Najlepsze kaniule estetyczne
15.01.2016

Najlepsze kaniule estetyczne

Kaniule to igły, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane w wielu zabiegach estetycznych. Umożliwiają swobodne wprowadzenie preparatu wypełniającego pod skórę. Użycie kaniuli jest bezpieczne i praktycznie bezbolesne.

Kaniule estetyczne to produkty, które idealnie sprawdzają się przy wprowadzaniu pod skórę wypełniaczy. Zabiegi estetyczne z wykorzystaniem tych produktów, stają się coraz popularniejsze. Dlaczego tak się dzieje? Kaniula pozwala wprowadzić preparat bardzo precyzyjnie w miejsce powstania niedoskonałości, co zapewnia znacznie szybciej widoczne rezultaty. Ponadto igły te są bardzo bezpieczne, a ich użycie zapewnia pacjentowi niemalże bezbolesny zabieg. Na rynku medycznym dostępne są różne rodzaje kaniul estetycznych, które przeznaczone są do rozmaitych zabiegów.


Kaniule do modelowania

Kaniule wykorzystywane są powszechnie do zabiegów modelujących twarz. Kaniula do modelowania twarzy musi być więc produktem najwyższej jakości, aby umożliwić przeprowadzenie zabiegu w sposób niemalże perfekcyjny. Nikt bowiem nie chciałby narazić się na pogorszenie wyglądu twarzy po zabiegu. Co niezwykle ważne, kaniula do zabiegów estetycznych musi mieć doskonale gładką powierzchnię, ponieważ to umożliwia swobodne przesuwanie igły pod skórą w trakcie całego zabiegu.

 

Kaniule do powiększania ust

Bardzo popularnym w ostatnich czasach zabiegiem stało się powiększanie i modelowanie ust. W końcu piękne i kształtne usta to jeden z głównych atutów każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów, które pozwalają na wymodelowanie kształtu ust i zwiększenie ich objętości. W wielu z nich wykorzystywane są kaniule. Kaniula do powiększania ust musi być produktem niezwykle precyzyjnym. Obszar ust jest bowiem bardzo niewielki i w trakcie zabiegu trzeba poruszać się igłą bardzo precyzyjnie i uważnie. Nowoczesne kaniule umożliwiają powiększenie ust w łatwy i bezpieczny sposób.


Kaniule do wolumetrii

Wolumetria to doskonały zabieg estetyczny, który umożliwia wymodelowanie np. twarzy bez konieczności użycia skalpela. Używa się tutaj stosownego preparatu, który wprowadzany jest pod skórę przy pomocy kaniul. Kaniula do wolumetrii umożliwia wprowadzenie wypełniacza bezpośrednio do miejsca, które chcemy wymodelować, co daje szybkie efekty. Wypełniacze do wolumetrii są plastyczne i gęste. Kaniule muszą więc mieć odpowiednią średnicę wewnętrzną, która ułatwi wprowadzenie preparatu pod skórę.

 

Kaniule do liposukcji

Kaniule do liposukcji to produkty, które muszą charakteryzować się najwyższą jakością. Są one bowiem wprowadzane głęboko pod skórę w trakcie zabiegu. Stosuje się je w liposukcji różnych części ciała, dlatego muszą być bardzo elastyczne, co pozwala dotrzeć w każdy zakamarek modelowanego ciała.

 

Kaniule do mezoterapii

Kaniule są również szeroko wykorzystywane  w zabiegach mezoterapii. Mezoterapia polega na wstrzykiwaniu pod skórę stosownych preparatów (takich jak np. witaminy, wyciągi roślinne) za pomocą igły. Mezoterapię stosuje się między innymi w profilaktyce wypadania włosów lub przy odmładzaniu skóry.  Zastosowanie kaniul w tym zabiegu to zdecydowanie lepsze i bezpieczniejsze rozwiązanie, aniżeli wykorzystanie tradycyjnych igieł. Kaniule do mezoterapii są bowiem zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwić wprowadzenie preparatu pod skórę. Nie powodują nadmiernego bólu w trakcie zabiegu.

 

Kaniule estetyczne SOFTFIL

Niezwykle szeroka gamę kaniul do zabiegów estetycznych oferuje marka SOFTFIL® PRECISION. Są to produkty odpowiednio przystosowane do zabiegów i wykonane według najnowszych technologii. Kaniule SOFTFIL umożliwiają bezpieczne i precyzyjne przeprowadzenie zabiegu. Rozwiązania zastosowane w kaniulach SOFTFIL to między innymi wygodna centymetrowa podziałka na całej długości kaniuli, gładka powierzchnia szczytu, duża średnica wewnętrzna zmniejszająca ciśnienie w tłoku co podnosi tym samym precyzję zabiegi i komfort dla lekarza wykonującego zabieg.

 

Źródło: iMeso.pl

Zobacz produkty

Głowica zabiegowa generująca 2 mln impulsów fali uderzeniowej

Komentarze

Agata
5/5
Marka faktycznie oferuje najwyższej jakości kaniule. Również mogę polecić.

dodaj komentarz

Ocena

Najnowsze filmy

Najnowsze artykuły