IMESO AESTHETIC na XVIII Międzynarodowym Kongresie Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging 2017

14/03/2017

W dniach 10-12 Marca 2017r. w Hotelu Double Tree by Hilton Hotel odbył się XVIII Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging zorganizowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych pod przewodnictwem dr Barbary Walkiewicz-Cyrańskiej.

 

W tym niezwykle ważnym wydarzeniu uczestniczyła również firma IMESO AESTHETIC. To już trzeci raz kiedy partnerujemy jako wystawca móc wesprzeć tym samym organizację tego eventu. 

 

W tym roku firma IMESO AESTHETIC gościła wybitnego specjalistę, światowy autorytet, wieloletniego praktyka, naukowca, wykładowcę Doktora Pablo Naranjo z Hiszpani. Doktor od wielu lat prowadzi klinikę laserową w Madrycie. Specjalizuje się również w nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Podczas konferencji dzielił się swoimi spostrzeżeniami, wynikami badań potwierdzającymi najwyższą skuteczność terapii ZLipo & ZWavePro w modelowaniu ciała i napinaniu skóry. Ta kompleksowa procedura tworzy drugą generacje kriolipolizy. To powiew technologii, która niesie same korzyści nie tylko dla klinik ale przede wszystkim dla pacjentów.

 

Dzięki drugiej generacji kriolipolizy pacjenci mają dwa razy większe efekty redukcji tkanki tłuszczowej, efekty przychodzą w połowę krótszym czasie, mamy duży komfort zabiegu, mierzalne efekty są już po godzinnym zabiegu, bezpieczeństwo zabiegu jest wyższe jak również kompleksowo dbamy równocześnie o prawidłowe napięcie skóry przy jednoczesnym gubieniu masy tłuszczowej. Dzięki tej sile synergii nasze ciało stanie się smuklejsze, a skóra prawidłowo napięta. To ogromana korzyść i szansa dla pacjentów którzy chcą skutecznie, bezpiecznie, szybko i nieinwazyjnie zredukować tkankę tłuszczową, wymodelować ciało i nadać jedrności skórze.

 

Poszukaj już dziś klinik, które wykorzystują tą najskuteczniejszą na świecie procedurę zabiegową.

 

kongres ten był okazją na wymianę wiedzy, dyskusje, ciekawe spotkania i nowe kontakty. Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim lekarzom, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tego niesamowitego wydarzenia.

 

Do zobaczenia za rok.

 

Źródło: iMeso.pl

Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Ocena

Fala uderzeniowa przyszłości - ZWavePro!
Fala uderzeniowa przyszłości - ZWavePro!
Innowacyjna kriolipoliza ZLipo w synergii z falą uderzeniową ZWavePro
Innowacyjna kriolipoliza ZLipo w synergii z falą uderzeniową ZWavePro
Klinika drParda: ZLipo & ZWavePro - skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie ciała
Klinika drParda: ZLipo & ZWavePro - skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie ciała