XVI MIĘDZYNARODOWY KONGRES DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ I MEDYCYNY ANTI-AGING
09.03.2015

XVI MIĘDZYNARODOWY KONGRES DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ I MEDYCYNY ANTI-AGING

Wiosenny Kongres organizowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych na stałe wpisał się w kalendarz spotkań lekarzy z całej Polski zainteresowanych aspektami estetycznymi w medycynie. W tym roku już po raz szesnasty kongres zebrał pasjonatów dermatologii estetycznej z całego świata. Starannie przygotowywany program obejmował zarówno zagadnienia teoretyczne, jak również pokazy technik zabiegowych. Wysoki poziom merytoryczny zapewniły wykłady najlepszych specjalistów z kraju i ze świata.


Jesteśmy już po tym wydarzeniu, w którym braliśmy udział jako wystawcy. Bardzo dziękujemy organizatorowi: STOWARZYSZENIU LEKARZY DERMATOLOGÓW ESTETYCZNYCH, wszystkim lekarzom zainteresowanym naszym stoiskiem i  produktami. Jesteśmy wdzięczni za liczne spotkania i ciekawe kontakty. Trzy dniowe spotkania były dla nas okazją do bardzo interesujących dyskusji z Państwem, podczas których pogłębialiśmy wiedzę i wymienialiśmy swoje doświadczenia.

Jako Generalny partner Zimmer AestheticDevision mogliśmy zaprezentować najwyższej jakości produkty spełniające najsurowsze normy względem bezpieczeństwa, skuteczności terapełtycznej oraz jakości wykonania, zarówno jeśli chodzi o inżynierię biotechnologiczną jak i biomedyczną. Zarówno urządzenie generujące falę uderzeniową wysokich mocy - ZWave, ZWavePro; jak i urządzenie chłodzące ZCryo6 Derma posiadają certyfikaty FDA, będące dowodem najwyższych norm bezpieczeństwa, skuteczności i jakości na świecie. Nasze produkty zostały docenione przez największe autorytety z dziedziny Chirurgii Plastycznej i Dermatologii Estetycznej na Świecie jak chociażby dr Grand Stevens z USA, który pracuje na naszych urządzeniach (ZWave - fala uderzeniowa). Poniżej link do filmu z wywiadu telewizyjnego w USA, dr Grand Stevens. Wzmianka o naszym produkcie ZWave Zimmer zaczyna się od 15 min i 25 sek.. Zachęcamy jednak do obejrzenia całego wywiadu.


Zamróź tłuszcz! Grant Stevens, M.D. dyskusja na temat "CoolSculpting - The Wellness Hour" (ENG.USA) Terapia łączona z urządzeniem ZWavePro

 

Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy poznać tylu fantastycznych specjalistów związanych z praktyką estetyczno - medyczną. Czekamy na oficjalne dane, jednak już teraz możemy przekazać informację, że nasze stoisko odwiedziła rekordowa liczba zainteresowanych lekarzy - 489 osób!

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze urządzenia, ale również fakt  - informacja, że nasza firma jako jedyna została Autoryzowanym Serwisem urządzeń Zimmer w Polsce. Doceniamy Państwa zainteresowanie i czekamy na kontakt w razie potrzeb.

Więcej na temat serwisu Zimmer AestheticDevision: Autoryzowany Serwis Zimmer.

Zobacz produkty

Zimmer Z Wave - urządzenie do terapii falą uderzeniową

Komentarze

Brak komentarzy.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły