https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Perineoplastyka - co to za zabieg - IMESO
Perineoplastyka - co to za zabieg

Perineoplastyka - co to za zabieg

Perineoplastyka to inaczej zabieg odmładzania krocza. Wraz z intensywnym rozwojem medycyny estetycznej i szerokimi możliwościami jakimi daje ta dziedzina poprawić i odmłodzić można nie tylko skórę twarzy szyi czy dekoltu, ale take miejsc intymnych. Perineoplastyka jest polecana szczególnie tym kobietom, które w wyniku porodów, urazów fizycznych czy nawet fizjologicznego starzenia się czują dyskomfort i mają kompleksy z powodu wyglądu swoich miejsc intymnych. Głównym powodem podjęcie decyzji o zmianie wyglądu w okolicach krocza są nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim poprawa jakości życia i odczuć seksualnych. Zabieg taki w skuteczny i trwały sposób pozwala na redukcję wszelkich deformacji warg sromowych, a także przywrócenia im odpowiedniego kształtu i wielkości. Do tego zabiegu wykorzystywane są nieinwazyjne metody- laser. Na czym polega ten zabieg i jakie daje rezultaty?

Odmładzanie krocza na czym polega?

Odmładzanie krocza można wykonać przy użyciu konwencjonalnych metod chirurgicznych. Dużo lepsze efekty można osiągnąć wykonując prerineoplastykę za pomocą lasera. Zabieg taki jest też mniej inwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji. Daje on także dużo więcej możliwości. Zabieg poprzedza wizyta kwalifikacyjna , podczas której przeprowadzony jest wywiad z pacjentką. Perineoplastykę przeprowadza się od strony sromu. Okolice intymne znieczulane są miejscowo przy użyciu kremu znieczulającego i nawiewu mroźnego powietrza. Doskonałym urządzeniem do tego jest CRYO 6 . To innowacyjne urządzenie znanej niemieckiej firmy Zimmer Medizine Systeme. Posiada certyfikat FDA i jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta. W Polsce jego dystrybutorem jest firma IMESO AESTHETIC. Badania dowodzą, że chłodzenie zimnym i zarazem suchym powietrzem w trakcie zabiegów laserami zmniejsza lub całkowicie niweluje ból. Używanie takiego urządzenia niweluje też ryzyko ewentualnych uszkodzeń termicznych oraz minimalizuje obrzęk pojawiający się po zabiegu.

 

Kiedy lekarz kieruje światło lasera w odpowiednie miejsca tkanki poddawane zostają działaniu jego promieni. Powoduje to pobudzenie procesu wytwarzania nowego kolagenu i elastyny, co z kolei ujędrnia i napina skórę. Efektem takiego działania jest także zmniejszenie rozstępów w tych okolicach oraz rozjaśnienie skóry. W pełni satysfakcjonujące efekty można uzyskać już po jednym zabiegu. Warto jednak wykonać dwa lub trzy takie zabiegi w miesięcznych odstępach. Perineoplastyka wykonywana przy pomocy lasera zajmuje od kilkunastu minut do godziny.

 

Zalecenia po zabiegu

Perineoplastyka z wykorzystaniem lasera odznacza się znacznie krótszym czasem rekonwalescencji niż w przypadku operacji chirurgicznych. Rana goi się dużo szybciej, a światło lasera jest dużo bardziej precyzyjne. W przypadku użycia lasera do tego zabiegu znacznie rzadziej zdarzają się także powikłania. Po zabiegu wystarczy pozostać w klinice przez kilka do kilkunastu godzin. Uwarunkowane to jest tym jak rozległy był zabieg i jakie znieczulenie zostało użyte. W pierwszych dniach po zabiegu pacjentka może odczuwać osłabienie i bolesność. Wszelkie dolegliwości można jednak zniwelować przyjmując doustne leki przeciwbólowe. Po zabiegu nie pozostają żadne blizny, a obrzęki ustępują po 1-2 tygodniach. 
Zabieg laserem jest w pełni bezpieczny i nie powoduje komplikacji. Istnieją jednak przeciwwskazania do jego wykonania. Zabiegu tego nie można przeprowadzić u osób cierpiących na skazy naczyniowe, zaburzenia krzepliwości , nieuregulowaną cukrzycę, infekcje skóry czy porażenia w okolicy krocza. Nie zaleca się wykonywania jej także u kobiet w ciąży i w okresie laktacji. Warto pamiętać, by po perineoplastyce powstrzymać się od kontaktów seksualnych, aż do momentu kiedy krocze całkowicie się zregeneruje.

 

Perineoplastyka ma na celu przywrócić piękny wygląd miejsc intymnych. Pomoże w odmłodzeniu i odnowieniu tej najbardziej delikatnej części ciała. Zabieg ten pomaga przywrócić normalne funkcjonowanie oraz czerpania radości z własnego ciała i zbliżeń z partnerem. Perineoplastyka często łączona jest z innymi zabiegami z zakresu ginekologi estetycznej takimi jak labioplastyka czy waginoplastyka. 

Zobacz produkty

Klips bez adaptera do głowicy laserowej Cryo6 / Cryo mini / Cryo5 (przekątna 20mm)
Adapter laserowy ARION Cryo6 / Cryo mini / Cryo5
Adapter laserowy ARION Cryo6 / Cryo mini / Cryo5
Zimmer Z Cryo Mini Cooler - Medyczne urządzenie chłodzące

Komentarze

5/5
Zabieg medycyny estetycznej stworzony z myślą o kobietach, które czują się nieatrakcyjne i co tu dużo mówić nie mają chęci aby ktokolwiek oglądał je nago. Jestem za tym aby kobiety dbały o siebie i nie mam tu tylko na myśli wyglądu zewnętrznego.
5/5
Jestem już po zabiegu i muszę powiedzieć,że to była świetna decyzja. Miałam bardzo ciężki poród po którym długo dochodziłam do siebie, a efektem były dokuczliwe blizny po których teraz nie ma już śladu.
5/5
Zabieg został wykonany profesjonalnie, a efekty mile mnie zaskoczyły. Będę polecać wszystkim kobietom, aby nie musiały dłużej wstydzić się swojego ciała.
5/5
Zabieg na nowo przywrócił mi radość życia. Polecam wszystkim kobietom mającym ten problem.

dodaj komentarz

Ocena

Powiązane filmy

Najnowsze filmy

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1