresowym Lekarze mogli skorzystać obszernej tematyki wykładów prowadząnych przez specjalistów z całego świata.

Można było uczestniczyć między innymi z wykładów takich jak:

 

  • „Skóra i jej częste problemy”, prowadzący: Torello Lotti, Halina Car,
  • „Twarz – co ją postarza, jak ją odmłodzić – część I i II”, prowadzący: Javier Beut, Cezary Pszenny, Massimo Signorini, Piotr Kończak,
  • „Mój pomysł na totalne odmłodzenie twarzy – część I i II”, prowadzący: Bob Khanna, Andrzej Ignaciuk,
  • „Ginekologia a medycyna anti-aging”, prowadzący: Massimiiliano Brambilla, Włodzimierz Baranowski,
  • „Kiedy tkanka tłuszczowa staje się problemem”, prowadzący: Gustawo Leibaschoff, Ewa Skrzypek.
  • „Flebologia”, prowadzący: Zbigniew Rybak, Marek Maruszyński,
  • „Peelingi. Starzenie skóry. Zaburzenia pigmentacji”, prowadzący: Andreas Katsambas, Kamila Padlewska.
  • „Cellulit, hipotezy patogenezy i perspektywy terapeutyczne”, prowadzący: Roberto Amore,

 

IMESO AESTHETIC również i przy organizacji tej konferencji zaprezentowało światowej klasy profesjonalne urządzenia i produkty, wypełniacze kwasu hialuronowego usieciowane i nieusieciowane ZFill (HA) dla dermatologii, medycyny estetycznej. Urządzenia zaprezentowane to fala uderzeniowa (FDA) Zimmer WavePro z dwiema głowicami generującymi fale uderzeniowe oraz chłodziarki medyczne Zimmer Cryo6 Derma Cooler i Cryo mini.

 

Każde doświadczenie kongresowe daje ogromną wartość dla wszystkich uczestników, przyniosło ją również dla IMESO AESTHETIC. Wykorzystane szanse rozmów z doświadczonymi lekarzami z branży estetycznej przybliżyły firmę w budowaniu rozwiązań najlepiej dopasowanych do specyfiki rynku estetycznego. Tym samym firma IMESO AESTHETIC przy okazji XV Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-aging 2015 zaprezentowała szczegółowy dokument wsparcia serwisowego urządzeń zakupionych w tej firmie oraz ogłosiła wydłużenie gwarancji Cryo6 do 4 lat. Umowa serwisowa dotycząca wszystkich urządzeń Cryo (Cryo5, Cryo6, Cryo mini), wspiera wszystkich partnerów poprzez szczegółowy plan gwarantujący bezawaryjne działanie urządzeń przez długie lata.

 

Dzięki kilkuletniej bliskiej współpracy z producentem Zimmer MedizinSysteme firma IMESO AESTHETIC stała się Autoryzowanym Serwisem Zimmer. Dzięki tym wszystkim działaniom jako jedyna firma w Polsce daje 4 lata gwarancji na wszystkie urządzenia Zimmer Cryo6. Było to możliwe po cyklach zorganizowanych szkoleń potwierdzonych ostatecznie certyfikatami ISO i umowami z producentem zawierającymi najsurowsze wymagania technologiczne stawiane przez producenta by tak długiej gwarancji udzielić.

 

Sygnały potwierdzające zapotrzebowanie na wsparcie serwisowe w Polsce nadeszły już podczas tego wydarzenia w Hotelu Hilton gdzie firma IA rozpoczęła rozmowy z największymi klinikami w Polsce w obszarze wsparcia dotyczącego urządzeń Cryo.

 

XV MKMEiAA w Warszawie stał i w tym roku na wysokim poziomie merytorycznycm. Firma IMESO AESTHETIC dziękuje organizatorom, stowarzyszeniom współpracującym, patronom i wszystkim sponsorom za wkład w tworzenie tego kongresu, który jednocześnie był II Środkowoeuropejskim Kongresem Medycyny Estetycznej i Anti-aging oraz X Międzynarodową Konferencją "Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej".

 


Zobacz produkty

Zimmer Z Cryo 6 Derma Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące

Komentarze

Brak komentarzy.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły