Medycyna estetyczna - Mezoterapia okolic oczu

17/05/2014

Mezoterapia to bardzo skuteczna i bezpieczna metoda leczenia wielu problemów skóry. Można jej poddawać różne części ciała, szczególnie te, w których skóra najszybciej traci jędrność. Mezoterapię stosuje się na ogólne starzenie skóry lub przejściowe pogorszenie jej kondycji, na wypadanie włosów, cellulit, rozstępy, blizny i wiele innych problemów skórnych. Dzięki mezoterapii młodość może zachować skóra na twarzy, szyi, dekolcie czy na dłoniach. Dzięki mezoterapii można zapomnieć o cieniach pod oczami, zaniedbanych dłoniach czy wypadających włosach. Dostarczając skórze niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania substancji zachowujemy na dłużej jej piękno. 
Mezoterapia polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo. Leki dostosowuje się do problemu skóry oraz do poddawanej zabiegowi części ciała. Dostarczane skórze substancje aktywne mają za zadanie pobudzić jej naturalne procesy regeneracyjne.
Skóra w okolicach oczu jest szczególnie delikatna i narażona na działanie czynników zewnętrznych i upływu czasu. W Instytucie Sharley polecamy zabiegi preparatami do mezoterapii skóry wokół oczu. Innowacyjne koktajle rewitalizujące skórę doskonale radzą sobie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawiają mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu. Efektem zabiegów jest poprawa mikrokrążenia, zwiększenie elastyczność skóry wokół oczu, wygładzenie małych zmarszczek wokół oczu, zmniejszenie objętości płynów gromadzonych wokół oczu. 
Źródło: www.sharley.pl

Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Ocena

Medycyna Estetyczna - Botoks (ENG)
Medycyna Estetyczna - Botoks (ENG)
Botoks. Zmarszczki palacza
Botoks. Zmarszczki palacza
Botoks. Zmarszczki międzybrwiowe
Botoks. Zmarszczki międzybrwiowe