Zabieg Icoone na cellulit - IMESO
Zabieg Icoone na cellulit

Zabieg Icoone na cellulit

Coraz więcej osób decyduje się na zabiegi redukujące cellulit, ponieważ ciężko jest się go pozbyć innymi metodami. Medycyna estetyczna odkrywa wiele nowych metod walki z nierównościami na skórze oraz zbędną tkanką tłuszczową zgromadzoną tuż pod nią. Z problemem cellulitu zmagają się głównie kobiety, choć może on pojawiać się również u mężczyzn. Jednym z nowoczesnych zabiegów oferowanych dla wszystkich pacjentów jest masaż próżniowy technologią Icoone.


Na czym polega Icoone?

Icoone to urządzenie do masażu próżniowego, które korzysta z najnowszej technologii. Wykorzystuje zmechanizowane głowice z rolkami masującymi. Powodują one intensywną stymulację skóry, działając dokładnie na każdy jej milimetr. Nie wywołują jednak przy tym urazów czy podrażnień. Skóra otrzymuje jedynie bodźce wywoływane przez ruch głowicy. Docierają one do wszystkich, nawet najbardziej niedostępnych miejsc na skórze. Technologia Icoone różni się od innych dotychczas wykorzystywanych metod tym, że urządzenie posiada nie jedną, a dwie głowice masujące. Gwarantują one równomierne masowanie obszarów ciała, również takich jak wewnętrzna strona ramion czy łydki, do których jedna głowica nie była w stanie dotrzeć. Masaż dwoma głowicami trwa także znacznie krócej, bo nie musi być powtarzany w konkretnych miejscach. Wpływa to także na jego skuteczność – efekty pojawiają się już po pierwszej sesji.

 

Przebieg masażu próżniowego

Masaż zazwyczaj jest wykonywany 20 minut. Dotyczy to podstawowego masażu ciała, który ma charakter drenujący. W innym przypadku zabieg trwa 10 minut na wybranej partii ciała. Można go wykonywać dwoma głowicami, ale też jedną. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jakie są oczekiwania pacjenta oraz jakie efekty chce osiągnąć. Lekarz najlepiej dobierze długość i technikę wykonania masażu Icoone.

 

Wskazania do stosowania

Zabieg Icoone może być przeprowadzany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wiele programów urządzenia gwarantuje zadowalające rezultaty zabiegu. W dodatku terapia jest stosowana zarówno w przypadku problemów kosmetycznych, jak i medycznych. Najczęściej masaż próżniowy wykorzystywany jest do modelowania i ujędrniania ciała. Często, mimo wielu wyrzeczeń oraz starań, dodatkowe centymetry nie znikają, a także na ciele widoczny jest cellulit. Przez to wiele osób ma kompleksy, ukrywa się w luźnych ubraniach i nie wie, co dalej robić. Wówczas stymulacja skóry urządzeniem Icoone jest najlepszym rozwiązaniem ich problemów. Modelowanie ciała technologią Icoone pozwala szybko ujędrnić ciało i zyskać smuklejszą sylwetkę. Aparat można dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta, a także rodzaju cellulitu. Masaż próżniowy pobudza metabolizm komórek i przyspiesza lipolizę. Nawet najbardziej oporny cellulit znika po zastosowaniu technologii Icoone.

 

Zabieg może być również wykonywany w przypadku zmarszczek. Urządzenie jest bowiem stosowane także w okolicach twarzy, gdzie odmładza skórę oraz redukuje wszelkie oznaki jej starzenia. Masaż próżniowy stosowany jest na dekolcie, szyi, twarzy, wokół oczu i ust. Skóra zaraz po nim jest lepiej napięta, gładsza i rozświetlona. Oczywiście najlepiej zastosować kilka zabiegów, które dadzą najlepszy efekt. Icoone wpływa na powstawanie nowych włókien kolagenowych i produkcję elastyny. Skóra staje się więc ujędrniona i wygładzona, znikają z niej niedoskonałości i staje się zdecydowanie jędrniejsza.

 

Masaż próżniowy Icoone ma również zastosowanie medyczne. Wykorzystywany jest do leczenia problemów naczyniowych. Specjalne programy urządzenia eliminują problemy związane z układem krążenia lub układem limfatycznym. Dzięki właściwościom drenażu, zabieg pomaga w dolegliwościach ciężkich nóg, redukuje obrzęki oraz wpływa na lepsze krążenie. Doskonale nadaje się także do walki z pajączkami, czyli pękającymi naczynkami. Pacjenci mają możliwość pozbyć się dzięki niemu mało estetycznych zaczerwienień czy rumienia.

 

Icoone idealnym dopełnieniem Kriolipolizy ZLipo

Masaż wykonany Icoone może być perfekcyjnym dopełnieniem zabiegu drugiej generacji kriolipolizy ZLipo System. dzięki tej synergii efekty redukcji tkanki tłuszczowej mogą przyśpieszyć do 1 miesiąca. Dzięki tej synergii również dbamy o prawidłowe napięcie skóry po eliminacji adipocytów.

 

Przeciwwskazania

Jak każdy zabieg, masaż próżniowy Icoone nie może być u wszystkich przeprowadzony. Posiada on następujące przeciwwskazania:

 

  • nowotwory,
  • choroby pęcherzykowe skóry,
  • ciąża i karmienie piersią,
  • łuszczyca w miejscu zabiegu,
  • przerwanie ciągłości skóry w miejscu zabiegu,
  • stany zapalne na skórze.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Maty przeciwodmrożeniowe ZLipo fleece 2880mm x 3450 mm

Komentarze

5/5
Świetny zabieg pomagający zwalczyć cellulit w krótkim czasie i bez wysiłku.
5/5
Zabieg jak dla mnie nr 1 w walce z cellulitem. Myślałam,że juz nigdy nie pozbędę się cellulitu, a tu taka niespodzianka. Znajoma była na tym zabiegu i poleciła mi. Postanowiłam spróbować i warto było.
jagoda
5/5
Korzystałam do tej pory z fali uderzeniowej ale chętnie spróbuję tej metody.
Kami
5/5
Dzięki temu zabiegowi pozbyłam się cellulitu! Polecił mi go lekarz w gabinecie medycyny estetycznej, w który do tej pory korzystałam z innych zabiegów. Muszę przyznać, że efekty są rewelacyjne. Bez wyrzeczeń, bez diet i treningów. Tego lata mogłam bez obaw pokazywać się w bikini i ubierać krótkie szorty. Moja skóra jest w końcu równa i napięta.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły