https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
https://www.traditionrolex.com/1
 Powiększanie ust - zabiegi - IMESO
Powiększanie ust - zabiegi

Powiększanie ust - zabiegi

Powiększenie ust to marzenie wielu osób. Może ono całkowicie odmienić wygląd twarzy. Pełne usta sprawiają, że twarz nabiera młodzieńczego wyrazu. Usta często wraz z wiekiem tracą swój kształt, kąciki opadają, a twarz wygląda na smutną. Niektóre osoby od wczesnych lat zmagają się z kompleksem zbyt wąskich ust. Medycyna estetyczna stawia przed osobami chcącymi poprawić swój wygląd coraz więcej możliwości. Tak jest i w przypadku zabiegów powiększających usta. Obecne metody powiększania ust są bardzo skuteczne i bezpieczne. Pozwalają one nie tylko powiększyć usta , ale także zmienić ich rysunek, strukturę i kształt. Odchodzi się także od inwazyjnych operacji polegających na wszczepianiu na stałe implantów w usta na rzecz nieinwazyjnych zabiegów kwasem hialuronowym lub kolagenem. Jakie zabiegi skutecznie pomogą uzyskać wymarzony wygląd ust?

Zabiegi powiększające usta

Nieinwazyjne metody powiększania ust to bezpieczne rozwiązanie, które gwarantuje piękny wygląd, bez interwencji chirurgicznej. Zamiast wszczepiania implantów stosuje się różne wypełniacze, przy pomocy których można uzyskać nie tylko pełniejszy wygląd ust, ale także zmienić ich kształt. Wypełniacz wprowadza się przy użyciu ultracienkiej igły. Wprowadzany jest w taki sposób, aby w razie potrzeby móc dokonać korekty pewnych defektów w kształcie warg. Preparatu podaje się niewiele, tylko tyle by subtelnie uwypuklić kształt ust tak, aby wyglądały apetycznie i były bardziej nawilżone i napięte. Takie usta łagodzą rysy całej twarzy, która nabiera miękkości. W przeciwieństwie do wąskich ust, które sprawiają, że twarz wygląda na surową i zaciętą. Co więcej taki zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Nie wymagają one też specjalnego przygotowania przez ani rekonwalescencji po zabiegu. Do najskuteczniejszych zabiegów powiększających usta należą:

 

Zabieg kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy jest substancją czynną, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Zabieg z użyciem kwasu polega na wprowadzeniu w obręb czerwieni wargowej odpowiednio przygotowanej dawki kwasu hialuronowego. Aby poprawić kształt ust wystarczy około 1 ml kwasu. Do powiększenia ust potrzeba go znacznie więcej. Lekarz aplikuje kwas za pomocą igły i ampułko strzykawki. Nakłuwa usta i wprowadza preparat. Następnie masuje usta, po to żeby równomiernie rozprowadzić preparat i nadać im pożądany kształt. Zabieg trwa około 30 minut. Kwas hialuronowy , łatwo się podaje , jest skuteczny a zarazem bezpieczny. Efekt widać od razu po zabiegu. Cząsteczki kwasu mają doskonałą zdolność wiązania wody. Z wiekiem ilość kwasu występującego w organizmie zmniejsza się . Wprost proporcjonalnie do niego zmniejsza się też nawilżenie skóry. Dlatego też po tym zabiegu usta są bardziej nawilżone, jędrne, sprężyste i ponętne. Do tego typu zabiegów doskonale nadaje się ZFill deep 2 kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii. Rekomendowany jest on przez lekarzy dermatologów dla osiągnięcia jeszcze lepszych efektów z wypełniania ust. Skutecznie powiększa on i modeluje usta. Jest doskonały w nadawaniu objętości. Świetnie wiąże wodę dzięki technologicznemu opracowaniu masy cząsteczkowej. To produkt oferowany przez niemiecką firmę Zimmer MedizinSysteme, która jest pionierem w dostarczaniu innowacyjnych produktów i technologi w zakresie medycyny estetycznej . W Polsce ich dystrybutorem jest firma IMESO AESTHETIC.

 

Przeszczep tkanki tłuszczowej

Kolejna metodą powiększania ust jest przeszczep własnej tkanki tłuszczowej. Polega on na pobraniu odpowiedniej ilości tkanki tłuszczowej od pacjenta, a następnie jej iniekcja w obrębie czerwieni wargowej. Tkanka tłuszczowa pobierana jest z takich partii ciała, które mają wystarczający jej depozyt i są mało widoczne, np. brzuch. Po pobraniu następuje odwirowanie tkanki tłuszczowej i opracowanie jej w taki sposób by zawierał czysty izolat komórek tłuszczowych wzbogaconych komórkami macierzystymi. Taki preparat nie wchłania się od razu po zabiegu, a jednocześnie komórki macierzyste w nim zawarte regenerują, odżywiają i dotleniają tkanki. Efekt zabiegu może utrzymywać się do kilkunastu miesięcy. Co ważne zabieg ten jest bezpieczny, a uzyskany efekt pełnych ust - naturalny.

 

Powiększanie ust makijażem pernamentnym lub tatuażem

Zabieg taki polega na wprowadzeniu odpowiednio dopasowanych pigmentów do powierzchniowych warstw skóry ust. To świetnie modeluje, powiększa i koryguje asymetrię ust. Dodatkowo, dzięki takiemu zabiegowi można uzyskać pożądany przez siebie kolor ust. Zabieg jest bezpieczny, ale przed jego wykonaniem należy zrobić testy alergiczne na pigmenty zawarte w preparacie. Pozwoli to uniknąć ewentualnego uczulenia. Taki makijaż pernamentny utrzymuje do kilkunastu miesięcy w zależności od indywidualnych predyspozycji do np. złuszczania się naskórka. Znacznie dłużej można się cieszyć efektem powiększonych ust po wykonaniu tatuażu, który z racji tego, że sięga warstwy brodawkowej skóry, utrzymuje się nawet do trzech lat. 

Zobacz produkty

SOFTFIL® PRECISION 25G/50/XL The cannula for aesthetic treatments
ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Produkt tylko dla Profesjonalistów
ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
Produkt tylko dla Profesjonalistów
ZFill refresh ² 1ml - kwas hialuronowy z gliceryną
Produkt tylko dla Profesjonalistów

Komentarze

5/5
Abyśmy były zadowolone z zabiegu trzeba go wykonać u profesjonalistów w przeciwnym razie efekt będzie odwrotny do zamierzonego.
5/5
Nie wiem czy zdecydowałabym się na przeszczep tkanki tłuszczowej. Chyba wolę jednak metodę nieinwazyjną jak np kwas hialuronowy. Usta są po nim pełniejsze i odżywione.
5/5
Zastanawiałam się nad makijażem pernamentnym ponieważ najbardziej zależy mi na wyrównaniu linii ust. Artykuł przekonał mnie ostatecznie do wykonania tego zabiegu.
5/5
Zaprzyjaźniłam się chyba już na dobre z kwasem hialuronowym :) Stosuję go nie tylko do wypełnienia ust, ale także na niewielkie zmarszczki. Efekty widoczne są niemal od razu.

dodaj komentarz

Ocena

Powiązane filmy

Najnowsze filmy

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

https://www.traditionrolex.com/1