Innowacyjna kriolipoliza ZLipo w synergii z falą uderzeniową ZWavePro

04/03/2017

ZLipo System to wyższy poziom kriolipolizy. Urządzenie to posiada unikalny protokół zabiegowy pozwalający dostosować parametry zabiegu pod indywidualne cechy tkanki tłuszczowej pacjenta. Urządzenie posiada wyodrębnione trzy fazy zabiegu kriolipolizy w pełnym protokole medycznym ZLipo. Każda faza pełni określoną funkcję w terapii kriolipolizy. Jest to bardzo ważne ponieważ tylko tylko takie rozwiązania biotechnologiczne gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa i skuteczności. Dzięki zastosowaniu oryginalnych mat zabiegowych ZLipo fleece skóra w maksymalny sposób jest zabezpieczona.


Wykorzystanie synergistycznie terapii falą uderzeniową ZWavePro po zabiegu kriolipolizy:

  • napina skórę,
  • stymuluję produkcję kolagenu,
  • pobudza metabolizm komórkowy skóry,
  • uszkadza połączenia między adipocytami,
  • stymuluje drenaż limfatyczny.

Sam zabieg kriolipolizy ZLipo trwa 60 min (suma trzech faz zabiegu). Urządzenie generuję temperaturę aplikatorów w przedziale od +5oC do -10oC. Aplikatory w końcowej fazie zabiegu wprowadzają zmrożoną tkankę w fazę drenażu limfatycznego i aktywują mikrokrążenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu zabieg jest bardzo komfortowy dla pacjentów.


Połączenie tych dwóch zabiegów wykonanych z wykorzystaniem urządzeń ZLipo i ZWavePro skutkuję redukcją tkanki tłuszczowej na poziomie 35% z obszaru zabiegowego. Skuteczność zabiegu kriolipolizy ZLipo i ZWave Pro jest o ponad 10% większa niż zabiegów z wykorzystaniem konwencjonalnych kriolipoliz wraz z wykończeniowym masażem manualnym.


To czyni tę metodę najskuteczniejszą procedurą nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki.

Synergia ZLipo i ZWavePro została przebadana kliniczne co potwierdziło skuteczność tej koncepcji zabiegowej w nieinwazyjnym modelowaniu sylwetki.


Źródło: iMeso.pl

Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Ocena

Klinika drParda: ZLipo & ZWavePro - skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie ciała
Klinika drParda: ZLipo & ZWavePro - skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie ciała
Krioterapia miejscowa zamiast azotu - Cryo6
Krioterapia miejscowa zamiast azotu - Cryo6
System ZLipo - Nowa droga do usuwania tłuszczu
System ZLipo - Nowa droga do usuwania tłuszczu